Ar CZ gudrajiem paplašināšanas plāniem Binance ir iestatīta uz Crypto Amazon

reklāma Phemex

Kā ir līdzīgi Binance un Amazon? Amazon ir viens no daudzpusīgākajiem uzņēmumiem pasaulē ar savu produktu piedāvājumu klāstu – sākot no mazumtirdzniecības preču pārdošanas līdz jaunu grāmatu publicēšanai līdz video satura veidošanai un novatoriskas plaša patēriņa elektronikas izstrādei, tas pakāpeniski kļūst par vienas pieturas aģentūru patērētāju vajadzībām. Kriptogrāfijas pasaulē to pašu var teikt par Binance, kas pārvēršas par globālu kriptogrāfijas impēriju ar CZ gudrām paplašināšanās stratēģijām.

Pirksts katrā pīrāgā

Binance piedāvā vairāk produktu, nekā var saskaitīt uz abu roku pirkstiem. Tā nav tikai blokķēde un kriptogrāfijas aktīvu apmaiņa, bet tā ir iesaistīta arī investīciju un līdzekļu vākšanā, digitālo aktīvu izpētē un blokķēdes un kriptogrāfijas atbalstīšanā un pieņemšanā.

Avots: Binance

Tās daudzveidīgās platformas atbalsta tūlītējo tirdzniecību, maržinālo tirdzniecību, atvasināto instrumentu tirdzniecību un p2p tirdzniecību, un tām ir veselīgs tirdzniecības apjoms. Saskaņā ar pieejamajiem datiem par Koingecko, Binance ir 570 tirdzniecības pāri, kas pieejami tūlītējai tirdzniecībai.

Tam ir aizdevumu programma un likmju programma, kas ļauj lietotājiem attiecīgi nopelnīt procentus un atlīdzības par viņu kriptovalūtas turējumiem. Binance Academy piedāvā lietotājiem kriptogrāfijas un blokķēdes izglītojošu saturu. Binance Charity izmanto blokķēdi, lai veicinātu filantropiskus cēloņus.

Binance Info ir kriptovalūtu enciklopēdija. Binance Labs ir infrastruktūras ietekmes fonds, kas inkubē bloku ķēdes projektus, iegulda tajos un dod tiem iespēju. Binance palaidējs ir platforma daudzsološu, jaunu blokķēdes projektu žetonu palaišanai.

Binances izpēte sniedz kriptovalūtu tirgus ieinteresētajām personām analīzi, ziņojumus un datus balstītu ieskatu. Uzticieties Maka ir oficiālais Binance digitālo aktīvu maks. Binance ķēde ir kopienas virzīta blokķēdes programmatūras sistēma, kurā izstrādātāji no visas pasaules piedalās tajā, un Binance DEX ir izstrādāts virs tā.

Pateicoties tik daudziem produktu piedāvājumiem, Binance ir kļuvusi par galveno attīstības un kripto ieviešanas virzītājspēku kripto ekosistēmā.

Vietējā klātbūtne ir galvenais, Binance Going Global

Tomēr Binance nav gatavs apstāties tieši šeit. Tas nav tikai paplašinājies horizontāli, bet arī vertikāli. Starp Binance stratēģijām, kas palīdz tai kļūt par globālu impēriju kriptogrāfijas valūtas telpā, ir atbalsts, ko tā ir sniegusi darījumiem ar fiat-to-crypto. Vairāk fiat vārteju radīs lielu izaugsmi Binance lietotāju bāzē.

Nesen Binance paziņoja ar kuru tā bija sadarbojusies Bēdīgs, kas ļauj P2P platformu izmantot kā Binance vārteju. Tādējādi Binance lietotāji tagad varēs iegādāties kriptovalūtas caur Paxful, izmantojot 167 fiat valūtas. Fiat valūtās, kuras Binance tagad atbalstīs, ir Krievijas rublis, Vjetnamas dongs, Indonēzijas rūpija, Nigērijas naira, Kolumbijas peso, Lielbritānijas mārciņa, Meksikas peso, Kanādas dolārs, eiro un Argentīnas peso.

Iepriekš Binance bija dalīts ka tā ir atvērusi reālus Brazīlijas un Argentīnas peso fiat vārtejas Binance lietotājiem, sadarbojoties ar Latamex. Kā norādīts Binance emuārā, Latamex / Settle Network ir digitālo aktīvu norēķinu tīkls, kas visā Latīņamerikā darbojas apmaiņas un pārrobežu maksājumu veikšanai. ”

Novembrī Binance bija pievienojis atbalstu Indijas rūpijai līdz partnerattiecības ar vietējo kriptogrāfijas apmaiņu, WazirX. Paplašināšanās Indijā bija drosmīgs solis, jo kopš 2018. gada aprīļa valsts ir noteikusi banku aizliegumu kriptogrāfijai. Lai gan kriptogrāfija valstī vēl nav oficiāli pasludināta par nelikumīgu, valsts centrālā banka RBI ir ne pārāk vēlas legalizēt jebkuras privātas digitālās valūtas.

Fiat-to-Crypto paplašināšanas vairākas puses

Binance mērķis ir atbalstīt visas 180 pasaules valūtas nākamo sešu līdz deviņu mēnešu laikā, un Binance ir ļoti tuvu tā sasniegšanai.

Binance savu fiat vārteju paplašināšana rada vairākas priekšrocības dažādām kriptogrāfijas nozares ieinteresētajām pusēm. Pirmkārt, visai nozarei tas ir pozitīvs jaunums, jo tas palīdzēs virzīt kriptogrāfiju. Vairāk fiat vārteju nozīmē, ka vairāk cilvēku varēs viegli ieguldīt kriptogrāfijā, kā arī pārliecība, ka viņu darījumi ir droši, jo tos atbalsta Binance.

Ar Binance piedāvāto produktu klāstu un miljoniem dolāru ieņēmumiem no tiem Binance jau ir ļoti nozīmīgs uzņēmums kriptogrāfijas pasaulē. Šis solis vēl vairāk nostiprina Binance kā patiesi globālas kriptogrāfijas spēka stāvokli pasaulē.

Ir vērts atzīmēt, ka paplašināšanās stratēģija ir arī diezgan gudra, jo tā palīdz Binance vieglāk virzīties uz jauniem tirgiem. Tā vietā, lai veiktu sarunas ar dažādu jurisdikciju varas iestādēm, investētu jaunā infrastruktūrā un komandās, Binance sadarbojas ar esošajiem uzņēmumiem šajās jurisdikcijās, tādējādi piesaistot to resursus un daloties riskos, ja notiek regulatīvā pretestība..

Uzņēmumiem partnerattiecības nozīmē lielāku redzamību kriptogrāfijas tirgū, pateicoties Binance jaudas zīmola spēkam un vairāk resursu uzņēmējdarbības vadīšanai, īpaši šajā nenoteiktības un lāča laikā.

Tā ir izdevīga situācija visiem, it īpaši Binance, kas, šķiet, ir gatavs kļūt par kriptogrāfijas pasaules Amazoni.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me