Šodienas Wanchain pārskatā mēs analizēsim galvenās iezīmes un turpmāko progresu, lai noskaidrotu, vai ir vērts ieguldīt šajā kriptonauda.

Kas ir Wanchain?

Wanchain ir neatkarīga izplatīta virsgrāmata, kas tika izstrādāta, lai nodrošinātu saziņu starp atšķirīgām blokķēdēm, vai tās būtu publiskas vai privātas. Platforma darbojas arī kā izplatīta banku sistēma, kurā puses var izveidot paši savus digitālos žetonus un aktīvus, izveidojot tirgu virs Wanchain infrastruktūras.

Platformā nav tikai kripto pārsūtīšanas funkcionalitātes. Lietotāji var izveidot daudz finanšu lietojumprogrammu, izmantojot viedos līgumus, privātuma aizsardzības protokolus un vietējos Wancoin (WAN) žetons papildus citām lietām.

Kā darbojas Wanchain?

Pat ja Wanchain radās Ethereum dakšas dēļ, projekts darbojas ar atšķirīgu blokķēdi, un tā dzimtā marķiera Wancoin (WAN) pamatā nav ERC20 protokols. Platformas pamatā ir sarežģīta infrastruktūra, kas sastāv no daudzām daļām:

Vienprātības protokols

Wanchain īsteno Proof of Stake (POS) vienprātības protokolu, lai izveidotu vienošanos starp tīkla dalībniekiem. Tā kā citas Wanchain izstrādātās blokķēdes ir līdzīgas Wanchain, tas atvieglo starpķēžu mehānismu, kas nodrošina lielāku savietojamību.

Darījumi darbojas tāpat kā darījumi Ethereum, taču atšķirība ir tā, ka tiem ir privātuma aizsardzība, izmantojot gredzena paraksta shēmu. Zvana paraksti izmanto elipses līknes kriptogrāfiju, ģenerējot vienreizēju adresi (OTA), kas nodrošina pilnīgu anonimitāti darījuma parakstītājam, vienlaikus ļaujot pārbaudīt arī konkrētā sūtītāja parakstu..

Starpķēžu integrācija

Starpķēžu komunikācijas protokols ļauj pārsūtīt datus starp citām ķēdēm un Wanchain. Komunikācijas protokola pamatā ir trīs moduļi:

Reģistrācijas modulis: Reģistrē darījuma izcelsmes ķēdi kopā ar nodoto aktīvu

Starpķēžu darījumu datu pārraides modulis: Pārsūta starpķēdes darījumu pieprasījumu Wanchain, identificē, vai validētāja mezgls atgriež panākumus, vai nē, un apstrādā juridisko darījumu no validatora mezgla uz ārējo ķēdi

Darījuma statusa vaicājuma modulis: Uzrauga darījumu un tā statusu

Starpķēdes sakaru protokols izmanto viedos līgumus, lai atvieglotu aktīvu konvertēšanu uz Wanchain un otrādi.

Viedā līguma marķiera darījuma anonimitāte

Wanchain starp pirmajiem blokķēdēm, kas savos viedajos līgumos ieviesa privātuma funkciju. Ieviešot zvana parakstus un vienreizēju adrešu ģenerēšanu, platforma anonimizē darījumus.

Turklāt Wanchain arī katram darījumam ģenerē jaunu adresi, kas kavē visus mēģinājumus izsekot darījumu modeļiem.

Bloķēta konta ģenerēšanas shēma

Lai nodrošinātu atslēgu un līdzekļu drošību, Wanchain izmanto bloķētu kontu ģenerēšanas shēmu, ja tajā ir iesaistīta viena vai vairākas puses. Sistēmas pamatā ir Shamir’s Secret Sharing Scheme, kas sadala atslēgu daļās un izplata visām iesaistītajām pusēm.

Wancoin (WAN)

Wancoin (WAN) ir marķieris, kas nodrošina Wanchain platformas darbību. Darījumiem nepieciešams noteikts WAN daudzums, un WAN drošības depozīti ir jāmaksā par starpķēdes pārbaudes mezgliem.

Viņu ICO laikā tika pārdoti 107,1 miljons žetonu, piesaistot līdzekļus vairāk nekā 120 000 ETH. ICO pārdotie marķieri veido 51% no piedāvājuma. Komanda attiecīgi sadalīja ICO līdzekļus:

  • 60 procenti: pētniecība un attīstība
  • 10 procenti: kopienas attīstība
  • 10 procenti: Mārketings
  • 10 procenti: infrastruktūra
  • 10 procenti: ikdienas operācijas

Pašlaik WAN cena ir USD 0,310378 USD, un pašreizējā apgrozībā esošā piegāde ir 106 152 493 WAN, radot tirgus ierobežojumu 32 947 379 USD. Kriptogrāfija ierindojas 103. vietā pēc tirgus ierobežojuma.

Kur nopirkt WAN

Nav tik daudz biržu, kas atbalsta WAN tirdzniecību. Šajās biržās ir uzskaitīti WAN tirdzniecības pāri: Binance, Bitbns, Bitkub, Bitrue, DragonEX, Huobi Global, KuCoin. Monēta tiek tirgota galvenokārt pret BTC un ETH, taču ir arī iespējas pret XRP, BNB, INR un THB.

Binance ir birža, kurai ir vislielākais tirdzniecības apjoms 24 stundu laikā, veidojot 53, 4% no visa WAN tirdzniecības apjoma.

Kur uzglabāt WAN

WAN monētas jāuzglabā oficiālajā Wanchain makā, ko nodrošina komanda. Seifs ir saderīgs ar datoriem, kuros darbojas operētājsistēmas Windows, Mac un Linux. Maks šobrīd atbalsta tikai WAN un ETH, bet vēlāk tas pievienos vairāk kriptogrāfiju.

Ceļvedis un turpmākais progress

Kopš to dibināšanas 2016. gadā un ICO darbības uzsākšanas nākamajā gadā, projektā ir sasniegti daudzi mērķa sasniegumi. 2018. gada sākumā Wanchain uzsāka savu mainnet, kurā bija privātuma aizsardzība, Wan Wallet, Wancoin un Blockchain Explorer.

2018. gada jūlijā tika izlaists Wanchain 2.0. Šis izlaidums nodrošināja savietojamību ar Ethereum. Nākamais paredzamais izlaidums ir versija 3.0, kas ietvers savietojamību ar Bitcoin. Pēc tam tiek plānots 4.0 izlaidums, kas ietver privātas ķēdes integrāciju.

Secinājums

Wanchain ir blokķēdes projekts, kas īsteno starpķēžu viedos līgumus ar privātumu, lai piedāvātu paaugstinātu savietojamību starp visām blokķēdēm un ļauj lietotājiem veikt anonīmus darījumus..

Piedāvātais attēls: Hacker Noon

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me