Uzticības maka apskats Funkcijas, drošība, plusi un mīnusi

Uzticieties Maka

Šodien mēs pārskatīsim populārākā ERC20 maka Trust Wallet funkcijas, drošību, priekšrocības un trūkumus.

Uzticības maka pārskats

Uzticieties Maka ir kriptogrāfijas maks, kas paredzēts mobilajiem lietotājiem, ļaujot viņiem nosūtīt, saņemt un uzglabāt kriptogrāfijas un Ethereum bāzes marķierus.

Trust Wallet logotipsUzņēmuma dibinātāja Viktora Radčenko mērķis bija izveidot seifu, kas būtu bezšuvju savietojams ar ERC20 žetoniem. Uzņēmums, kas atrodas aiz Trust maku produkta, tiek saukts par Six Days LLC.

Izmantojot citus makus, ERC20 marķieru manuāla pievienošana ir sarežģīts process, taču Trust tos automātiski atklāja un ļāva viegli integrēt, kas dažu nedēļu laikā lika produktam iegūt dažus tūkstošus lietotāju..

Lietotne Trust Wallet ir stabila un viegla, jo tā pilnībā tika uzrakstīta Java operētājsistēmā Android un Swift operētājsistēmai iOS. Kad tas tika palaists, tas pēc tam tika uzskatīts par unikālu produktu.

Maka vēlāk integrēja decentralizētas lietojumprogrammas vai DApps, lai lietotāji varētu mijiedarboties ar saviem žetoniem, tāpēc viņi uzsāka vēl vienu vietējo risinājumu, lai seifu savienotu ar šiem dappiem. Mēs pievērsīsimies šim aspektam vēlāk mūsu Trust Wallet pārskatā.

Maka ir arī integrējusi decentralizētu apmaiņu, sadarbojoties ar Kyber Network, kā arī ar Web3 pārlūku, kas atvieglo mijiedarbību ar decentralizētām lietojumprogrammām tieši no seifa..

Arī Android lietotāji var tieši iegādāties ETH no seifa, izmantojot Coinbase, Shapeshift vai Changelly.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Sākumā Trust maku atbalstīja tikai Ethereum ERC20 un ERC223 žetonus, bet tagad tas darbojas arī ar Bitcoin, XRP, Monero, Binance Coin, Stellar Lumens, Zcash, Dogecoin, Bitcoin Cash, Domuzīme, Litecoin, un citi.

Citi žetoni, kurus atbalsta Trust maku, ir:

Mūžība Aion Algorand Augurs
Kallisto Cosmos Decred Digibyte
Ethereum Ethereum Classic Groestlcoin IKONS
IoTeX Kin Veidotājs Nano
Miglāji Nimiq OmiseGO Ontoloģija
Populārs Qtum Ravencoin Statuss
Tezos TETA Pērkona žetons TomoChain
Trons VeChain Viacoin Wanchain
Viļņi Zcoin Zilliqa

Seifu var lejupielādēt un lietot cilvēki no visām valstīm, ja vien tas ir likumīgi atbilstoši viņu valsts jurisdikcijai. Maks arī atbalsta kriptogrāfiju, tostarp VeChain, Tron, Callisto, TomoChain, Tezos, Cosmos, IoTeX, Algorand un Digibyte.

Uzticieties Maka saderībai

Trust maku ir saderīgs ar mobilajām ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēmas Android 5.0 un jaunākas versijas, kā arī iOS 10.0 vai jaunākas versijas.

Lietotāja saskarne un pieredze

Seifam ir tīrs un vienkāršs izkārtojums. Krāsu palete ir neitrāla, un visas funkcijas ir viegli saprotamas, jo viss ir paskaidrots nespeciālistiem, bez tehniskiem vai ar kriptogrāfiju saistītiem terminiem.

Jūs varat viegli pārvietoties uz un no sākumlapas un citām lietotnes funkcijām. Mājaslapā tā ir integrējusi arī tiešraides cenas, kas parāda pašreizējās kriptogrāfijas tirgus cenas.

Saistīts attēls

Avots: Github

Kā iegūt uzticības maku

 • Dodieties uz savas lietotnes veikalu un lejupielādējiet lietotni Trust Wallet savai Android vai iOS versijai.
 • Pēc lejupielādes jums būs jāpalaiž lietotne.
 • Pēc instalēšanas jums būs jāizveido vai jāimportē seifs.
 • Izvēloties izveidot jaunu maku, sēklas frāzei būs jāizvēlas 12 vārdi.
 • Pierakstiet tos un uzglabājiet papīru kaut kur drošā vietā.
 • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas: “Es saprotu, ka, ja pazaudēšu atkopšanas vārdus, es nevarēšu piekļūt savam makam.”

Kā lietot Trust Wallet

Kriptogrāfijas pievienošana seifam:

 • Piesakieties savā makā;
 • Pieskarieties “Saņemt”;
 • Skenējiet QR kodu vai kopējiet sava maka adresi;
 • Ielīmējiet šo adresi savā ārējā makā sadaļā, kurā nepieciešama uztvērēja adrese;
 • Dodieties uz cilni “Darījumi”, lai skatītu, vai jūsu darījumi ir pabeigti.

Sūta kriptogrāfiju:

 • Piekļūstiet savam makam;
 • Pieskarieties pogai “Sūtīt”;
 • Nokopējiet un ielīmējiet saņēmēja seifa adresi tukšajā laukā vai skenējiet QR kodu;
 • Ierakstiet, cik daudz vēlaties nosūtīt, un pieskarieties “Next”;
 • Pārbaudiet darījuma informāciju;
 • Pieskarieties “Sūtīt”.

Uzticieties maka maksai

Trust Wallet var bez maksas lejupielādēt no Google Play un Apple App Store, un par kādu no tā pakalpojumiem nav jāmaksā..

Darījuma izmaksas ir noteiktas trīs kategorijās Lēti, Regulāri, & Ātri. Veicot darījumus, jums būs jāņem vērā arī tīkla un gāzes maksa, taču tās ir maksas, ko iekasē blokķēde, nevis Trust Wallet.

Maksājuma veidi

Izmantojot lietotnes pirkšanas funkciju, jūs varat izmantot savu kredītkarti, lai iegādātos kriptogrāfiju Monētu bāze.

Uzticieties DApp pārlūkam

Uzticība izlaista šī gada sākumā DApp pārlūks, ļaujot lietotājiem mijiedarboties ar decentralizētām lietojumprogrammām tieši no sava maka.

Vēl viens risinājums, kas atvieglo lietotņu mijiedarbību, ir MetaMask, bet lietotne ir paredzēta tikai tīmekļa lietotājiem, tāpēc Trust izstrādātāji turpināja izveidot savu patentēto vietējo risinājumu.

Viņu Web3 pārlūks ir pilnībā funkcionāls un spēj mijiedarboties ar jebkuru decentralizētu lietojumprogrammu, izmantojot mobilajām ierīcēm optimizētu integrēto saskarni.

Pirms viņi tiek integrēti lietotnē Trust Wallet, Dapps vispirms iziet pārbaudes un optimizācijas procesu. Pēc tam dapp tiek parādīts Marketplace, kur jebkurš izstrādātājs var izlikt savu DApp, lai visi tos varētu izmantot un novērtēt.

Uzticieties DApp pārlūkam

Drošības funkcijas

Uzticamais maks ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks, kas nozīmē, ka tas nesaglabā nevienu lietotāju atslēgu, bet atslēgas visu laiku paliek lietotāju ierīcēs..

Seifā ir arī rezerves funkcija, kas ļauj atgūt seifu un līdzekļus.

Veidojot jaunu Trust Wallet, nav nepieciešama personas informācija, un lietotnes komanda apgalvo, ka viņi neglabā nekādus personas datus. Kods ir arī atvērtā koda, kas nozīmē, ka to var pārskatīt jebkurš izstrādātājs, un to var pakļaut drošības ekspertu pārbaudēm.

Jaunāko seifa sistēmu pagājušajā gadā pārbaudīja vadošā drošības firma Stateful, kas pārbaudīja pilnīgu datu integritāti, un visu pārskatu varat atrast arī viņu oficiālajā tīmekļa vietnē. Uzņēmums izskata dažādus seifa aspektus, piemēram, koda bāzi un arhitektūru, kā arī lietotņu testēšanu.

Autentifikācijai varat pievienot arī dažādas biometrisko marķieru sistēmas, piemēram, pirkstu nospiedumu skenēšanu vai PIN.

Uzticieties Maka drošībai

cheddur.com

Klientu atbalsts

Lietotāji var sazināties ar Trust Wallet, izmantojot biļešu sistēmu, par jautājumiem, kas saistīti ar seifa funkcijām, akcijām, lietotņu problēmām un citiem jautājumiem. Atbalsta reakcija ir novērtēta kā diezgan lēna.

Uzticieties Maka reputācijai

Lietotne Play Google ieguva 4,5 zvaigznes no piecām no 10 000 atsauksmēm un 4,8 zvaigznes Apple Store no 3,8 000 vērtējumiem. Kopumā lietotne tiek vērtēta pozitīvi, uzticamības komandai reaģējot uz visiem jautājumiem, kas publicēti Google Play un Apple Store komentāru sadaļā..

Uzticības maka apskats: spriedums

Uzticamības maks ir viegli lietojams un ļoti atpazīstams daudzkodu kriptogrāfijas maks, kurā ir iekļautas noderīgas apmaiņas funkcijas, kas ļauj lietotājam tieši iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkartēm.

Trust Wallet Review: plusi un mīnusi

Plusi:

 • Pieejama cena;
 • 100% saldētava;
 • Darījumu apstiprināt var tikai ar ierīces pogām;
 • Kompakts izmērs;
 • Atbalsta plašu kriptovalūtu un žetonu klāstu;
 • Var izmantot pat ar ļaunprogrammatūru inficētiem datoriem.

Mīnusi:

 • Nav hierarhiski deterministisks;
 • Plastmasas korpuss.

Piedāvātais attēls: Asia Crypto Today

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me