Ultimate Ledger Nano X aparatūras seifa apskats

Virsgrāmata Nano X

Pēdējo pāris gadu laikā kriptovalūtas ir kļuvušas par diezgan lielu darījumu daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat maza laika HODL-er vai liels šifrēšanas investors, nav iespējams izvairīties no nepieciešamības pēc kriptogrāfijas maka, lai turētu jūsu privātās atslēgas.

Kripto maku industrija kopš “vecajiem” laikiem ir gājusi garu ceļu, un šobrīd mēs esam lutināti ar ļoti daudz labu izvēļu pārpilnību. Lai arī aparatūras seifa tirgus, iespējams, ir visizdevīgākais (un aizraujošākais), neviens vārds neizceļas vairāk kā Ledger, ilgstoši strādājošais aparatūras ražotājs.

Līdz šim Parīzē reģistrētā Ledger kompānija ir pārdevusi vairāk nekā 1 miljonu Ledger aparatūras seifa ierīču, kas ietver slaveno Ledger Nano S un nišai līdzīgo Ledger Nano Blue. Nesen CES 2019 paziņoja, ka Ledger Nano X ir uzņēmuma jaunākais produkts, un tas tika izstrādāts kā spēļu pārveidotājs kriptogrāfijas aparatūras maku industrijā.

Kas padara Ledger Nano X īpašu?

Iesācējiem ir vērts pieminēt, ka Ledger Nano X tika izstrādāts, lai uzlabotu visus Ledger Nano S aspektus. Lai gan tas izskatās salīdzinoši līdzīgs vecākajam produktam (tas faktiski ir divreiz smagāks un nedaudz lielāks), tam ir daudz jauna tehnoloģija zem pārsega.Ledger Nano X nopērciet tūlītBūtiskākā atšķirība starp Nano S un jauno Nano X ir draudzīgums mobilajām ierīcēm. Tas ir seifs, kurā iespējots Bluetooth (tāpat kā CoolWallet S), kas nozīmē, ka līdzekļu tērēšana no Nano X ir tikpat vienkārša kā savienošana ar tālruni, izmantojot Bluetooth, jaunās Ledger lietotnes instalēšana (pieejama gan iOS, gan Android), un pāris reizes pieskaroties tālruņa ekrānam.

Ledger Nano S kļuva par leģendāru konkurentu tirgū, pateicoties praktiskuma, daudzpusības un ārkārtējas drošības sajaukumam, tādējādi Nano X seko tikai tās pēdās. Viens no šī jaunā produkta vispievilcīgākajiem aspektiem ir fakts, ka tas atbalsta vairāk nekā 100 lietojumprogrammas un ļauj tajā glabāt 100 dažādas kriptovalūtas no kopumā 1100.

Citas atšķirības bez Bluetooth saderības ietver daudz lielāku atmiņu vairākām lietotnēm un kriptogrāfijas krātuvei (kā minēts iepriekš), augstākas kvalitātes ekrānu (tam tagad ir 128 × 64 pikseļi, nevis 128 × 32 pikseļi), kā arī jaudīgāku un drošāku mikroshēmu..

Drošība

Ledger Nano X drošībaDrošība ir galvenā uzmanība, it īpaši, ja vēlaties iegādāties aparatūras maku. Pretēji tam, ko daudzi varētu uzskatīt, jaunais Bluetooth elements produktam nepievieno nekāda veida drošības riskus. Ir vērts paturēt prātā, ka Bluetooth savienojums ļauj tālruņa lietotnei piekļūt seifam, lai pabeigtu darījumu (tāpēc jums tas nav jādara manuāli, piemēram, Nano S gadījumā, izmantojot tā mazās pogas). Būtībā privātās atslēgas tiek ienestas jūsu tālrunī.

Labā ziņa ir tā, ka Bluetooth savienojums ir pilnībā šifrēts, un seifā joprojām ir īpaši droša PIN sistēma. Turklāt jūsu privātās atslēgas tiek izolētas ierīces iekšpusē, izmantojot CC EAL5 + sertificētu tehnoloģiju (to pašu mikroshēmu izmanto pasu un kredītkaršu drošībai).

Dublējiet savu virsgrāmatas aparatūras maku ar CRYPTOTAG

Privātā atslēga un sēkla tiek glabāta drošajā mikroshēmā. Izolētās privātās atslēgas nekad netiek pakļautas internetam vai jebkurai ierīcei, piemēram, datoram. Vienīgais, kas jums jādara, ir atkopšanas sēklu glabāšana drošā vietā, kuru izmantosiet, lai piekļūtu saviem līdzekļiem vai atgūtu maku, ja tas tiek nozagts vai sabojāts. Atgūšanas sēklu turēšana papīra gabalā vai datorā nav laba ideja. Lai iegūtu labāko pieejamo kriptogrāfisko datu dublēšanas sistēmu, varat to pārbaudīt CRYPTOTAG kas izmanto titānu un ir paredzēts kalpošanai visu mūžu.

CRYPTOTAG

Kā es varu iestatīt savu virsgrāmatu Nano X?

Ja jūs kādreiz esat izveidojis Ledger Nano S, tad tas būtībā ir tas pats, tikai tajā ir iesaistīts tālruņa elements. Neskatoties uz to, process ir ļoti draudzīgs lietotājam. Ir vērts atzīmēt, ka seifs tiek piegādāts ar USB kabeli, instrukciju bukletu / brošūru, trim privāto atslēgu atkopšanas lapām un atslēgu piekariņu siksnu.

Seifu var iestatīt divos veidos: vai nu savienojat to ar datoru (piemēram, Nano S), vai arī viedtālruni, izmantojot USB vai Bluetooth. Lai to iestatītu, izmantojot tipisku datoru (saderīgu ar Windows 8+, MAC OS 10.8+ un Linux), lejupielādējiet Ledger Live programmu un izpildiet vienkāršās instrukcijas.

Lai to iestatītu, izmantojot viedtālruni (savietojams ar iOS 9+ un Android 5), lejupielādējiet lietotni Ledger no App Store vai Google Play veikala un izpildiet soli pa solim veikto instalēšanas procedūru. Neatkarīgi no tā, kuru opciju izvēlaties, process ir diezgan līdzīgs: savienojiet maku ar jebkuru ierīci, atlasiet vai ievadiet pieteikšanās datus un PIN, dublējiet atkopšanas frāzi vai norādīto atkopšanas lapu ”un instalējiet visas vēlamās lietotnes..

Ledger Nano X ir izveidots

99bitcoins.com

Kā es varu to iegūt?

Nano X ir pieejams pēc iepriekšēja pasūtījuma oficiālajā vietnē, un tā cena ir 199 ASV dolāri štatos un 119 eiro Eiropā un citās pasaules daļās..

Pēdējie vārdi

Virsgrāmata Nano XNano X neapšaubāmi ir mainījis veidu, kā mēs uztveram un saistāmies ar aparatūras maciņiem. Salīdzinot ar konkurenci (šī rakstīšanas laikā vienīgais aparatūras maks, kas piedāvā līdzīgu komplektu, ir CoolWallet S), Ledger Nano X nāk virsū.

Galvenā priekšrocība ir tā, ka tā nodrošina mobilo funkcionalitāti, kas ļauj jums paņemt savu virsgrāmatu jebkur, atrodoties ceļā, ar Bluetooth mobilo saderību.

Tomēr ir arī vērts atcerēties, ka ierīce uzlabojas dažādās citās jomās. Pateicoties salīdzinoši vienkāršotajai saskarnei, tas nodrošina papildu krātuvi, lielāku, asāku ekrānu un daudz ērtāku lietošanu. Reāli runājot, arī cena nav tik slikta, jo tā ir nedaudz lētāka nekā tā galvenā konkurente.

Piedāvātais attēls: aboutbitcoin.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me