NiceHash pārskats

Mūsu pārskatā NiceHash jūs uzzināsiet, kā tas darbojas, un uzzināsiet, kādus mākoņu ieguves pakalpojumus tas piedāvā.

Kas ir NiceHash?

NiceHash ir tiešsaistes tirgus vieta, kur pirkt un pārdot datora jaukšanas jaudu, kā arī kalnrūpniecības baseins.

NiceHash kā kalnrūpniecības pakalpojumu sniedzējs darbojas kopš 2014. gada aprīļa. Saskaņā ar tās statistiku, tajā katru dienu ir vairāk nekā 99 000 aktīvo ogļraču, apkalpoti vairāk nekā 4 311 000 pasūtījumu un izmaksāti vairāk nekā 197 000 BTC.

NiceHash serveri atrodas Amsterdamā, Čenajā, Honkongā, Sanhosē, Sanpaulu, Tokijā un citās vietās visā Eiropā un ASV. Platforma izmanto CloudFlare, lai nodrošinātu viņu vietnes aizsardzību un BitGo Bitcoin maku, lai nodrošinātu un nodrošinātu BTC depozītus.

Kā darbojas NiceHash

NiceHash ļauj skaitļošanas jaudas īpašniekiem to vai nu pārdot, vai iegādāties ieguves vajadzībām. Pircēji var veikt jaucējspēka pasūtījumu tūlīt pēc reģistrēšanās kontā, un pārdevējiem ir iespēja palikt anonīmiem, vispār nereģistrējoties..

NiceHash kalnrūpniecības algoritmi

Platforma atbalsta 34 dažādu algoritmu sarakstu, tostarp SHA-256, Blake, Equihash, Scrypt, X11, X13, X15 un daudzus citus. Jūs varat noteikt algoritmu, kas tajā laikā ir visrentablākais. Atcerieties arī, ka visas izmaksas tiek veiktas Bitcoin. Lai uzzinātu, kura monēta nes lielāku peļņu, mēģiniet to izmantot Whattomine.com.

Kalnrūpniecības baseini

Jūs varat pievienoties kalnrūpniecības baseinam, lai iegūtu noteiktu monētu. Lai sāktu, jums būs jāiemaksā BTC (vismaz 0,01 BTC), pēc tam jādodas uz NiceHash tirgus vietu un jāveic pasūtījums. Neatkarīgi no izvēlētās kriptovalūtas, visas cenas tiek parādītas Bitcoin.

Pārdod Hash Power

Izmantojot NiceHash, jūs varat pārdot skaitļošanas jaudu neatkarīgi no jums piederošās platformas. Skaitļošanas jaudu var pārdot no GPU / CPU, ASIC platformas vai visas platformas. Jūs arī varat izvēlēties kalnrūpniecības darbību algoritmu un serveru atrašanās vietu.

Lai palielinātu veiktspēju, ieteicams izmantot serverus, kas ir vistuvāk jums.

NiceHash peļņas kalkulators

Platformā ir kalnrūpniecības rentabilitātes kalkulators, kas aprēķina, kādu peļņu jūs varat gūt, izmantojot sava veida aparatūru, elektrības izmaksas un citus nosacījumus noteiktā laika periodā.

NiceHash plāni & Cenu noteikšana

Vietnē NiceHash nav pieejami fiksēti plāni. Šeit jūs varat izvēlēties noteikt līgumu ar jaukšanas jaudu, pamatojoties uz GH / s vai cenu BTC. Mākoņa jaukšanas līguma cena tiek aprēķināta atkarībā no nopirktā hashrate.

Cenas mainās atkarībā no monētu tirgus cenām un kopējās jaukšanas jaudas, kas izmantota ar noteiktu algoritmu. Cenrādis tiek atsvaidzināts ik pēc 10 sekundēm, izmantojot informāciju, kas apkopota biržās vai citās vietnēs.

Pircēji var iegādāties jaukšanas likmes divos veidos: standarta solīšana un fiksēta.

Mākoņu ieguve vietnē NiceHash ir šādas cenas:

  • fiksētas cenas līgums: 0,0305 BTC par GH / s dienā
  • standarta solīšanas līgums: no 0,0264 BTC par GH / s dienā

Visi NiceHash maksājumi jāveic Bitcoins.

NiceHash nodevas un cenas

Jaucējspēka pirkšana

  • Jauna pasūtījuma neatmaksājama maksa: 0,0001 BTC
  • Rīkojumi par jaudu iegādi: 3% (neiztērētajai summai par atceltiem pasūtījumiem netiek piemērota maksa)

Pārdod jaudu

  • Izmaksas par atlikumiem ārējā makā < 0,1: 5%
  • Izmaksas par atlikumiem uz ārējo maku ≥ 0,1 BTC: 3%
  • Izmaksas par atlikumiem uz NiceHash maku ≥ 0,001 BTC: 2%

Izņemšana un noguldījumi

Izņemot jebkuru ārēju BTC maku summā no 0,002 līdz 0,05 BTC, tiek iekasēta maksa 0,0001 BTC. Izņemot naudas līdzekļus, kas pārsniedz 0,05 BTC, tiek piemērota maksa 0,2% apmērā. Coinbase naudas izņemšana no 0.001 BTC ir bez maksas.

Par BTC summu pārsniegšanu 0,01 apmērā NiceHash makā nav jāmaksā.

Pilns NiceHash maksas modelis ir pieejams viņu lapā.

NiceHash izmaksas   

NiceHash izmanto pay per share (PPS) izmaksu modeli, lai atalgotu pārdevējus, kas nozīmē, ka izmaksas tiek veiktas automātiski katru dienu, ja tiek izpildīti šādi minimumi:

  • Dienas izmaksas par neapmaksātiem atlikumiem NiceHash maciņos: minimālais 0,001 BTC
  • Dienas izmaksas par neapmaksātiem atlikumiem ārējos makos: vismaz 0,1 BTC
  • Nedēļas izmaksas par neapmaksātiem atlikumiem ārējos makos: 0,001 BTC minimums

Kopsavilkums

Ar to mēs noslēdzam mūsu NiceHash pārskatu, jums noteikti jāzina, ka tā ir viena no lielākajām tirgū esošajām kriptogrāfijas ieguves vietām. Lietotāji var viegli iestatīt savu programmatūru un sākt kalnrūpniecību 15 minūšu laikā. NiceHash ir laba iespēja tiem, kas vēlas vai nu pārdot, vai iegādāties augstākas jaukšanas likmes, lai iegūtu izdevīgākus ieguves rezultātus. Noteikti izmantojiet rentabilitātes kalkulatoru, lai novērtētu, vai gūsiet peļņu atbilstoši savām specifikācijām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me