MinerGate apskats: ievads kriptogrāfijas ieguves baseinā

MinerGate kalnrūpniecības pārskats

Par MinerGate

MinerGate 2014. gadā to nodibināja īpaša kriptogrāfijas entuziastu grupa, un tas bija pirmais publiskais kalnrūpniecības baseins, kura pamatā bija Kripto piezīme protokols. Tas piedāvā dažādus kalnrūpniecības pakalpojumus, ar kuriem lietotāji var iegūt dažādas monētas.

Pieejamās valstis

MinerGate pakalpojumiem var piekļūt un tos izmantot no visas pasaules. Šobrīd platformai ir vairāk nekā 3 700 000 reģistrētu lietotāju, un lielākā daļa lietotāju ir no Amerikas Savienotajām Valstīm, Vjetnamas, Brazīlijas un Krievijas.

Atbalstītās kriptovalūtas

Zemāk ir saraksts ar pieejamajām kriptovalūtām, kā arī to hash likmi.

 • Zkašs – 18,1 kH / s
 • Bitcoin Gold – 2,0 kH / s
 • Ethereum-18,3 GH / s
 • Ethereum Classic – 3,6 GH / s
 • Litecoin- 4,2 GH / s
 • Bitekoīns-1,7 MH / s
 • Monero – 3,8 MH / s
 • Monero-Classic – 2,3 MH / s

Saskarņu veidi

MinerGate ļauj lietotājiem iegūt vai nu, lejupielādējot GUI vai nelielu konsoli. Abas no tām ir saderīgas ar Windows (32 un 64 bitu), Mac un Ubuntu.

Kā darbojas MinerGate?

Platformas pamatā ir datoru tīkls, kas apvieno savus resursus, kurus var izmantot kalnrači. MinerGate piedāvā šādas ieguves funkcijas:

xFast Crypto Miner

MinerGate xFast Miner ir viegli lietojama, tomēr augstas veiktspējas kalnrūpniecības programmatūra. Pamatojoties uz jauno koda arhitektūru, lietotne parāda iespaidīgu jaukšanas rezultātu, padarot kalnrūpniecību vēl efektīvāku. Ir divas xFast Miner versijas: GUI miner un console miner.

Apvienotā kalnrūpniecība

MinerGate ļauj vienam lietotājam vienlaikus iegūt divas kriptovalūtas, neapdraudot peļņas likmes. Šis process ir pazīstams kā apvienota kalnrūpniecība. MinerGate apvienotā ieguve ir pieejama Bytecoin (BCN) un Monero-Classic (XMC).

Viedā kalnrūpniecība

Viedās ieguves funkcija identificē un iegūst monētu, kas tajā laikā tiek uzskatīta par visizdevīgāko. Lielākajai daļai kalnraču trūkst sistēmas, ar kuras palīdzību varētu noteikt ienesīgākās monētas.

Bet viedajā kalnrūpniecībā tiek izmantots algoritms, lai izvēlētos monētu, kas būtu jāizrok. Bet tas nenozīmē, ka lietotājiem nav atļauts izvēlēties monētu, kuru viņi vēlas rakt. Ir iespēja izslēgt viedās ieguves funkcionalitāti un manuāli izvēlēties savu monētu.

Tīmekļa ieguve

Lietotājiem nav jāielādē GUI lietotāja saskarne, jo viņi var rakt no tīmekļa konsoles.

Izmaksu sistēmas

Maksājiet par akciju (PPS)

Par katru pabeigto akciju kalnračiem tiek noteikta standarta izmaksu likme. Šī metode izslēdz veiksmi no ienākumiem, taču negatīvie ir tādi, ka kopējie ienākumi var samazināties par 5% uz vienu akciju.

PPS ir maksājuma metode, ar kuru jūs atalgojat vairākus monētas uz vienu akciju par iegūto ieguvi. PPS ir vairāk domāts tiem, kas vēlas, lai statistika pamatotu aprēķinus, ko viņi vēlāk var izmantot, lai palielinātu ieguves jaudu. PPS nav ideāls vienkāršam, jo ​​tā ir samazinājusi ilgtermiņa ieguves rentabilitāti.

Maksājiet par pēdējām N akcijām (PPLNS)

Ieteicams izmantot PPLNS, jo tā ir lielāka izmaksa. PPLNS nodrošinās lielas svārstības 24 stundu izmaksā, kas padara to ideāli piemērotu cilvēkiem, kuri vēlas rakt man pēc iespējas ātrāk.

PPLNS nosaka, cik monētu jūs saņemat pabeigtās akcijas. Atšķirībā no PPS, šī izmaksu metode ietver veiksmes faktoru. PPLNS ir lielāks jūsu akcijas izmaksas diapazons, par 30% vairāk vai mazāk izmaksājot, padarot to ilgtermiņā izdevīgāku.

PPLNS FORMULA: [(BLOKA VĒRTĪBA + PĀRVADES MAKSA) / 10) – MAKSĀJUMS PAR BASE (1%)]

Kalnrūpniecības kalkulators

Papildus iepriekšminētajiem kalnrūpniecības rīkiem ir pieejams arī kalkulators, kas ļauj lietotājiem pārbaudīt, cik dzīvotspējīga ir noteikta monēta. Lai precīzi novērtētu rezultātus, kalkulators ņem vērā dažādus ieguves procesa faktorus, piemēram, sliktas akcijas, kopējo maksu, darījuma summu, tīkla problēmas un citus..

MinerGate maksas

Platformas lietotāji var izmantot kalnrūpniecības pakalpojumus, samaksājot abonēšanas maksu, kas tiek iekasēta saskaņā ar GH / S. Platforma aprēķina ieguves maksu, izmantojot lineāro funkciju, kas piemērota iegūtajai jaukšanas jaudai.

Par altkoīniem kalnračiem tiek iekasēta maksa par 1% par maksu par pēdējo N akciju (PPLNS) un 1,5% par maksu par akciju (PPS)..

MinerGate drošības funkcijas

Platforma ievieš vairākas drošības funkcijas:

 • Divu faktoru autentifikācija lietotājiem, lai apstiprinātu katru darījumu, kas notiek viņu kontā.
 • Tās vietne ir SSL sertificēta, lai šifrētu visu saziņu, kas notiek platformā.
 • Platforma apgalvo, ka tā veic pastāvīgus atjauninājumus, lai iekļautu jaunāko tehnoloģiju attīstību, kā arī novērstu vai novērstu visas kļūdas.

Secinājums

Minergate ir kalnrūpniecības baseins, kas nodrošina kalnrūpniecības pakalpojumus 8 dažādiem cilvēkiem altkoīni. Lielākā daļa lietotāju uzskata, ka platforma ir cienījama un ērta apkalpošana.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me