Margex Exchange apskats: vai tā ir droša apmaiņa?

Mārdžeks

Mārdžeks ir nākamās paaudzes uz atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības platforma, kas balstīta uz Bitcoin, kur pret USD var tirgoties ar līdz pat 100x lielāku sviru visiem pieejamajiem pāriem, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Yearn.finance un citām. Margex ievieš pielāgotu biržu, kas izveidota no paša sākuma, lai nodrošinātu visaugstāko tirdzniecības pieredzi. Lietotājam draudzīga interfeisa pavadībā platformai izdodas nodrošināt zibens ātru tirdzniecības dzinēju, milzīgu likviditāti un drošu sistēmu, kas droša pret viltojumiem..

Salīdzinot ar visām pārējām atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības platformām un problēmām, no kurām tās cieš, piemēram, iesaldēšanu un tirgus manipulatorus, tirgū nepārprotami ir nepieciešama augstākas kvalitātes tirdzniecības platforma. Šķiet, ka Margex var būt viens no tiem, jo ​​tas piedāvā pielāgotu tirdzniecības dzinēju, kas var apstrādāt līdz 100 000 darījumu sekundē.

Kas ir Margex piedāvājums?

  • Ātra pasūtījuma izpilde
  • Nav pārslodzes
  • Konkurētspējīgas maksas
  • Regulējams sviras daudzums līdz 100x
  • Viegli lietojams interfeiss
  • Viss vienā tirdzniecības vidē
  • Atsevišķa likviditāte no 12 pakalpojumu sniedzējiem
  • Cenu manipulācijas aizsardzība, aizsargājot lietotājus no negodīgas likvidācijas
  • Nav KYC

Reģistrācija

Mārdžeks

Reģistrācija vietnē Margex aizņem ne vairāk kā minūti. Viss, kas jums jādara, ir ievadīt e-pastu, apstiprināt, ka neesat noteiktu valstu iedzīvotājs, un noklikšķiniet uz Reģistrēties. Pēc tam jūs varat veikt iemaksu un sākt tirdzniecību uzreiz.

Noguldījumi un izņemšana

noguldījumi

Pašlaik Margex pieejamās depozīta metodes ir Bitcoin vai kredītkartes un debetkartes un citas kriptovalūtas, kuras nodrošina Changelly. Izņemšana tiek apstrādāta Bitcoin, manuāli, kases komanda dalīta ar pienākumu nošķiršanu un vairāku parakstu aukstajiem maciņiem, lai novērstu hakeru un ekspluatatoru risku.

Tirdzniecība ar Margex

tirdzniecība

Tirdzniecība Mārdžeks ir izstrādāta kā vienkārša, jo platforma piedāvā vienu no tīrākajiem standarta izkārtojumiem nozarē tirdzniecībai ar sviras palīdzību.

Kreisā puse ir rezervēta cilnei Pasūtījums, kur jūs pielāgojat informāciju par savu pozīciju, piemēram, – daudzumu, ierobežoto cenu un sviru. Tirdzniecības sadaļā varat redzēt detalizētu informāciju, piemēram, darījuma ID, datumu, veidu, aktīvu, daudzumu, starpību, zaudējumu pārtraukšanu, peļņas uzņemšanu un citu..

Diagramma atrodas vidū, ko nodrošina TradingView ar pilnu tirdzniecības rādītāju komplektu. Pasūtījumu grāmata un pēdējie darījumi atrodas labajā pusē, kur varat pārbaudīt tirgus dziļumu.

Stop Loss un Take Profit iestatīšana

peļņa

Stop loss un take profit iestatīšana ir diezgan vienkārša, noklikšķiniet uz cipariem, kas iestatīti stop loss un ņem peļņu, un parādīsies logs, kurā būs jāievada vēlamais cenu līmenis. Lai arī pirmajā reizē tas var būt mulsinošs, jo nav skaidru rādītāju, ka šī ir poga.

Pozīcijas vai rīkojuma slēgšana

Pozīciju aizvēršana tiek veikta, noklikšķinot uz pogas Aizvērt kreisajā pusē. Varat izvēlēties “Aizvērt tirgu” vai “Aizvērt ierobežojumu”.

Drošība

Margex klienta kontus aizsargā 2FA autentifikācija, e-pasta apstiprinājumi, SSL šifrēšana, e-pasta paziņojumi un brīdinājumi. Lai maksimizētu līdzekļu drošības līmeni, Margex uzglabā 100% lietotāju līdzekļu saldētavā. Šo sistēmu papildina reāllaika monitorings par katru aktīvu kustību, kas veikta platformā.

Tirdzniecības infrastruktūra

Margex ir elastīga serveru infrastruktūra, kas nodrošina iespēju mērogot pēc pieprasījuma ar tirdzniecības dzinēju, kas spēj apstrādāt līdz 100 000 trx / s. Tas nodrošina, ka platforma turpinās veikt tūlītēju rīkojumu izpildi pat ļoti augstas tirdzniecības aktivitātes un nepastāvības brīžos.

Cenu manipulācijas un krāpšanas novēršana

Margex ir integrējis pēc pasūtījuma veidotu reālā laika AI balstītu sistēmu, kas uzrauga aizdomīgas tirdzniecības darbības un cenu plūsmas konsekvenci. Pastāv arī likviditātes apvienošanas sistēma, kas piesaista likviditāti no vairākiem likviditātes nodrošinātājiem, pateicoties kuriem Margex mērķis ir nodrošināt lietotājiem labākās ieejas un izejas cenas.

Papildus visam Margex piemēro cenu samazināšanas aizsardzības sistēmu, lai izpildītu pasūtījumus paredzētajā cenu līmenī.

Atbalsts

Platformai ir pieejams diennakts atbalsts, kas atbildēs uz visiem jautājumiem dažu minūšu laikā.

Maksas

Tirdzniecības maksas Margex ir zemākā spektrā, salīdzinot ar lielāko daļu tirdzniecības platformu. Taker maksa ir 0,060% un Maker maksa ir 0,019%. Ir finansēšanas maksa, kas ir norma visām sviras tirdzniecības platformām.

nodevas

Secinājums

Mārdžeks ir viena no visvieglāk izmantotajām tirdzniecības platformām no daudzajām kriptogrāfijas nozarē. Šī ir platforma, kurā burtiski var reģistrēties un sākt tirdzniecību dažu minūšu laikā, netērējot laiku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me