Kas ir Bakts? | Nozīme un ietekme uz tirgu

kas ir Bakts

Šodien mēs apskatīsim Bakkt nākotnes platformu un analizēsim, kādu ietekmi tā varētu atstāt uz kriptogrāfijas tirgu 2020. gadā.

Kas ir Bakts?

Bakkt ir atvērta platforma, kuras mērķis ir piedāvāt daudzveidīgu kriptovalūtas pakalpojumu klāstu, tostarp tirdzniecību un noliktavu.

Bakkt dibināja tas pats uzņēmums, kas izveidoja Ņujorkas fondu birža un ienāca tirgū ar spēcīgu lielu uzņēmumu, piemēram, BCG, Microsoft un Starbucks, atbalsta sarakstu. Citi galvenie partneri no kriptogrāfijas nozares ir Pantera Capital, Fortress Investment Group, Eagle Seven, Galaxy Digital, Protocol Ventures, Susquehanna International Group un Horizons Ventures.

Starpkontinentālā birža, Bakkt mātes uzņēmums, kas 2018. gada augustā paziņoja, ka viņiem ir plāni izmantot Microsoft mākoņpakalpojumu Azure, lai “izveidotu atvērtu un regulētu globālu digitālo aktīvu ekosistēmu”. ICE pārvalda 12 regulētas biržas un tirgus, tostarp ICE biržas ASV un Kanādā, Liffe nākotnes biržas Eiropā, kā arī Ņujorkas fondu biržu (NYSE)..

Papildus federāli regulētu tirgu un palīgpakalpojumu iekļaušanai platformā tiks iekļauti arī pārrēķini no Bitcoin uz fiat, kas ir reti sastopama kriptogrāfijas valūtas maiņas iespēja regulatīvo sarežģījumu dēļ..

The-Bakkt

cryptonewsz.com

Platforma tika izstrādāta, lai apmierinātu institucionālos ieguldījumus kriptogrāfijas lietotājiem. Bakts redzēja institucionālo investoru vēlmi iesaistīties kriptovalūtā un nolēma nodrošināt kriptogrāfijas atvasinājumus, piemēram, Bitcoin nākotnes līgumus.

Lielākā daļa mūsdienu institucionālo ieguldījumu sektora ir iesaistīta akcijās, obligācijās un citos tradicionālos finanšu instrumentos. Piesaistot šo naudu kriptovalūtā, tas ārkārtīgi palielinās sfēras kopējo tirgus ierobežojumu.

Tas nozīmētu, ka Bakts pakļautu institucionālos investorus tirgum, kura vērtība ir 270 miljardi USD gadā.

“Apvienojot regulētu, savienotu infrastruktūru kopā ar institucionālām un patērētāju lietojumprogrammām digitālajiem aktīviem, mūsu mērķis ir globālā mērogā palielināt uzticību aktīvu klasei, kas atbilst mūsu sasniegumiem pārredzamības un uzticības nodrošināšanā iepriekš neregulētiem tirgiem,” teica paziņojums Starpkontinentālās biržas dibinātājs un izpilddirektors Džefrijs Sprechers.

Rezumējot, kas ir Bakts: kriptogrāfijas nākotnes birža, kas piedāvā vienas dienas fiziski piegādātus Bitcoin līgumus, kā arī fiziskas noliktavas pakalpojumus, kurus apdrošinās garantiju fonds. Platforma ļaus privātiem, institucionāliem un tirdzniecības klientiem piekļūt digitālo aktīvu tirgiem pilnīgi drošā, efektīvā un atbilstošā veidā.

Papildus šiem jaunajiem ieguvumiem institucionālās naudas pieplūdums radītu lielāku leģitimitāti kriptogrāfijas tirgū un veicinātu procesu, kā panākt vispārēju pieņemšanu un pieņemšanu.

Bakta laika skala

22. jūlijā Bakkt sāka testēt savu Bitcoin Futures platformu. Projekts jau kādu laiku kavē nākotnes līgumu uzsākšanu, jo uzņēmums saskārās ar daudziem regulatīviem un tehniskiem šķēršļiem.

Septembrī Bakkt beidzot uzsāka savu Bitcoin nākotnes līgumu.

Mūsu līgumi jau ir saņēmuši zaļā gaisma no CFTC izmantojot pašsertifikācijas procesu, un ir sākta lietotāju pieņemšanas pārbaude. Ar Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departamenta atļauju izveidot kvalificētu glabātāju Bakkt Trust Company, Bakkt noliktava glabās Bitcoin par fiziski piegādātiem nākotnes līgumiem. Tas piedāvā klientiem nebijušu regulējuma skaidrību un drošību līdzās regulētai, globāli pieejamai apmaiņai tirgū, ko nepietiekami apkalpo institucionāla līmeņa infrastruktūra.

Bet, kamēr cilvēki gaidīja, ka tas paaugstinās Bitcoin cenu, notika pretējais. Pēc BTC nākotnes līgumu uzsākšanas kriptogrāfijas tirgos dempinga cena bija 10 miljardi ASV dolāru.

Kad CBOE 2017. gadā uzsāka savus Bitcoin nākotnes līgumus, tas izraisīja Bitcoin cenas pieaugumu, palielinot tā vērtību virs 15 000 USD.

Bet sekoja korekcijas un lāču periods, kas galu galā lika CBOE atsaukt savu Bitcoin nākotnes piedāvājumu. Čikāgas preču biržas Bitcoin nākotnes līgumi tādējādi kļuva par vienīgo Bitcoin nākotnes piegādātāju tirgū.

Pat ja Bakkt fizisko nākotnes līgumu sākums bija lēnāks, salīdzinot ar CBOE, tā apjoms nesen ir parādījis dažus uzlabojumus, un ikmēneša nākotnes līgumi ir reģistrējuši 120 miljonu ASV dolāru tirdzniecības apjomu kopš tā uzsākšanas.

bitkoina nākotnes līgums

lv. kriptonomists.ch

Pirmajā dienā Bakkt tirgoja 71 Bitcoin nākotnes līgumu, un tagad kopš uzsākšanas tas bija tirgojis 224 ikmēneša līgumus.

Lai gan ietekme uz Bitcoin nav bijusi manāma, platformā tirgoto Bitcoin nākotnes līgumu skaits ir ievērojami pieaudzis, oktobra pirmajā pusē ikdienas darījumos reģistrējot 800% pieaugumu..

Nesen, 9. decembrī, tikai trīs mēnešus pēc ļoti gaidītā, fiziski nokārtotā Bitcoin nākotnes produkta izlaišanas, Bakkt sāka dzīvot ar savām Bitcoin opcijām un skaidrā naudā norēķiniem nākotnes līgumiem. Tas arī iezīmē pirmo regulēto Bitcoin iespēju uzsākšanu ASV.

“Sākot ar fiziski piegādāto Bakkt Bitcoin (USD) ikmēneša nākotnes līgumu, mums ir etalona līgums, kas mums dod pamatu attīstīt papildu produktus, pamatojoties uz klientu vajadzībām,” teikts emuāra ziņā..

Bakkt opciju līgums tiks noteikts atbilstoši pašreizējam fiziskajam produktam, savukārt CME iespējas seko viņu patentētajam Bitcoin indeksam.

Ko Bakkts dara kriptogrāfijas tirgū?

Kā Bakkt var ietekmēt kriptogrāfijas tirgu kā Ņujorkas fondu biržas uzsākto projektu, kas balstīts uz Microsoft tehnoloģijām un kuru atbalsta jau esošie institucionālā līmeņa investori.?

Lai gan no kriptogrāfijas entuziastu viedokļa legālu Bitcoin nākotnes darījumu sākšana ir pārsteidzošs sasniegums kriptogrāfijas nozarē, joprojām ir diezgan grūti paredzēt Bakkt palaišanas ietekmi.

Ja Bitcoin cena nākamgad atkal sasniegs 100 000 USD, būs spekulācijas, ka tas bija saistīts ar simtiem miljardu dolāru pieplūdumu no institucionālajiem investoriem. Bet pat tad šādu pieaugumu nevarēja attiecināt tikai uz tikai Baktu. Jums būtu jāizslēdz visi citi faktori, kas varētu paaugstināt cenu. Tomēr nevarēja pilnībā noliegt, ka Bakkt būtu kaut kādā mērā veicinājis BTC pieaugumu un, paplašinot kriptogrāfijas tirgu.

2020. gadā būs arī liels notikums Bitcoin, jo ieguves atlīdzība samazināsies uz pusi no 12,5 līdz 6,25. Ir bijušas daudzas spekulācijas un prognozes par to, kā pirms BTC un uz BTC balstītu finanšu produktu cenas uz pusi samazināšanās būs vērojams pieaugums.

Bakkt COO ir izrādījies piesardzīgs arī attiecībā uz tā nākotnes tirgus prognozēšanu saistībā ar 2020. gada Bitcoin pusi samazinošo notikumu.

Bakts kriptogrāfijas tirgū

criptotendencia.com

Vai Bakkt vadīs pieņemšanu?

Tiek pieņemts, ka, ja Bakts iekļūs tik daudz sertificētu institucionālo investoru, būs tikai laika jautājums, kamēr citas lielākas firmas pievienosies partijai. Šis scenārijs, visticamāk, attīstīsies, ja Bakkt turpinās ievērot SEC noteikumus un saņems apstiprinājumu visām turpmākajām darbībām un produktiem.

Turklāt, ja lielie investori apstiprinās Bakkt darbību, tas var arī piespiest mazos investorus iesaistīties platformā, jo viņu ievērošana iedvesmos uzticību. Tā kā kriptogrāfijas tirgus pašlaik tiek vērtēts ar lielu skepsi daudzu regulatīvo pelēko zonu dēļ, likumīgs atbalsts un apstiprinājums varētu piesaistīt vairāk cilvēku mijiedarboties ar kriptogrāfiju.

Arī Bakkt produkti kalpo kā drošs ienākšanas punkts tirgū, izmantojot konservatīvāku pieeju, lai piedāvātu Bitcoin kā ieguldījumu instrumentu.

No tehnoloģiju viedokļa Bakkt ir veidots uz Microsoft mākoņpakalpojumu platformas Azure, un, tā kā Microsoft ir liels spēlētājs personālās skaitļošanas un vispārējā programmatūras tirgū, tas varētu novest pie tā, ka mazāki izstrādātāji Bakkt iespējas integrēs savos produktos..

Nav zināms, ka uzņēmumi izveido lietojumprogrammas vai platformas, izmantojot tehnoloģiju, kas vēl nav pielāgota plašākā mērogā. Ar Microsoft apstiprinājuma zīmogu izstrādātājiem, visticamāk, būs lielāka pārliecība par Bakkt integrēšanu.

Secinājums

Tagad, kad jūs zināt, kas ir Bakkt un kā tas darbojas, jums varētu būt plašāks priekšstats par to, kā tas varētu ietekmēt kriptogrāfijas tirgu. Tāpat kā jebkura veida prognozes, ir grūti precīzi paredzēt, kā Bakts ietekmēs nākamo gadu, tāpēc, lūdzu, ņemiet visas šīs spekulācijas ar sāls graudu.

Piedāvātais attēls: namecoinnews.com

Piezīme. Šis ziņojums sākotnēji tika publicēts 2018. gada 18. decembrī, un tā saturs un pilnīgums un patiesums tika pilnībā atjaunināts 2019. gada 14. decembrī..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me