COIN360 apskats | Maiņas maksa, drošība, plusi un mīnusi

coin360 pārskats

Šodien mūsu COIN360 pārskatā mēs pārbaudīsim, kādas funkcijas piedāvā šis kriptogrāfijas apkopotājs, kā arī tā maksas, plusi un mīnusi.

COIN360 apskats: Biržas pārskats

COIN360 atsauksmes Izlasiet klientu apkalpošanas pārskatus vietnē coin360.comCOIN360 ir kriptonauda un kriptogrāfijas apmaiņa, interaktīvas infografikas un apkopotājs, kas vizuāli saistošā kartē parāda tādus datus kā dažādu monētu, žetonu un apmaiņas rādītāji. Dati tiek atjaunināti ik pēc 8 sekundēm, sniedzot investoriem jaunākās izmaiņas tirgū.

Vietne tika izveidota, lai būtu noderīga tirgotājiem, kuri vēlas uzraudzīt dažādus aktīvus no vienas vietas un vienkāršot to izsekošanu.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Platformā ir 3336 kriptogrāfijas žetoni un monētas, kur jūs varat atrast pamatmetriku par pirmajām 1000 monētām saskaņā ar tirgus ierobežojumu.

Dati tiek apkopoti no 225 apmaiņām, tostarp Binance, Bitmex, Bittrex, OKEx, Huobi, HitBTC, Bithumb, Coinbase Pro, UPbit, Bitfinex, Kraken, Coinone, Gemini, Bitstamp, Liquid, bitFlyer, Gate.io, Poloniex, Exmo, itBit , CEX.IO, IDEX, tikai daži piemēri. Gan monētu, gan apmaiņas datus var filtrēt dažādos veidos, bet sīkāk par to vēlāk mūsu COIN360 pārskatā.

Lietotāji no visām valstīm var izmantot platformu.

COIN360 saderība

COIN360 var piekļūt, izmantojot jebkuras operētājsistēmas tīmekļa pārlūku. Pašlaik nav specializētas mobilās lietotnes, taču uzņēmums ir paziņojis, ka drīz to sāks.

Lietotāja saskarne un pieredze

Kriptogrāfijas un apmaiņas dati tiek parādīti krāsainā ķieģeļu diagrammā, kuru lietotāji var viegli pielāgot, lai parādītu monētas, kas viņus interesē. “Monēta” un “Apmaiņa”Lapas, kā arīSkatīšanās saraksti,”Var mainīt arī uz tabulas skatu, lapas augšējā labajā pusē zem meklēšanas funkcijas noklikšķinot uz kvadrātiem blakus“ Skatīt ”..

FAQ: kas ir kopējais kriptogrāfijas tirgus ierobežojums Monēta360

Vietne ir diezgan viegli saprotama, un tajā ir pieejamas dažas sadaļas. Lapas augšējā kreisajā pusē ir šādas sadaļas: “Monētas”, “Biržas”, “Skatāmo saraksts”, “Monētas”.Likviditātes grāmata,””Diagrammas,””Par.Ja jūs noklikšķināt uz trim punktiem blakus “Par”, ir arī sadaļas “FAQ”, “Preses relīzes” un “Notikumi”.

COIN360 globālais atjauninājums | Fintech Zoom - pasaules finanses

Cenu kriptovalūtu izmaiņas platformā tiek parādītas, izmantojot krāsu marķierus, un kriptovalūtas, kuru cena pieaug, tiek atzīmētas zaļā krāsā, savukārt tās, kuru cenas samazinās, ir sarkanas.

Noklikšķinot uz atsevišķas monētas, jūs nonākat lapā, kurā ir metrika, piemēram, atjaunotas diagrammas, cilne “Tirgi” un sadaļa “Saistītās ziņas”. Ir arī pielāgojama logrīku sadaļa, kā arī poga, lai monētu tieši pievienotu savam skatāmo sarakstam. Cita statistika ietver informāciju par ieguvi, likviditāti un starpību.

Monētu lapas diagrammas grafiski parāda tirgus ierobežojumu un cenu izvēlētajā laika posmā. Cilnē “Tirgi” ir uzskaitītas visas biržas, kurās var tirgot kriptogrāfiju, kur var redzēt citus tirdzniecības pārus, 24 stundu apjomu, pašreizējo cenu, apgrozībā esošo piegādi, maksas un citus rādītājus. Savā ziņā tas atgādina struktūru, ko izmanto CoinMarketCap.

Filtra pogas vienmēr ir redzamas un zem galvenes, kur lietotāji var kārtot datus, pamatojoties uz vēlamajām monētām, to veiktspēju, pamatojoties uz noteiktiem laika periodiem, lielākajiem ieguvējiem un zaudētājiem, tirgus ierobežojumu diapazonu vai izvēlēties, pēc kuras bāzes valūtas rādīt statistiku . Bāzes valūta ir iestatīta uz USD, taču to var mainīt uz GBP, CNY, EUR, JPY, CAD, RUB, TRY, IRR, BRL, UAH un USDT, BTC, ETH, EOS.

Apmaiņas lapā ir arī filtri, kurus var izmantot, lai atrastu lielākos ieguvējus un zaudētājus, laika grafika veiktspēju, apjoma diapazonu, tirgus un bāzes valūtas. Ir arī īpašs filtrs, kas kārto apmaiņas, kuras ir pārbaudījusi COIN360 analytics, un tās, kuras nav.

Lapas apakšdaļā ir kustīga josla, kurā ir daži no jaunākajiem ziņu nosaukumiem no kriptogrāfijas pasaules. Noklikšķinot uz nosaukuma, jūs tiksiet novirzīts uz ziņu vietni, kas to ieguva.

Sadaļā “Watchlist” varat pievienot visas monētas, kuras jūs interesējat.

Likviditātes grāmata

Ļoti noderīga sadaļa, ko izstrādājusi COIN360, ir “Likviditātes grāmata,”, Kas ļauj tirgotājiem atrast biržas ar vislabāko likviditāti un tādējādi ērtāko pirkšanas vai pārdošanas iespēju viņu kriptogrāfijai.

Izmantojot biržas atlasītāju, lietotāji var salīdzināt biržas cenas ar citu tirdzniecības platformu cenām, lai iegūtu labākās likmes tirgū. Katrā lodziņā tiek parādīts koeficients, kas tiek aprēķināts kā attiecība starp izvēlētās biržas cenu un cenu tajā pašā secībā, kas ir labākā no citām biržām..

Kā iegūt COIN360 kontu

Lai izmantotu COIN360, lietotājiem nav jāizveido konts.

COIN360 apmaiņas maksa

Vietne un tās pakalpojumi ir pilnīgi brīvi izmantojami.

Klientu atbalsts

Redzot, ka platforma tikai parāda datus, kas savākti no vairākiem avotiem, un jums nav jāizveido konts, lai izmantotu pakalpojumu, nav arī klientu apkalpošanas. Vietnē ir detalizēta FAQ lapa, kas atbild uz lielāko daļu jautājumu, kas saistīti ar COIN360.

COIN360 apmaiņas reputācija

COIN360 pārskatīšanas rezultāti bija nepietiekami, jo maz lietotāju publicēja savu pieredzi ar apkopotāju.

COIN360 atsauksmes Izlasiet klientu apkalpošanas pārskatus vietnē coin360.comIeslēgts TrustPilot, platformas vērtējums ir 4 no 5 zvaigznēm, bet vērtējums ir balstīts tikai uz 4 lietotāju atsauksmēm. Tomēr par šo platformu īsti nevar teikt neko sliktu, jo tā neliek lietotājiem reģistrēties, saistīt savus maciņus utt. Komandā nav kontu, kurus pārvaldīt, un algoritms izvelk datus no tik daudziem avotiem un atjaunina tos tik bieži, ka tas jebkurā brīdī precīzi atspoguļo tirgu.

Turklāt tā ir platforma, kas par savu pakalpojumu nemaksā neko. Cilvēki, iespējams, būtu uzrakstījuši vairāk atsauksmju, ja viņiem patiešām būtu par ko sūdzēties.

COIN360 apskats: spriedums

COIN360 ir apkopotāja siltuma kartes rīks, kas apkopo datus par kriptonauda un apmaiņu no neskaitāmiem avotiem. Bezmaksas, pieejama un krāsaina šī platforma var palīdzēt tirgotājiem sekot viņu interesējošajiem aktīviem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me