Bitladon Review: Ātrākā sākuma līmeņa kriptogrāfijas apmaiņa

Bitladona

Šodien mēs pārskatīsim populāru kriptogrāfijas biržu no Eiropas, Bitladona, un izpētiet, ko tas piedāvā un ko tas padara tik īpašu.

Kas ir Bitladona?

Bitladonas logotips Bitladon atrodas un ir reģistrēts Nīderlandē, un tā galvenais birojs atrodas Aalsmeer. Bitladon birža pieder un to pārvalda uzņēmums Coin Meester B.V., kas arī ir reģistrēts Nīderlandē. Uzņēmuma īpašnieki ir Boids Meulemans un Mičels Zandvijkens.

Pat ja apmaiņa tika uzsākta 2017. gada jūnijā, tā ātri pulcēja lielu lietotāju loku, galvenokārt viņu EURO un kriptogrāfijas darījumu dēļ.

Atbalstītās valūtas

Bitladonas sarakstā ir visdažādākās kriptogrāfijas monētas. Apmaiņa šobrīd atbalsta vairāk nekā 190 dažādus kriptogrāfijas, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Monero, Litecoin, Electra, Storj un daudzus citus. Vienīgais atbalstītais fiat variants ir Euro, kuru var izmantot, lai pirktu vai pārdotu visas monētas, kas norādītas platformā.

Bitladonas kriptogrāfija

Interese par Stablecoins

Pagājušajā gadā Bitladons ieviesa iespēju nopelnīt interesi par stablecoins, ko viņi atbalsta savā platformā. Patlaban pieejamie stablīni ir Tether (USDT), TrueUSD (TUSD), Paxos Standard (PAX) un Dai (DAI), un jūs varat saņemt gada procentu likmi 3%.

Lai saņemtu procentus, viss, kas jums jādara, ir glabāt vienu no iepriekšminētajiem stablecoins viņu attiecīgajā Bitladon makā. Jūs varat arī vienkārši noglabāt monētas platformā, ja jums tās jau pieder, vai arī varat tās pārvietot no citiem valūtas kontiem. Katru dienu procenti tiek ieskaitīti lietotāju kontos. Šī funkcija ir ļoti izdevīga kriptogrāfijas īpašniekiem, kuri vēlas turēt savas monētas ilgu laiku, jo viņiem par to faktiski tiek maksāts.

Fiat transfēri

Daudzās kriptogrāfijas biržās parasti jūs varat veikt ātrus kriptogrāfijas depozītus un izņemšanu, taču vienmēr ir kavēšanās, kad runa ir par fiat depozītiem. Izmantojot Bitladon, šādu problēmu nav, jo jūs varat iegādāties kriptonauda ar fiat tikpat viegli, kā jūs darītu ar jebkuru citu kriptogrāfiju.

Eiro depozītiem ir vajadzīga viena darba diena, lai tos ieskaitītu jūsu kontā, izmantojot SEPA (vienotā Eiropas maksājumu zona). Šis process parasti aizņem līdz 5 darba dienām, līdz to veic citas apmaiņas.

Izmantojot fiat, jūs varat iegādāties digitālās valūtas vai pārdot savu kriptogrāfiju par EURO un tādā pašā veidā viegli izņemt savus līdzekļus. Kripto un EURO pārskaitījumi uz un no jūsu konta tiek automātiski nosūtīti uz jūsu Bitladon kontu vai bankas kontu.

Tūlītēji šifrēšanas mijmaiņas līgumi

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pirkt vai pārdot kādu no uzskaitītajiem kriptotajiem, birža vienā mirklī apstrādā šos mijmaiņas darījumus. Vienkārši dodieties uz sadaļu “Apmainīt jebkuru ar jebkuru”, ievietojiet monētas, kuras vēlaties apmainīt, un pēc tam noklikšķiniet uz “Apmaiņa”.

Lietotāja interfeiss

Bitladon interfeisam ir tīrs un funkcionāls dizains, kas paredzēts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem. Lietotāji var izvēlēties no diviem tirdzniecības veidiem: Vienkāršs pirkums & Pārdod tirdzniecību vai Advanced. Vienkāršais tirdzniecības režīms ļauj ātri nomainīt digitālās valūtas pēc pašreizējiem tirgus kursiem, savukārt uzlabotais režīms ļauj jums noteikt savas cenas pasūtījumam vai izvietot stop-loss rīkojumus..

Android iosAndroid un iOS lietotnes

Bitladon vēlas arī apmierināt tirgotājus, atrodoties ceļā, un tādējādi viņi ir izveidojuši mobilās lietotnes, kas ir saderīgas ar mobilajām ierīcēm, kurās ir instalētas iOS un Android sistēmas. Mobilās lietotnes pašlaik ir pieejamas holandiešu lietotājiem, taču drīz viņi palaidīs lietotnes angļu, spāņu, poļu un franču valodā.

Caurspīdīgas maksas

Lai gan Bitladon nav piemērojusi maksu par kriptogrāfiju deponēšanu un izņemšanu, izņemot naudu, jums joprojām būs jāmaksā tīkla maksa, un maksa mainās atkarībā no monētas..

Tirdzniecības maksa ir 2% par visiem darījumiem, taču šo maksu var samazināt, pamatojoties uz jūsu VIP statusu un jūsu tirdzniecības apjomu 30 dienu periodā. Jūs varat samazināt maksu līdz 0,25% par katru darījumu.

Exchange drošība

Lai aizsargātu savu lietotāju datus un līdzekļus, Bitladon ir ieviesis dažādus drošības pasākumus, kas neļaus ļaunprātīgiem uzbrucējiem mēģināt pie viņiem nokļūt..

Dati, kas nosūtīti starp lietotāju un vietni, ir aizsargāti ar SSL šifrēšanu. Lai aizsargātu lietotāju kontus, platforma ļauj lietotājiem iespējot 2FA, izmantojot e-pastu vai Google autentifikatoru.

Turklāt, mēģinot piekļūt savam kontam no citas ierīces vai atrašanās vietas, Bitladon katru reizi pa e-pastu nosūtīs jums kodu, lai pārbaudītu jūsu identitāti.

Platforma 95% lietotāju līdzekļu glabā aukstos maciņos, kas ir pastāvīgi bezsaistē. Tas neļauj hakeriem uzbrukuma gadījumā izņemt visu naudu no biržas uzreiz.

Viņu apmaiņa līdz šim nekad nav uzlauzta.

kriptogrāfijas drošība

freepik.com

Valodas atbalsts

Lai apmierinātu lielāku lietotāju skaitu Eiropā, Bitladon vietne ir tulkota holandiešu, angļu, franču, spāņu un poļu valodā. Klientu atbalsts tiek piedāvāts holandiešu, franču un angļu valodā.

Klientu atbalsts

Bitladon klienti var sazināties ar savu atbalsta personālu pa tālruni, e-pastu, kā arī tērzēt darba dienās no pulksten 9:00 līdz 17:00. The atbalsta komanda ir novērtēts kā ārkārtīgi prasmīgs un noderīgs, un e-pasta atbalsts ir pieejams ārpus darba laika. Atbildes laiks parasti ir vienas stundas laikā no e-pasta nosūtīšanas.

Secinājums

Bitladon ir ātra un efektīva apmaiņa, kas galvenokārt paredzēta lietotājiem Eiropā vai tiem, kuriem ir Eiropas bankas konti, jo tas ļauj ātri veikt kriptogrāfijas un kriptogrāfijas pārskaitījumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me