B2BinPay apskats: drošs un ērts kriptogrāfisko maksājumu risinājums uzņēmumiem

B2BinPay

B2BinPay ir viss vienā kriptonauda maksājumu risinājums, kas ļauj tirgotājiem un uzņēmumiem no visas pasaules veikt darījumus, uzglabāt un pieņemt tiešsaistes maksājumus visdažādākajās kriptovalūtās un žetonos par izdevīgu maksu.

Platformu 2014. gadā izveidoja B2Broker uzņēmums, lielākais likviditātes un tehnoloģiju nodrošinātājs, kas atvieglo globālos kriptogrāfijas maksājumus. Uzņēmumam ir biroji Igaunijā, Honkongā un Krievijā.

B2BinPay tika izstrādāts, lai apkalpotu ļoti daudzus klientus, piemēram, forex brokerus, riska ieguldījumu fondus, kriptovalūtu biržas un tiešsaistes tirgotājus, kuri vēlas pieņemt kriptogrāfijas maksājumus par saviem produktiem un pakalpojumiem..

1. Zemākās maksas nozarē

B2BinPay saviem klientiem piedāvā izdevīgas maksas, kas ir ļoti zemas salīdzinājumā ar tirgus vidējo līmeni, ko iekasē lielākā daļa kriptogrāfijas procesoru. Tirgotāju un uzņēmumu kontiem tiek piemērotas dažādas maksas atkarībā no monētas apjoma, veida un darījuma, taču maksas parasti atrodas zem 0,5%.

Tirgotājiem monētu apstrādes maksa par maksājumu saņemšanu ir 0,5%, un par izejošajiem darījumiem nav jāmaksā. Par stablecoīnēm un žetoniem ienākošajiem darījumiem tiek piemērota maksa 1% apmērā, par izejošajiem darījumiem – 0 maksas.

Visiem darījumiem ar platformas vietējo marķieri B2BX Token nav jāmaksā.

Monētu apstrādes maksa uzņēmuma kontos ir šāda:

 • 40% < 1 milj
 • 25% 1 – 2 milj
 • 20% 2 – 5 miljoni
 • 15% 5 – 10 miljoni
 • 10% 10 – 50 miljoni
 • 05% 50+ M

Stablecoins apstrādes maksa & B2BX, BNB žetoni ir:

 • 1% < 1 milj
 • 9% 1–2 milj
 • 7% 2 – 5 miljoni
 • 5% 5-10 milj
 • 3% 10 – 50 miljoni
 • 1% 50+ M

Maksa par šķidro žetonu apstrādi:

 • 40% < 1 milj
 • 25% 1 – 2 milj
 • 20% 2 – 5 miljoni
 • 15% 5-10 milj
 • 10% 10 – 50 miljoni
 • 05% 50+ M

Jūs varat konsultēties ar viņiem vietne lai redzētu cenas.

2. Vairāk nekā 888 monētas, žetoni un stablecoins

B2BinPay ļauj klientiem pieņemt 13 kriptovalūtas, tostarp Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, DASH, Litecoin, Monero, NEM, NEO, Stellar, Zcash un Cardano, kā arī žetonus, piemēram, Binance Coin, B2BX. Sakarā ar tā integrāciju ar tik daudzām populārākajām blokķēdēm, tā spēj atbalstīt visus Ethereum izdotos marķierus.

3. Tirgotāji & Uzņēmuma klientu konti

B2BinPay ir divu veidu konti – tirgotājs un uzņēmums -, kurus var viegli integrēt, izmantojot vienu API, kuru var savienot mazāk nekā stundas laikā.

Tirgotāji var gūt labumu no kontiem, kuriem nav atkārtotu maksu vai slēptu maksu, zemu maksu, reāllaika atjauninātu atlikumu un darījumu vēsturi, kā arī ļoti drošus darījumus. Integrācijas rīki ļauj tirgotājiem savlaicīgi integrēt B2BinPay savā vietnē un sākt pieņemt kriptogrāfijas maksājumus.

Uzņēmumu klientiem, piemēram, brokeriem un biržām, ir pieejams ļoti drošs, uzticams un pielāgojams maks. Citas funkcijas ir automātiska klientu izņemšana, droša API un smilškastes vide lietotņu izstrādei, kā arī uzlaboti reāllaika pārskati.

4. Kripto-kriptogrāfijas un kriptogrāfijas-Fiat izņemšana

Pakalpojumā ir integrētas divas norēķinu iespējas: kriptogrāfija kriptogrāfijai un kriptogrāfija līdz fiat. Kriptogrāfijas – kriptogrāfijas maksājumi ļauj saņemt kriptovalūtu par jūsu vietnes produktiem, līdzekļus ieskaitot tieši jūsu kriptogrāfijas makā. Kripto / fiat opcija ļauj klientam norēķināties kriptovalūtā un tirgotājam saņemt fiat valūtu (USD, EUR), kas pēc tam tiek noguldīta tieši viņa atlikumā.

5. 24/7 atsaucīgs atbalsts

B2BinPay atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti visu diennakti 8 valodās: ķīniešu, angļu, spāņu, krievu, hindi, persiešu, urdu un arābu.

Klientiem, kuriem ir problēmas ar konkrētu paplašinājumu (WooCommerce, Magento, PrestaShop), viņiem ieteicams tieši sazināties ar izstrādātāju. Ar visiem izstrādātājiem var sazināties, izmantojot norādīto atbalsta e-pasta adresi.

Platformu var sasniegt arī pa trim tālruņu numuriem: +44 207 043-71-76 (GB), +7 495 108-04-71 (RU) un +357 250-308-82 (CY). Citus jautājumus vai jautājumus par kontu vai maksājumiem var nosūtīt uz šādu e-pasta adresi: [e-pasts aizsargāts]

6. Tiešie bankas noguldījumi

Tirgotājiem ir iespēja saņemt savus naudas līdzekļus tieši bankas bilancē un izņemt minēto kapitālu, izmantojot SEPA pārskaitījumus (maksa 0,5%) un SWIFT pārskaitījumus (maksa par 2%)..

7. Ļoti droši darījumi

B2BinPay ļauj uzņēmumiem droši uzglabāt, pārskaitīt un pieņemt tiešsaistes maksājumus kriptovalūtās. Platformā ir iekļauti dažādi drošības pasākumi, kas nodrošina kontu aizsardzību pret dažāda veida krāpšanu un DDoS uzbrukumiem, padarot tos daudz uzticamākus nekā tradicionālās maksājumu sistēmas..

8. Vispārēji pieejams

B2BinPay ļauj tirgotājiem un uzņēmumiem veikt darījumus ar globālo klientu tīklu. Darījumiem tiek piemērota maksa, kas ir tikai daļa no tā, ko parasti iekasē tradicionālās tiešsaistes maksājumu vārtejas. Augsts automatizācijas līmenis un liels darījumu ātrums līdz 20 sekundēm ļauj lietotājiem no visas pasaules ērti maksāt par produktiem un pakalpojumiem.

Spriedums

B2BinPay ir kriptogrāfijas maksājumu vārteja, kas ļauj uzņēmumiem un tirgotājiem saņemt un nosūtīt dažādus digitālos aktīvus klientiem un no klientiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas par ļoti zemām izmaksām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me