Zīda ceļa Bitcoin maks atkal aktivizējas, milzīga izgāztuve, ko paredz Kopiena

reklāma Phemex

Nesenajos darījumu datos populārā darknet vietne Silk Road, kas tiešsaistē pārdod narkotikas, šķiet, ir pārvietojusi 1 miljarda ASV dolāru vērtu bitcoin no aukstā maka. Pirmajos gados Bitcoin bija pazīstams kā Darknet valūta. Cilvēki to izmantoja visām meklētajām darbībām, pilnībā izmantojot tās anonimitāti. Bet pieaugošais kriptovalūtu termiņš, kad Bitcoin sāka pāriet no noziedznieku rokām uz spekulantiem un investoriem, taču tā izmantošana Darknet joprojām šķiet diezgan nikns.  

Zīda ceļa Bitcoin maks kļūst aktīvs, nāk izgāztuve?

Zīda ceļš tika uzsākts 2011. gada februārī kā “pirmais modernais tumšo tīklu tirgus”. Platforma ļāva lietotājiem anonīmi tiešsaistē pirkt un pārdot nelegālas lietas. Tomēr Zīda ceļu 2013. gada oktobrī pārtrauca Federālais izmeklēšanas birojs (FIB). Gadu vēlāk tika palaists Silk Road 2.0, taču tas arī tika slēgts, un iespējamais īpašnieks Ross Ulbrichts tika arestēts un notiesāts uz mūžs cietumā.

Tā kā tās izveide un darbības ir bijušas aptuveni vienādas ar Bitcoin izveides datumiem un Silk Road popularitāte, varēja uzskatīt, ka vietne varētu milzīgi daudz Bitcoin gulēt tās makā. Saskaņā ar Redditor sniegto informāciju ar nosaukumu “sick_silk”

“Sākotnējam maciņam piederēja 111 114,62 $ BTC / $ BCH, kura vērtība šobrīd ir ~ 844 miljoni USD (neņemot vērā citas #Bitcoin dakšas)” un “Šķiet, ka milzīga ar #SilkRoad saistītā maka īpašnieks aktīvi pārvieto līdzekļus kopš 3. g. dienas, sadalot to 100 monētu gabalos pa apakšmaksiem. ”

Reddit arī atjaunināja, ka šīs 60000 monētas tika pārvietotas čokos, nevis visas kopā. Īpašnieks maciņš pārvietoja šīs monētas 30 000/20 000/10 000/5 000/500 un tagad 100 monētu partijās.

bitcoinAvots: #BTC: https://www.blocktrail.com/BTC/address/1KyJr2L6CN5XhDfv9Sb5q3kjKwFCrRxTLy/transactions bitcoinAvots: #BCH: https://www.blocktrail.com/BCC/address/1KyJr2L6CN5XhDfv9Sb5q3kjKwFCrRxTLy/transactions

Vēl viens šeit vērts atzīmēt ir maks pēdējais aktīvais 2014. gada 9. martā, kas ir dažus mēnešus pēc tam, kad FIB pavilka skatu.

Redditor arī norāda, ka viņš uzskata, ka šis maks pieder SilkRoad, pamatojoties uz bitcoin forumu saruna kas atzīmēja to pašu.

bitcoinAvots: https://bitcointalk.org/index.php?topic=310600.0

Lai gan viņš savā ziņu atjauninājumā, kas tika atjaunināts pēc tam, kad citi lietotāji to jautāja, teica, ka tas varētu būt maks, kas saistīts ar uzlauzto bēdīgi slaveno apmaiņu Mt Gox, vaļu, kurš tur Bitcoin kopš 2011. gada 21. jūnija, vai Craig Wright, kurš šobrīd ir tiesā. kopš 2018. gada februāra par tiesībām uz 5,118,266,427,50 USD vērtu bitkoinu, apgalvojot, ka Raits izkrāpis Kleimanu (Dāvja Kleimana mantinieks, kas ir tiesu pircējs) no bitkoiniem un intelektuālā īpašuma tiesībām.

Kādas ir jūsu domas par šo komentāru? pic.twitter.com/o3KMJNn3Kt

– xbtman (@ decentraman) 2018. gada 30. augusts

Lasiet arī: Bitcoin pilieni kā parasti pirms nākotnes termiņa beigām, bet 3 aspektos ir norādīts BTC Going Up

Vai tās varētu būt Mt Gox kustības?

Tā kā FBI ir vērsusies pret SilkRoad un Mt Gox uzlaušana ir diezgan tuvu pēdējā darījuma datumam, kas ir 2014. gada sākumā, daudzi Redditors apšauba, ka tas varētu būt saistīts ar MT Gox. Mt Gox, birža, kas ir pazīstama ar lielāko un vienu no pirmajiem kriptovalūtu pasaules hakeriem, bankrotēja pēc tam, kad 2014. gadā hakeriem zaudēja BTC aptuveni 473 miljonu USD vērtībā, kad bitcoīna vērtība bija aptuveni 480 USD. Jau pēc pāris dienām tika ziņots, ka tā sāka pieņemt prasījumus saviem kreditoriem. 23. augustā Mt. Gox pilnvarnieks Nobuaki Kobayashi izlaida tiešsaistes iesniegšanas procesu kreditoriem, lai pierādītu savas prasības. Ja tiesvedība pret prasību noritēs labi, tas būtu viens no lielākajiem virzītājspēkiem, lai atgūtu sabiedrības uzticību nozarei, kuru apgrūtina uzlaušana un cilvēki, kuri zaudē savus naudas līdzekļus. The, tagad vairs nedarbojas, arī bija atjauninājis, ka atmaksas tiks veiktas Bitcoin un Bitcoin Cash (BCH). Tā kā šī kustība no maka ir bijusi BTC un BCH, daudzi cilvēki uzskata, ka šo kustību atmaksai veicis Mt Gox, un tas nav SilkRoad.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir SilkRoad, Mt Gox vai kāds cits valis, tik lielas kriptovalūtu kustības vienmēr ir biedējošas. Šķiet, ka arī agrāk, kad notiek tik liela kustība, it īpaši BTC, šī ir milzīga izgāztuve, kas notiek tirgū, kam ir būtiska cenu ietekme. Nākamajās dienās mums vajadzētu būt daudz skaidrībai, kurš bija šis virzītājs un kāpēc šī lielā BTC daļa tika pārvietota.

Vai tas bija Mt Gox vai SilkRoad, un vai mēs drīz redzēsim izgāztuvi? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me