ShapeShift izpilddirektors aicina WSJ par stāstījuma un maldinošu ziņu “Kripto ir noziedzīga nauda” virzīšanu

reklāma Phemex

Mūsdienu pasaulē plašsaziņas līdzekļu ietekme uz tiem, kas domāja, ka process ir augstākajā līmenī. Vai tas būtu sociālais medijs galvenajos medijos, ir ļoti grūti atšķirt ziņas no baumām. Kriptovalūtas ir bijušas upuri tam ilgu laiku, un, ja ir jātic Shapeshift vadītājam, viņi to turpina darīt. Nesen Wall Street Journal publicētajā rakstā autors apsūdz Shapeshift (un citus kriptotipus) par platformas nodrošināšanu noziedzniekiem naudas atmazgāšanai.

Volstrītas žurnāls izspiež Voorhees un kriptogrāfisko kopienu

Nesenais izdevuma Wall Street Journal raksts Justin Scheck un Shane Shifflett, kura nosaukums ir “Kā netīrā nauda pazūd kriptogrāfijas valūtas melnajā caurumā”, izvirza stāstījumu, kurā teikts, ka ikviens, kurš vēlas atmazgāt savu netīro naudu, vai tas būtu Ziemeļkorejas aģents, nozagts kredītkartes tirgotājs un 80 miljonu ASV dolāru lielas Ponzi shēmas veidotājs izmanto ShapeShift AG un anonīmi pārvērš to kriptonauda. Uzrakstīšana turpinās, lai mērķētu uz tādām privātuma monētām kā Monero, kas ir pilnīgi izsekojamas un labākās naudas atmazgātāju slēptuves.

Rakstā tālāk tiek apsūdzēts Shapeshift un tā politika, sakot

“Pēc tam, kad hakeri, kas, domājams, bija no Ziemeļkorejas, izspieda miljoniem dolāru tā dēvētajā WannaCry izpirkuma programmatūras uzbrukumā uzņēmumiem un valdībām, noziedznieki izmantoja ShapeShift, lai pārvērstu bitcoin par nesekojamu kriptonauda, ​​ko sauc par Monero, atklāja drošības pētnieki. Nākamajā gadā ShapeShift nemainīja politiku neatpazīt savus klientus un turpināja apstrādāt miljoniem dolāru noziedzīgā ceļā gūtos ienākumus, liecina žurnāla izmeklēšana. ”

Tas arī vaino Voorhees, ka viņš Shapeshift neievēro KYC normas, un citē viņu no vienas no viņa intervijām, sakot,

“Es nedomāju, ka cilvēkiem vajadzētu reģistrēt viņu identitāti, lai noķertu gadījuma rakstura noziedznieku,”

Rakstā Ēriks tiek vainots arī par riska kapitālistu nepatiesu pārliecināšanu

“Bitcoina uzplaukuma pievilināti, investori Eiropā, Kalifornijā un Kolorādo skatījās uz pagātnes juridiskiem riskiem, lai aiz ShapeShift liktu vairāk nekā 12 miljonus USD. Viņi saka, Vorheesa kungs, kurš saka, ka viņš “vēlētos, lai tiktu likvidēta valsts valdība”, ir pārliecinājis viņus, ka viņš ir pragmatisks uzņēmējs, kurš vēlas ievērot federālos likumus. “

Viņa un Shapeshift vārda izmantošana tik brīvā veidā nav bijusi veiksmīga izpilddirektoram Ērikam, un viņš ir stingri atbildējis WSJ un tā autoriem. Izmantojot savu Twitter rokturi, Voorhees tvītoja, kā plašsaziņas līdzekļi joprojām publicē slikti izpētītus rakstus par kriptovalūtām, nerūpējoties par sekām, kas varētu būt mānīgas un maldinošas..

1/2 Mēs zinām par slikti izpētīto rakstu, ko kāds no mums ir uzrakstījis WSJ. Sekas ir maldinošas un maldinošas. pic.twitter.com/IIyOjactGk

– Ēriks Voorheess (@ErikVoorhees) 2018. gada 28. septembris

2/2 Autora ķiršu izvēlēti dati, izņemot faktus, kas ir pretrunā ar vilisma stāstījumu. USD 9 miljoni ir mazāk nekā 0,2% no mūsu apjoma laika periodā. Tikmēr globālā naudas atmazgāšana caur bankām ir 2–5%. Op-ed gaidāms.

– Ēriks Voorheess (@ErikVoorhees) 2018. gada 28. septembris

Arī, lasīt: Bitcoin & Kripti joprojām ir daļa no Ķīnas jaunās vidējās klases investīciju portfeļa: atklāj pētījumi

Ēriks Vorheess atrod atbalstu no Džozefa Janga, kurš norāda, ka federāli pārvaldītie aizliegumi arī atmazgā naudu

Kamēr Ēriks cīnās, lai pierādītu raksta stāstījuma nepareizību, viņš ir atradis Džozefa Janga atbalstu, kurš atbildēja uz Ērika tvītu, sakot, ka šādi raksti patiesībā nav par naudas atmazgāšanu, bet patiesībā ir par stāstījuma virzīšanu, ka kriptogrāfija ir noziedzīga nauda.

Banka Dānijā atmazgāja 230 miljardus dolāru. Kāpēc mēs vispār runājam par 9 miljoniem dolāru par kriptogrāfijas biržām?

Tas nav īsti par naudas atmazgāšanu, ja tas vēl nav acīmredzams. Runa ir par stāstījuma virzīšanu, ka kriptogrāfija ir noziedzīga nauda.https://t.co/F77XOxtenK

– Džozefs Jangs (@iamjosephyoung) 2018. gada 29. septembris

Viņš arī norāda, kā bankas atmazgā naudu, bet neviens no plašsaziņas līdzekļiem par to nerunā, kad runā Bitcoin un kriptos. Skaidrojot, kā plašsaziņas līdzekļi ir neobjektīvi, viņš norāda uz banku Dānijā, kas atzīta par vainīgu 230 miljardu USD atmazgāšanā. Atsauce attiecas uz Danske Bank, Dānijas lielāko banku, kas paziņoja, ka vairāk nekā 230 miljardi USD aizdomās turētajos naudas atmazgāšanas darījumos plūda caur tās niecīgo Igaunijas filiāli, atklājot to kopā ar bankas izpilddirektora atkāpšanos..

Tas, ko Ēriks un Džozefs izvirza, ir tas, ka krāpšanās un naudas atmazgāšana ir visur, neatkarīgi no tā, vai tās ir centralizētas un federāli pārvaldītas bankas vai kriptovalūtas, bet izceļot tikai kriptonauda, ​​jo vainīgais ir kaut kas nepareizs. Ir jāsaprot, ka laiki mainās, un kriptonauda var darīt daudz vairāk nekā naudas atmazgāšana

Vai jūs piekrītat Ērikam Voorheesam un Džozefam Jangam par viņu viedokli par plašsaziņas līdzekļiem? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me