Neskatoties uz ES Sargsuņa vērojamajiem noskaņojumiem, Bitcoin samazinās vairāk, vai tas līdz 2021. gadam sasniegs 70 000 USD?

reklāma Phemex

Bitcoin cenšas cīnīties ar lāčiem, jo ​​cenas turpina samazināties. Tikmēr Eiropas Komisijas VP uzskata, ka, neraugoties uz turbulences kriptogrāfijas aktīviem, ir jāpaliek. Tātad, kādas ir Bitcoin izredzes sasniegt jauno augstumu?

Bitcoin & kriptogrāfijas tirgus zaudē tvaiku

Bitcoin šodien pēc 5 dienu tīras spīdzināšanas piedzīvoja nelielu stabilitāti, lai atkal nomestu. Uz nedaudz augšupejošas līknes Bitcoin ir vērojis 6400 dolāru atzīmi. Tomēr rakstīšanas laikā Bitcoin ir tirgojies ar 6 280 USD. Šodienas BTC cenu diapazons ir bijis $ 6,292 un $ 6,399 ar aptuveni USD 100 starpību.

bitcoin

Tikmēr starp 15 labākajiem altkoīniem visi ir sarkanā krāsā, izņemot Zvaigžņu (XLM), Monero (XMR), IOTA (MIOTA) un Ethereum Classic (ETC)..

Monētas ar lielākajiem zaudējumiem šobrīd ir Holo (HOT), KuCoin Shares (KCS), VeChain (VET) un NEM (XEM).

Lai gan būtiskākie ieguvēji ir Emercoin (EMC), Waves, Dentacoin (DCN), Tezos (TZX) un TenX (PAY).

Tātad tirgū vairāk vai mazāk ir atšķirīgi noskaņojumi, kas virzās uz leju. Joprojām nav zināms, no kurienes cena precīzi pārvietosies.

Lasiet arī: Bitcoin Fund Approved, kanādieši tagad var ieguldīt pensijā & Beznodokļu krājkonti

Eiropas komisija VP: Kripta šeit, lai paliktu

Tikmēr pēc dažām dienām Vīnē, Austrijā notikušās ES Ekonomikas un finanšu padomes (ECOFIN) sanāksmes, ES finanšu ministri tikās, lai pārrunātu jaunus noteikumus kriptogrāfijas nozarei.  

Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas viceprezidents, kurš pārrauga Finanšu stabilitātes, finanšu pakalpojumu un kapitāla tirgus savienību ES, dalījās ar vēršu viedokli par kriptogrāfiju:

“Mēs redzam, ka kriptogrāfijas aktīvi ir šeit, lai paliktu. Neskatoties uz neseno satricinājumu, šis tirgus turpina pieaugt. Jo īpaši sākotnējie monētu piedāvājumi vai SIO mēs redzam, ka tiem ir potenciāls kļūt par dzīvotspējīgu alternatīvas finansēšanas veidu. Jau pagājušajā gadā SIO palīdzēja piesaistīt vairāk nekā 6 miljardus dolāru finansējuma, un šogad šis skaitlis būs ievērojami lielāks. ”

Acīmredzot, pēc viņa teiktā, izaicinājumi rodas kā pareizi tos kategorizēt un noteikt, vai jāpiemēro esošie ES noteikumi, vai izstrādāt jaunus noteikumus. Viņš arī komentēja:

“Daudzas dalībvalstis šodien atbalstīja šādas kartēšanas nepieciešamību, tāpēc mēs sagaidām, ka šo novērtējumu pabeigsim vēlāk šogad. Tas nodrošinās stabilu pamatu, uz kura balstīties un lemt par turpmākajiem soļiem šajā jomā. ”

Vai Bitcoin strauji pieaugs?

Pirms neilga laika Satis pētījumu grupa izteica drosmīgu prognozi, ka Bitcoin cena gada laikā sasniegs 32 000 USD, 3 gados – 70 000 USD un nākamajos 5 gados – 96 000 USD, norādot:

“Pašlaik lielākā daļa no kopējā kriptogrāfisko aktīvu tirgus kapitalizācijas tiek turēta tradicionālajos vērtības tirgus veikalos, un ārzonas noguldījumi veido gandrīz 40% no kopējās summas.”

Saskaņā ar Forbes teikto, analītiķi ir vienisprātis, kad Bitcoin nākamo gadu laikā sasniegs šīs drosmīgās prognozes.

Drošības fondu kriptogrāfiskā fonda BitBull Capital izpilddirektors Džo DiPaskvale sacīja:

“Bitcoin cena var būt jebkur 5 gadu laikā, sākot no USD 10 000 līdz USD 100 000. Precīzu prognozi ir grūti sniegt, jo ir daudz pamatu, kas, visticamāk, mainīsies no šī brīža līdz 2023. gadam. Digitālās valūtas un aktīvi ir darījumu un vērtību uzglabāšanas nākotne, un šo revolūciju vada Bitcoin. Bet tas neļauj viegli garantēt īpašu cenu tagu piecus gadus. ”

Tā kā Jibrel Network izpilddirektors Jazans Barghuti nepiekrīt komentējot:

“Es uzskatu, ka BTC ir pārliecinošs izmantošanas gadījums kā vērtības krājums, it īpaši valstīs, kurās ir hiperinflācija (Irāna, Turcija, Venecuēla), taču, pieņemot, ka tā piesaistīs ievērojamu privāto banku tirgus daļu tādos tirgos kā ASV, Šveice , Singapūra, Vācija, Nīderlande utt. Nākamajos 5 gados ir ārkārtīgi optimistiska. ”

Bet Ēriks Ervins, Blockforce Capital izpilddirektors, uzskata, ka “100 000 ASV dolāru vērtībā par monētu bitcoīnam ir pilnīgi iespējams”, kā viņš vēl piemin:

“Pašreizējais Bitcoin tirgus ierobežojums 112 miljardu dolāru apmērā ir tikai 0,1% no visa pasaules naudas piedāvājuma, kura pašreizējā vērtība ir aptuveni 90,4 triljoni dolāru.”

Tikmēr Olivers Īsaks, blockchain investors, padomdevējs & ietekmētājs paziņoja:

“Ja kriptonauda patiešām atrisina papīra un fiat valūtu problēmas, un es uzskatu, ka mēs redzēsim, ka 200 miljardi sāk pārvietoties līdz 200 triljoniem un šī atšķirība tuvojas (tas ir 100 000% pieaugums).”

Izskatās, ka Bitcoin buļļi ir ārkārtīgi pozitīvi vismaz attiecībā uz nākotnes izredzēm.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me