Kriptogrāfijas apmaiņa “Gamification”, kas veicina lietotāju adoptēšanu kā Bitcoin uz pusi mazāku gadu

reklāma Phemex

Kriptogrāfijas valūtas kopiena ar nepacietību gaida gaidāmo Bitcoin pusi uz pusēm aptuveni 48 stundu laikā ar apmaiņu saraksta augšdaļā. Nesen viens no galvenajiem Bitfinex kriptovalūtu tirgotājiem, bearwhale, Joe007, pazuda no interneta (aizverot gan savu čivināt, gan biržas līderu sarakstu) pēc ziņotajiem 15 miljonu ASV dolāru zaudējumiem BTC pēdējā braucienā uz 10 000 ASV dolāru. 

Tuvojoties uz pusi, gaidāma eiforija, ka kosmosā ienāks vairāk lietotāju, jo biržas tirdzniecības apjomi pakāpeniski pieaug. Tā kā jaunie mazumtirdzniecības un institucionālie lietotāji un tirgotāji atrodas Bitcoin tīklā, katra birža ilgojas kļūt par viņu risinājumu nodrošinātāju. Kaut arī dažas kriptogrāfijas apmaiņas iegūst šos lietotājus, viņu turēšana platformā rada lielu izaicinājumu. 

Viena taktika, kas arvien vairāk mainās apmaiņas laikā, kā to uzsver Džo007 slava, kas vadīja Bitfinex līderu sarakstu, biržās arvien vairāk pieņem platformu “spēlēšanu”, lai saglabātu lietotāju līknes priekšā. Šajā rakstā mēs koncentrējamies uz risinājumiem “gamification” piedāvā kriptovalūtu apmaiņu, kas virzās uz iespējamo bullish run pēc pusi.

Bullish skatījums uz adopciju pēc pusi?

Kriptogrāfijas nozare lēnām atgriežas pie 2017. gada bullish groove, jo analītiķi un pieredzējuši tirgotāji prognozē potenciālo buļļa darbību nākamajā gadā, kas var arī pārspēt visu laiku augstāko līmeni. Dodoties nākamajā Bitcoin un kriptogrāfijas bulli, apmaiņa ir vērsta uz labāko risinājumu jauninājumu ieviešanu jaunu lietotāju iebūvēšanai. 

Atskatoties uz 2017. gada straujo lēcienu, kas BTC noteica masveidā līdz 19 800 USD un kriptonauda sasniedza ATH, viens konkrēts iemesls tam bija ICO un saistīto produktu masveida pieaugums. Šajā periodā bija vērojams milzīgs investīciju pieaugums ERC standarta žetonos, kad lietotāju pieņemšana strauji pieauga gar jumtu. Lielākā daļa šo ICO piedāvāja konkurences veidu, kas stimulēja top tirgotājus, tādējādi veicinot viņu žetonu vispārēju izmantošanu. 

Biržas savukārt izmantoja spēlēšanas elementu, kas atvēra kriptogrāfijas nozari tradicionālajiem finanšu investoriem un vidējiem Džo, kas viņus vilināja tirgoties platformā. Binance ir diezgan interesants gadījums, jo 2017. gada buļļu skrējiena laikā tas piedzīvoja strauju izaugsmi, jo tas integrēja savu līderu sarakstu un piedāvāja simboliskas īpašas sacensības, lai veicinātu lietotāju uzņemšanu platformā. Citas galvenās apmaiņas, kas seko līdzīgam ceļam, ir OKEx, Aluna.Social, Huobi un pat Brave pārlūks (lai gan tā nav apmaiņa)

Pārejot uz vēl vienu bullish periodu, vai mēs redzēsim līdzīgu strauju kriptovalūtu lietotāju pieņemšanu, ko izraisīja iespējamā spēlēšana visā kriptonauda laukā? 

“Spēļu spēle ir vienkārši stimulu un atlīdzību izmantošana, lai piesaistītu un veicinātu iesaistīšanos platformā.”

Spēļu risinājumi visā biržā 

Bez šaubām, Binance vada revolūciju kriptogrāfiskajā telpā ar gamifikāciju tās platformā. Gadu gaitā birža ir pabeigusi desmitiem sacensību platformā, kas vilina lietotājus uz platformu. Apmaiņa pagājušajā mēnesī izmaksāja vairāk nekā 72 000 USDT (~ 72 000 USD) katram tās top saistītajam uzņēmumam savā Binance Futures saistīto uzņēmumu programmā, lai piesaistītu lietotājus platformai..

Daudz sekotāju, bet nav daudz ienākumu?

Jums var būt nozīme, vienlaikus palīdzot izveidot kriptogrāfijas finansēšanas telpu, līdzīgu tradicionālajiem brokeriem, bet vairāk decentralizētu.

Kļūsti par filiāli. https://t.co/2RN23Cq1UH

– CZ Binance ??? (@cz_binance) 2020. gada 8. maijs

Binance vada kriptogrāfijas pasauli savas platformas spēlēšanā, taču šobrīd tā saskaras ar sīvu konkurenci no labi izveidotām biržām, piemēram, OKEx un citiem kriptogrāfijas uzņēmumiem, piemēram, Huobi, HedgeTrade un Aluna. Sociālais, kuri nodrošina savu līderu sarakstu, apbalvojot labākos tirgotājus katru dienu. 

Cenšoties palielināt vispārējos Bitcoin pieņemšanas rādītājus un kopējo tirdzniecību biržās, gamification nodrošina ātru un ienesīgu risinājumu apmaiņai blokķēdes nozarē, lai paplašinātu savu tirgus daļu.

Vai apmaiņai vajadzētu virzīties uz spēlēšanu?

Kā redzams, izmantojot Binance masveida izaugsmes modeli kopš 2017. gada, spēlēšana ir viena no vissvarīgākajām biznesa stratēģijām, ko sākuma kriptogrāfijas birža varētu piedāvāt, cenšoties panākt masveida ieviešanu. Tātad, kādi ir daži no kriptogrāfijas tirdzniecības platformas spēlēšanas ieguvumiem?

  • Lietotāja saglabāšana: Kā jau tika apspriests iepriekš, lietotāju pieņemšana un lietotāju noturēšana ir galvenie iemesli, kāpēc Bitcoin / kriptogrāfijas apmaiņai vajadzētu koncentrēties uz atalgojuma sistēmām un saistītajām programmām. Apbalvojumi, kas tiek piedāvāti klientiem, kuriem ir vislabākie darījumi, vai klienti ar visaugstāko tirdzniecību izveido spēli, kas liek tirgotājiem vairāk tirgoties. 
  • Tūlītējs apmierinājums: Nozares visā pasaulē, tostarp aviokompānijas un apģērbu ražošanas nozares, nosaka spēlēšanas taktiku, lai mudinātu klientus turpināt pirkt no viņiem vai pirkt vairāk. Pēc tam lietotāji tiek apbalvoti ar lojalitātes punktiem (vai kriptogrāfijas biržās, žetonos), kurus pēc tam platformā var viegli izpirkt par tirdzniecības maksām, izmantojot virkni priekšrocību.. 
  • Tirdzniecības zināšanu pieredze: Daži analītiķi arī apgalvoja, ka spēlēšana var radīt iesācējiem lielāku pieredzi tirdzniecībā ar kriptovalūtām, un viņi arī nopelna šajā procesā. 
  • Tiešās komunikācijas kanāls: Citas Aluna apmaiņas. Sociālā būtība ir piemērs, kas lietotājiem ļauj tērzēšanas platformai mijiedarboties un dalīties ar tirdzniecības stratēģijām, lai noturētu lietotājus.. 

Secinājums 

Turpmākie vēršu tirgus zvani nākamajā gadā pēc Bitcoin uz pusi samazināšanas notikuma dod piemērotu laiku apmaiņai, lai mazumtirdzniecības lietotājus iekļautu kriptogrāfijā. Šīs apmaiņas, kas piedāvā vislabākās atalgojuma sistēmas un saistītās programmas, piemēram, Binance, Aluna. Social, HedgeTrade un OKEx, iespējams, novedīs pie nākamā masveida lietotāju pieņemšanas viļņa kriptogrāfijas nozarē.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me