Donalds Tramps spēlē Ziemassvētku vecīti Bitcoin investoriem; Sola pozitīvas izmaiņas

reklāma Phemex

Tieši pēc Ziemassvētkiem Tramps ir kļuvis par Ziemassvētku vecīti Bitcoin investoriem, netieši pieņemot Bitcoin, iekasējot nodokli par to pašu. Netiešais ASV valdības nodoklis. nosaukts “labirinta nodoklis”, tika novēloti ieviests ar labu pozitīvu izmaiņu daudzumu amerikāņu Bitcoin investoriem.

Šeit ir izvilkums no lēmuma un kā tas ietekmēs Amerikas pamatiedzīvotāju

Paredzēts, ka pēc 31 gada tik liels lēmums stimulēs tirgu, lai gan neviens no amerikāņiem nekad nav gaidījis šāda veida rēķinus, kas varētu sagriezt septiņas ienākumu grupas līdz četrām un novest tos uz leju attiecībā uz nodokļu struktūru.

Bitcoineriem (termins, kas tiek izmantots Bitcoin investoriem) to var uzskatīt par likumu, lai pielāgotos kompromisam, kas atbilst II un V sadaļai, vienlaikus nosakot prezidenta Trampa likumā noteikto 2018. gada finanšu plāna finanšu plāna finanšu plānu. potenciāli nozīmīgs uzkrājums.

Tā kā šis nodoklis palīdzēs bitcoineriem šādā veidā

  • Nodoklis būtu jāmaksā par Bitcoin tirdzniecību

Tā kā bitcoīna maiņa fiatā bija apliekama ar nodokli, fizisku lietu pirkšana ar kriptogrāfiju bija ar nodokli apliekama, tagad pat no kriptogrāfijas līdz kriptogrāfijai tiek uzlikti nodokļi, efektīvi padarot visus Bitcoin darījumus labi un ar nodokļiem apliekamus. Pārmaiņas tiek ieviestas 2018. gada sākumā, tikai dažu dienu attālumā.

  • Nodokli par Bitcoin var maksāt Bitcoin Cash

Ikvienam, kurš tiks aplikts ar nodokli par tirdzniecību ar Bitcoin, ir jāmaksā nodoklis par to. Tā kā Bitcoin nav reālas vērtības vai identitātes, attiecīgi jaunie Trampa kunga noteiktie noteikumi prasa maksāt nodokļus, izmantojot Bitcoin Cash. Šis lēmums faktiski bija ieteicis Bitcoin kā finanšu instrumentu, kurā var veikt tirdzniecību un maksāt nodokļus. Viņa atbalstā Trampa komanda Treil saka, ka tas bija nepieciešams, jo amerikāņu investori Bitcoin katru dienu palielinājās.

  • Palielinās tā pieņemamību kā globālo valūtu

Ja valsts, kas virza ekonomiku, pieņem Bitcoin, tad noteikti tas veicinās Bitcoin un citu kriptovalūtu tirgu. Tas sola spēcīgu likumīgas valūtas atrašanu Bitcoin formā.

Saskaņā ar New York Times katru dienu palielinājās 2,5 tūkstoši amerikāņu investoru, kuri ir gatavi ieguldīt Bitcoin.

Kāds var būt iespējamais Bitcoin uzvaras iemesls Trampa prezidentūras laikā?

Tā noteikti ir Bitcoin dibinātāju uzvara, kuri netieši saņem atbalstu no pasaules spēcīgākās ekonomikas. Labākais iespējamais šī atbalsta iemesls varētu būt:

“Blockchain tehnoloģija ir spējīga revolucionizēt finanšu pakalpojumu nozari, ASV ekonomiku un valdības pakalpojumu sniegšanu, un es lepojos, ka esmu iesaistīts šajā iniciatīvā”

Šo paziņojumu pasludināja Trampa prezidentūras laikā vissvarīgākā persona; kurš tiek iecelts par Trampa vadības un budžeta biroja direktoru. Tas vienkārši nozīmē, ka viņš pats uzticas kriptovalūtu nākotnei. Viņš tiek uzskatīts par visiedvesmojošāko un izteiktāko cilvēku, viņš jau 2017. gada jūnijā ir izskaidrojis savu viedokli, ka Bitcoin ir revolūcija, un valstis, kas drīz nepieņems vai nelegalizēs tendenci, zaudēs savu ietekmi uz pasaules ekonomiku.

Mulvaney ir viens no divpartiju Blockchain Caucus dibinātājiem, šī fonda galvenais uzdevums ir izglītot cilvēkus par Blokķēdes telpa, kriptovalūtas, Bitcoin utt. Iepriekš minētais paziņojums tika ņemts no vienas no viņa rīkotajām sanāksmēm BBC.

Ja jums joprojām ir šaubas, kāpēc Bitcoin pieaugs tēvoča Trampa prezidentūras laikā, šeit ir īss kopsavilkums

  • Pasaules spēcīgākā ekonomika to labprāt pieņem kā tirdzniecības finanšu instrumentu.
  • Vieglākais veids, kā veikt darījumus, tādējādi apgrūtinoša bezmaksas banku sistēma, kuru amerikāņi parasti atbalsta.
  • Palielināts Bitcoin pieņemšanas līmenis, kad cilvēki seko drosmīgajiem.

Turpini lasīt Coingape lai iegūtu vairāk ziņu par karstākajiem notikumiem kriptovalūtu pasaulē.

Paziņojiet mums savas domas par Bitcoin 2018. gadā zemāk esošajos komentāros vai rakstiet mums vietnē [e-pasts aizsargāts]

Iesniegtais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me