Pēc jauna kripto uzskaites procesa paziņošanas Coinbase ir piegādājusi trīs jaunus produktus un ir pabeigusi GBP ieviešanu, lai vēl vairāk palīdzētu saviem lietotājiem. Lielākā ASV birža strauji paplašinās un kļūst par “Crypto Google”, kad Volstrītas milži sāk ienākt kriptogrāfijas tirgū.

Monētu bāzes paplašināšana: izlaisti jauni produkti

Lielākā ASV šifrēšanas birža tagad ir gatava, lai klientiem būtu viegli saprast un iegādāties kriptovalūtas. Pēc tādu produktu kā Coinbase Prime, Coinbase Custody ieviešanas institucionālajiem investoriem tagad Sanfrancisko birža sagaida, ka “miljoniem cilvēku nākamajos gados veiks pirmo kriptovalūtas pirkumu”. Un Coinbase cenšas atvieglot šo pieredzi šiem miljoniem.

Šie atjauninājumi ietver trīs produktus, ti. Coinbase pakete, informatīvo aktīvu lapas un Coinbase Learn.

Coinbase pakete tiek izlaista šodien, un “tā tuvāko nedēļu laikā būs pieejama klientiem ASV un Eiropā”. Tas sākas no 25 USD un ļauj nopirkt 5 kriptovalūtu paketi, ko var pārdot, nosūtīt vai saņemt atsevišķi.

Komplekti ir jauns veids, kā iegādāties kriptogrāfiju vietnē Coinbase. Jūs izlemjat, cik daudz tērēt. Mēs piegādājam tirgus svērto aktīvu sadalījumu jūsu makos. https://t.co/lfwwO8rcO1 pic.twitter.com/zhW2Tiw3rO

– Coinbase (@coinbase) 2018. gada 28. septembris

Var uzzināt arī par 50 populārākajām kriptovalūtām, pat tās, kas nav norādītas Coinbase tās informācijas aktīvu lapā. Acīmredzot Coinbase vēlas, lai, veidojot savu kriptovalūtas portfeli, būtu pārliecināts, ka visi iemācās domāt ārpus “Bitcoin”.

Trešais produkts, Coinbase Learn, ir tādu cilvēku izglītošana, kuri ir jauni kriptogrāfijas pasaulē. Tā ir jauna sadaļa vietnē, kas atbildēs uz pamatjautājumiem.

Cilvēkiem, kas ir pilnīgi jauni kriptogrāfijā, mēs izveidojām Coinbase Learn, īpašu portālu, kas palīdzēs viņiem atrast atbildes uz dažiem viņu galvenajiem kriptogrāfijas jautājumiem, piemēram, plkst. https://t.co/XMdm1ejoKZ.

– Coinbase (@coinbase) 2018. gada 27. septembris

Lasiet arī: Coinbase jaunā saraksta politika var atvērt XRP

Coinbase stils kļūst par “Crypto Google”

Tikmēr Coinbase ziņo: “Visiem Lielbritānijas klientiem tagad ir piekļuve GBP maksājumiem un jauniem GBP tirdzniecības pāriem Coinbase Pro / Prime.”

No šodienas visiem AK klientiem tagad ir iespēja noguldīt un izņemt GBP uz Coinbase, Coinbase Pro un Coinbase Prime. Ja esat klients Lielbritānijā un neredzat savu GBP maku, pārbaudiet konta iestatījumus un pārliecinieties, vai jūsu valsts ir iestatīta uz Lielbritāniju. https://t.co/FrwTQARgPf

– Coinbase (@coinbase) 2018. gada 28. septembris

Tas sīki izstrādā,

“Vietējiem GBP maksājumiem pārskaitīšana uz jūsu kontu un no tā aizņem mazāk nekā 30 minūtes. Jūs gūsiet labumu ne tikai no palielināta ātruma, bet arī no samazinātām izmaksām. Jums vairs nevajadzēs konvertēt līdzekļus no Lielbritānijas mārciņas uz eiro un otrādi, jūs izvairīsities no valūtas maiņas kursa un papildu maksām par darījumiem ārvalstu valūtā. “

Nesen Coinbase paziņoja par jaunu aktīvu uzskaitīšanas procesu, kas ir satraukts par kriptogrāfijas kopienu. Pašlaik tikai 5 kriptogrāfijas, ti. Platformā tiek atbalstīti Bitcoin (BTC), Bitcoin cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC).

Ar šo procesa maiņu mūsu klienti var sagaidīt, ka laika gaitā mēs uzskaitīsim visvairāk augstas kvalitātes aktīvu. Ja esat izstrādājis jaunu digitālo līdzekli un tas ir izturējis neatkarīgu juridisko un drošības pārskatu, piesakieties, lai šodien ierakstītu savu īpašumu Coinbase: https://t.co/sIXzqXAuiu pic.twitter.com/YoTDkWtt3E

– Coinbase (@coinbase) 2018. gada 25. septembris

Tomēr ar šādu paziņojumu “mēs paziņojam par jaunu procesu, kas ļaus mums ātri uzskaitīt lielāko daļu vietējiem tiesību aktiem atbilstošu digitālo aktīvu, apmierinot saraksta pieprasījumus pēc jurisdikcijas”, tā ir izvirzījusi cerības un cerības redzēt daudz vairāk kriptovalūtu šajā platformā.

Tā kā Volstrītas milži arī iekļūst kriptogrāfijā, Coinbase strauji attīstās kā “kriptogrāfijas Google” un pierāda savu spēju.

Viena no pirmajām miljardu dolāru kompānijām no bitcoin uzplaukuma, Fortune paziņoja savā rakstā par Coinbase,

“Coinbase kļuva par pirmo ASV kriptovalūtas starta uzņēmumu, kas nopelnīja ieguldītāju 1 miljardu dolāru vērtīgu” vienradža “novērtējumu, un pirmais, kurš ienesa 1 miljardu ASV dolāru gada ieņēmumos.”

Kad runa ir par klientu bāzi, tā ir piecas reizes pieaugusi no diviem gadiem līdz aptuveni 25 miljoniem. Ar Coinbase izpilddirektora Brainas Ārmstronga teikto “Es tiešām vēlos redzēt, ka kriptogrāfiju nākamo piecu gadu laikā izmantos miljards cilvēku”, var sagaidīt, ka Coinbase plāno iet tālu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me