Bitcoin pieaugošā brieduma pakāpe un nepastāvības samazināšanās saglabā vēršu skrējiena pozitīvo ielu pozitivitāti

Pēdējo 24 līdz 48 stundu laikā Bitcoin ir palicis starp USD 6400 līdz USD 6750, parādot labu konsolidatīvo atbalstu aptuveni USD 6500. Pēdējās nedēļas laikā monēta ir bijusi diezgan aptuveni USD 6500 un nav būtiski pārkāpusi atbalstu pat tad, ja altkoni ir bite gaistoša ap to. Šis pēkšņais kritums nestabilitātē, ielu noskaņojumā un tehniskajos rādītājos sniedz skaidras tirgus brieduma pazīmes un liek domāt, ka buļļu skrējiens var būt tikai tuvu.

Bitcoin paliek spēcīgs, neskatoties uz neveiksmēm

Kriptogrāfijas valūtas šī gada lielākajā daļā parasti ir bijušas zemākas, pateicoties tādiem faktoriem kā pastiprināta regulatīvā kontrole, valdības vērsto aktivitāšu palielināšanās un bažas, ka digitālo valūtu vispārēja ieviešana var aizņemt vairāk laika, nekā daži bija gaidījuši. Bet, ja kāds pēdējo 2 mēnešu laikā novēro vadošo kriptovalūtu, Bitcoin ir palicis diezgan stabils, neskatoties uz dažu grūti pārvaramu negatīvu ziņu plūsmu. Kopš augusta sākuma Bitcoin ir saglabājies stabils diapazonā no 6300 līdz 6800 dolāriem, reti izkāpjot no 6800 dolāru pretestības līmeņa un 6300 ASV dolāru atbalsta.

Tikai pagājušajā mēnesī SEC noraidīja pieprasījumus iekļaut deviņus kriptovalūtas fondus, cita starpā norādot uz nepārtrauktajām bažām par manipulācijām, kaut arī tos atkal pārdomāja. Jau pagājušajā nedēļā ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) vēlreiz atlika lēmumu par VanEck un SolidX pieteikumu Bitcoin Exchange Traded Fund (ETF). Bez šīs pagājušās nedēļas licencētā Japānas kriptovalūtas birža Zaif bija ziņojusi par vēl vienu kriptovalūtas zādzību 60 miljonu ASV dolāru vērtībā. Apmaiņa tika uzlauzta 14. septembrī no pulksten 17:00 līdz 19:00. No Zaif karstajiem makiem (kas vienmēr ir savienoti ar tīkliem) tika nozagti trīs veidu digitālās monētas – Bitcoin, Bitcoin Cash un Monaco in – saskaņā ar Nikkei.

Tie bija tāda veida jaunumi, kādus bitkoins radītu krasi, taču šoreiz monēta ir bijusi stabila, neskatoties uz neveiksmēm, kas noteikti parāda stabilitātes un brieduma pazīmes. Bitcoin stabilitātes pieaugums ir arī ļāvis tirgum kļūt mazāk jutīgam pret ažiotāžu un konkrētiem notikumiem.

Arī, lasīt: Bitcoin gausa pie 6 510 USD, bet ceļā ir savvaļas šūpoles

Arī eksperti uzskata, ka Bitcoin kļūst stabils un atrodas lielā rallija apvāršņā

Daudzi pētnieki, analītiķi un investori uz ielas uzskata, ka Bitcoin tirgi ir nobrieduši un varētu būt augsne, uz kuras kriptonauda var redzēt cenu pieaugumu. Pagājušajā nedēļā Chainalysis pētnieki nāca klajā ar ziņojumu, kurā teikts, ka Bitcoin tirgus pēdējos deviņos mēnešos ir nobriedis. Neskatoties uz straujo Bitcoin cenas kritumu, lielākā daļa investoru turējās pie ieguldījumiem, līdz minimumam samazinot pozīciju izmaiņas pat nenoteiktības un ārkārtējas svārstības periodā..

Par to bija arī dažas personības. ShapeShift izpilddirektors Ēriks Voorheess parādījās CNBC un paziņoja, ka Bitcoin un citu galveno kriptovalūtu lāču tirgus pamazām tuvojas beigām.

“Es nedomāju, ka tas [lāču tirgus] drīz beigsies, lai gan es domāju, ka sabrukšanas ātrums ir ievērojami palēninājies. Parasti šajos burbuļos pēc tam, kad esat piedzīvojis vairākus mēnešus ilgu lejupslīdi, jūs kādu laiku pakavējaties diapazonā […] Bet es domāju, ka mēs esam paveikuši lielāko daļu sabrukuma. ”

Miljardieris investors Maiks Novogratcs paziņoja, ka tirgū ir sākušās pārdevēju noguruma pazīmes, jo lāčiem ir kļuvis neērti kriptovalūtu pārdošana par tik zemu cenu diapazonu. Novogratz uzsvēra, ka kriptovalūtu tirgus dibens ir balstīts uz dažādiem tehniskiem rādītājiem.

“Es domāju, ka vakar mēs ielikām zemāko līmeni. Retušēja pagājušā gada nogales augstāko līmeni un paātrinājuma punktu, kas noveda pie masveida rallija / burbuļa. Tirgiem patīk atgriezties pie izlaušanās. Mēs izsekojām visu burbuli. ”

Tā kā bitkoīns nerāda būtisku reakciju uz pozitīvām vai negatīvām ziņu plūsmām un tā konsolidācija ap USD 6500, lielākā daļa analītiķu un ekspertu uzskata, ka tas varētu būt Bitcoin pamats, un rallijs varētu būt tepat blakus.

Vai Bitcoin Bull run prognozes piepildīsies? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me