Bitcoin atvasinājumu apjoms ir pieaudzis 10 līdz 18 reizes lielāks nekā Bitcoin vietas apjoms

reklāma Phemex

Tā kā Bitcoin cenšas šķērsot 8 000 USD, tirdzniecība ar atvasinātajiem finanšu instrumentiem ir sprādziena stāvoklī. Globāli tirgoto atvasināto finanšu instrumentu daudzums 10 līdz 18 reizes pārsniedz Bitcoin spot apjomu, saka Bloomberg Ziņot

Kripto tirgus atvasinājumi turpina uzplaukt

2019. gada trešajā ceturksnī kriptogrāfijas tirgus zaudēja gandrīz 100 B dolāru tirgus ierobežojumu un atzīmēja krasu kopējā tirdzniecības apjoma samazinājumu par 42%. Trešajā ceturksnī Bitcoin zaudēja 24% no apjoma, un pat 5 lielākās monētas reģistrēja lielus zaudējumus, Litecoin zaudējot 54% no vērtības, sākot no 123 līdz 56 ASV dolāriem.

Avots- CoinGecko Q3 pārskats

Bitcoin cenai līdz septembra beigām izdevās sasniegt aptuveni 10 000 USD. Tam sekoja strauja Bitcoin cenas pazemināšanās 24. septembrī. Preses laikā Bitcoin tirgo 7495 USD.

Avots- CoinGecko Q3 pārskats

Programmā ir novērots straujš pieaugums kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecība. Lai gan digitālo aktīvu augstais svārstīgums var būt riskants, augsts risks ir saistīts ar lielu atlīdzību. CoinFLEX izpilddirektors Marks Lambs prognozēja, ka atvasināto finanšu instrumentu tirgus līdz 2020. gada beigām būs 20 reizes lielāks par pamata spot BTC tirgus lielumu..

“Arvien vairāk riska ieguldījumu fondu un arvien vairāk finanšu ekspertu saprot, ka šajā telpā ir iespēja. Tas nozīmē lielāku atvasināto finanšu instrumentu biržas apjomu un lielāku likviditāti kopējā ekosistēmā. Tātad tā ir interesanta atgriezeniskā saite. ”

saka Phillip Gillespie, B2C2 Japan izpilddirektors, kriptovalūtas likviditātes nodrošinātājs Tokijā.

Atvasināto instrumentu tirdzniecības stafetes vadīšana Binance un BitMEX ir gara un piedāvā nākotnes līgumus par Bitcoin un citiem kriptogrāfijas aktīviem ar vairāk nekā 100 reižu lielu aizņemto līdzekli. Pēc tam tas ir bijis galvenais faktors, kas aizrauj tirgotājus pēc Bitcoin lejupslīdes kopš 2017. gada beigām. Turklāt plānā likviditāte ir arī iemesls procentu zaudēšanai, jo pirkt un turēt Bitcoin vaļi kontrolē vairāk nekā 33% no kopējā Bitcoin. Tirgotāji ir meklējuši jaunus veidus, kā gūt peļņu, jo Bitcoin svārstīgums ir samazinājies līdz mazāk nekā 2%. 

“Tur ir jāiegūst nauda kriptogrāfijā. Tas ir visu laiku lielākais kazino. ”

sacīja Sids Šekhars, Londonas bāzētā izsekotāja TokenAnalyst līdzdibinātājs.

“Tirgojoties ar sviras palīdzību, tirgotājiem nav jāpiesaista tik daudz kapitāla, cik jūs varētu tirgot. “Tas padara nākotnes darījumus lētākus. Tas ir iemesls, kāpēc nākotnes tirdzniecība tradicionālajos tirgos ir augstāka nekā tūlītējā tirdzniecība. ”

sacīja Binance izpilddirektors Džo Čangpens. 

Skats uz nākotnes apjomu

Binance Futures 15. oktobrī reģistrēja 700 M dolāru apjomu. Turklāt Binance Futures tajā pašā dienā reģistrēja 100 K BTC.  

Avots- Šķībie tirgi

Lieki piebilst, ka Binance Futures izdevās pakāpties uz 3. augstāko pozīciju. Turklāt 5 dienu laikā tai izdevās iegūt otro vietu 24 stundu skaita ziņā. 

Avots- Twitter

Bakkt, kas tika reklamēts kā flopu šovs, vakar savā pirmajā mēneša jubilejā ierakstīja arī visu laiku augstāko līmeni (ATH). Tas sasniedza 363 BTC savos Bitcoin mēneša nākotnes darījumos. 

Avots- Bakkt Bot

Arī institucionālā interese par CME BTC nākotnes līgumu garajām pozīcijām oktobrī ir pieaugusi par 450%. Turklāt vadošā birža OKEX veido 33,7% no kriptogrāfisko atvasinājumu tirgus daļas ar ikdienas atvasinājumu apjoma tirdzniecību USD 3,0 miljardu apmērā. Arī biržas operāciju vadītājs Honkongā Endijs Čeungs atklāja, ka šogad atvasināto instrumentu tirdzniecība ir bijusi divreiz vairāk nekā faktisko monētu.

Avots- Šķībie tirgi

Huobi bija tuvu otrais ar tirgus daļu 31,6% un 2,83 miljardus. BitMEX perpetual BTC nākotnes darījumu apjoms bija USD 41,7 miljardi. Interesanti, ka Huobi un OKEx BTC nākotnes produktu tirdzniecības apjoms bija attiecīgi 23,3 miljardi USD un 17,4 miljardi USD.

BitMEX ir vislielākā kriptogrāfisko atvasinājumu daļa

Kripto nākotnes līgumi sāka gūt vilci un 2018. gadā gāja ar lielu ātrumu. Tas bija tad, kad BitMEX ASV preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisija uzsāka mūžīgo Bitcoin nākotnes līgumu darbību, kurus individuāliem ieguldītājiem bija vieglāk saprast nekā citiem atvasinājumiem

“BitMEX, iespējams, šobrīd ir visas ekosistēmas centrā,”

Šehars teica. 

Viņš arī teica, ka BitMEX pieder lielākā kriptogrāfisko atvasinājumu daļa pasaulē un tiek lēsts, ka tas no atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecības dienā nopelna vismaz 700 000 USD..

Vai kriptogrāfijas atvasinājumiem 2020. gadā arī turpmāk būs tāda pati uzmanība un apjoms? Informējiet mūs, ko jūs domājat zemāk esošajos komentāros!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me