Binance izpilddirektors un kriptogrāfijas kopiena izskauž Bloķēšanas FUD izveidojošo rakstu par Binance

reklāma Phemex

21. novembrī The Block publicēja rakstu apgalvojot, ka Binance’s Shanghai pēc policijas reida slēdza Šanhajas biroju. Izdevējs rakstā neatklāja savu avotu. Binance izpilddirektors Changpeng Zhao jeb CZ tomēr noraidīja šīs ziņas kā mēģinājumu radīt FUD. Arī daudzas citas kriptogrāfijas personības un lietotāji aicināja FUD un kritizēja The Block par nepareizu ziņošanu. 

Bloka prasības

Bloka rakstā teikts, ka Binance Šanhajas birojā iebruka policija, kur strādāja Binance vadītāji un gandrīz 100 darbinieki. Bloks sazinājās ar Binance, lai saņemtu komentāru, bet Binance pārstāvis viņiem teica, ka uzņēmumam nav “fiksēta biroja Šanhajā”.

“Mums nav vienību Ķīnā, lielākā daļa no mums strādā attālināti Ķīnā,” sacīja pārstāvis.

Tomēr šķita, ka rakstā jautājoši skatīta Binance pārstāvja atbildes likumība. Tas teica –

Binance noliedz tikai Ķīnas biroja esamību, neraugoties uz to, ka The Block biroja fotogrāfijas redzēja kā daļu no sarunām ar Binance pārstāvjiem par attiecīgo atrašanās vietu.

Rakstā tālāk tika runāts par Binance neskaidrajiem plāniem par biroju Pekinā. Rakstā teikts, ka Binance plāno atvērt biroju Pekinā “papildus Šanhajas atrašanās vietai”. Bet jaunā biroja plāni acīmredzot ir atcelti saskaņā ar rakstu.

CZ kritizē bloķēto apgalvoto nepareizo ziņošanu

Raksts ir acīmredzami satraucis ne tikai Binance izpilddirektoru, bet arī kriptogrāfijas kopienu, un viņi ir kritizējuši izdevēju par nepatiesas informācijas publicēšanu.

Drīz pēc raksta publicēšanas CZ ienāca vietnē Twitter un publicēja, ka policija nav rīkojusi reidu un raksts vienkārši rada FUD.

Nav policijas, nav reida, nav biroja. Ceru, ka jūs nemaksājāt, lai izlasītu šo FUD bloku. pic.twitter.com/W2msvY2hSA

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 22. novembris

Retvinot kripto ietekmētāja Doveja Vana ziņu, CZ arī teica, ka pāris biržas, kas joprojām darbojas ārpus Ķīnas, maksā ziņu izplatīšanas vietas un galvenie viedokļu līderi (KOL), lai izplatītu FUD ap Binance. Vana tvītā minētās apmaiņas bija KuCoin, Ok, Gate un Huobi.

Interesanti, ka es tiešām zinu, ka divas no šīm četrām biržām, kurām faktiski ir biroji Ķīnā, maksā ziņu tirdzniecības vietas un KOL, lai izplatītu FUD par Binance. Un nedomājot par to, vai Ķīna vēlas slēgt kādus birojus, viņi būtu viņi paši. https://t.co/4pjlljyNR5

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 22. novembris

Viņš arī kopīgoja pirms dažām dienām notikušās sarunas ekrānuzņēmumu, kurā viņš kādam teica, ka zina par apmaiņu Ķīnā, kurā ir izvietotas vismaz 7 vai vairāk cilvēku komandas, lai rakstītu negatīvu saturu par Binance.

pic.twitter.com/oU6Pcry63k

– CZ Binance (@cz_binance) 2019. gada 22. novembris

Viņš pat izlika ziņu kriptogrāfijas ražotājiem, kad, savācot līdzekļus savam projektam, viņiem vajadzētu piešķirt dažus cīņai ar FUD.

Kripto kopiena, kas atbalsta binēšanu

Arī daudzi kripto personības un lietotāji pulcējās, lai atbalstītu Binance. Kripto aizstāvis Breds Lorijs apšaubīja The Block avotu pamatotību –

Mulsina par Sīlijas Vanas titulu gadā @Laiks raksts:

"Binance Šanhajas birojs tika slēgts pēc policijas reida, vēsta avoti"

Kāpēc? jo skaņai žurnālistikai IR JĀBŪT DROŠAI PAR AVOTU & norādot “avoti saka” ir dīvaini.

+ tas vienkārši maksā 18 USD mēnesī!@NuggetsNewsAU atbild pic.twitter.com/QFecXP1kNy

– Breds Lorijs (@Brad_Laurie) 2019. gada 21. novembris

Kripto ietekmētājs Tomijs Ūss sacīja, ka The Block nav jāuzticas, un salīdzināja to ar Kreigu Raitu, kurš apgalvoja, ka ir Satoshi Nakamoto.

Šim kriptogrāfisko ziņu izejas blokam nevajadzētu uzticēties. Viņi ir tikpat uzticami kā Kreigs Raits, kurš apgalvo, ka ir Satoshi.

Stāstu izdomāšana un pēc tam apgalvošana, ka viņiem ir "avotiem" lai to apstiprinātu. CZ tikko paziņoja, ka Binance biroja Šanhajā nav.@Laiks https://t.co/BDyYext38V

– Tomija ūsas (@MustacheTommy) 2019. gada 22. novembris

Sākot no raksta klikšķa ēsmas izsaukšanas līdz Bloka salīdzināšanai ar tabloīdu, vairāki kriptogrāfijas kopienas pārstāvji arī ieradās, lai parādītu atbalstu Binance.

Avots: Twitter

Vai tirgus sabruka Binance FUD dēļ?

Birojs vai nav biroja, kriptogrāfijas tirgus avārija sakrīt ar Binance FUD dzimšanu. Bitcoin ir samazinājies par vairāk nekā 10% līdz 7000 USD līmenim, un Ethereum ir samazinājies par 14%, sasniedzot 145 USD. Arī pārējās top 10 monētas ir piedzīvojušas ievērojamus zaudējumus. Visticamāk, ka kriptogrāfijas īpašnieki ir sākuši pārdot paniku. Kriptogrāfijas analītiķis Rans NeuNers ievietoja čivināt par krituma tirgū ieniršanu, un viņa čivināt ieguva dažādas kopienas atbildes.

Atvainojiet manu nezināšanu, bet kāpēc policijas reids Binance’s Shanghai birojā (ja tas patiešām notika) faktiski ietekmē Bitcoin cenu?

– Rans Neiners (@cryptomanran) 2019. gada 22. novembris

Saskaņā ar čivināt lietotāju, visa situācija ir “spēle”, kuru spēlē vaļi.

Avots: Twitter

Cits lietotājs uzskata, ka avāriju var attiecināt uz nenoteiktību, ko izraisījis notikums cilvēku vidū.

Avots: Twitter

Tagad atliek gaidīt, kad FUD tiek izkliedēts un kriptogrāfijas tirgus sāk atgūties.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me