reklāma Phemex

Kriptogrāfijas tirgus, šķiet, ir uz alt-sezonas domēna pārskatīšanas robežas. Ne tikai DeFi, bet arī citi altkoīni pēdējās pāris nedēļās ir bijuši vērojami tendencēs, savukārt Bitcoin būtībā ir palicis vietā. Atvienošana starp buļļu tirgiem vidējā kapitāla altkoīnos un Bitcoin cenu veido spēcīgu altcoin palaišanas gadījumu.

20 lielāko kriptovalūtu vidējais pieaugums pēc tirgus ierobežojuma pārsniedz 6%, savukārt Bitcoin tirgo 100 USD diapazonā ap 9265 USD. Turklāt tirgotāji, šķiet, dod priekšroku vidēja lieluma altkoīniem salīdzinājumā ar augstākajiem kriptotipiem, piemēram, Ethereum [ETH], XRP, Bitcoin Cash [BCH] un Litecoin [LTC].

Wow tas tiešām ir $ ALT szn

– Koroush AK (@KoroushAK) 2020. gada 8. jūlijs

DOGE Monētu mānija un sociālo mediju sējumi

Kopā ar DeFi māniju viens ievērojams gadījums ir Dogecoin TikTok mānija. Sociālo mediju platformas lietotāji acīmredzot sāk tendenci pirkt USD 25 vērtībā DOGE un kļūst bagāti, jo tendence aizķeras un tā sasniedza 1 USD.

Dogecoin [DOGE] faktiski tika izstrādāts kā sarkastisks mēģinājums izcelt sūkņa un izgāztuves shēmu ar kriptovalūtām. WhalePanda, agrs Bitcoin investors un analītiķis piezīmes,

Džeksons izveidoja Dogecoin kā joku. Viņš ienīda faktu, ka cilvēki ar to faktiski pirka, pārdeva, ieguldīja un zaudēja naudu. Viņš ir diezgan pret brīvo tirgu un kapitālismu.

Lunar simpātija, analītikas firma, kas koncentrējas uz sociālo mediju apjomiem tvītoja,

bija 11 356 $ doge sociālajā ziņojumā šodien minēti 9 730 sociālie ieguldītāji. Tas ir visu laiku augstākais rādītājs.

Saskaņā ar viņu analīzi, Chainlink [LINK], Cardano [ADA], Dogecoin [DOGE], VeChain [VET] un ICX bija labākais rādītājs, apvienojot cenu un sociālo mediju veiktspēju.

Bitcoin dominances procents

Bitcoin [BTC] dominēšanas sfēra paplašinās līdz tirdzniecības apjomiem un ievērojami atšķiras no tirgus kapitalizācijas.

bitcoin dominances procentuālais kriptogrāfijas tirgusBitcoin dominance procentos salīdzinājumā ar kriptogrāfijas tirgiem (TradingView)

Bitcoin dominance ir samazinājusies zem 50 un 200 dienu EMA (eksponenciālā slīdošā vidējā) un ir samazinājusies zem Bitcoin dominējošā stāvokļa augšupejošā atbalsta.

Neskatoties uz to, tirgotājiem jābūt piesardzīgiem attiecībā uz pārcelšanās turpināšanu. Taisnstūra laukums atspoguļo līdzīga izlaušanās fraktālo analīzi 2019. gada sākumā. Tirgus redzēja diezgan ātru atgriešanos pie Bitcoin, jo 2019. gada sākumā palielinājās peļņa uz altkoīniem. Ievērojams tirgotājs un analītiķis Cantering Clark (alias), tvītoja,

Ņemot vērā to, ka mēs redzam, ka kriptogrāfijai ir sava sektora rotācijas versija ar DeFi, Midcaps un tagad atsevišķas smieklīgas lietas, piemēram, $ DOGE, to būtu grūti iedomāties #Bitcoin negūstot labumu no pozitīvākām cenām, kas virzās uz priekšu, kamēr muzikālo krēslu spēle nav beigusies.

2017. gada Vibes?

2017. gada ICO burbulis tika veidots, balstoties uz novatorisku un potenciāli ienesīgu blokķēdes tehnoloģijas nostāju, pārveidojot FinTech un dažādas nozares, izmantojot decentralizētu kriptogrāfiju. Pašreizējais altkoīnu pieaugums nešķiet pārstrādāts altkoīna skrējiens, bet gan svaigs kapitāla pieplūdums, izmantojot DeFi. Šis jaunais kapitāls mēdz rotēt vai meklēt iespējas arī citos projektos. Pēdējo nedēļu laikā DeFi žetonu tirgus kapitalizācija ir strauji pieaugusi līdz USD 7,4 miljardiem.

Neskatoties uz to, tas ir tikai pirmais kāpuma posms, un, lai atkārtotu iepriekšējo alt sezonu, tas kādu laiku jāturpina. Mati Greenspans, finanšu analītiķis un uzņēmuma Quantum Economics dibinātājs, kurš cer uz turpinājumu atzīmēja par to, vai ir klāt alt-sezona,

Nē. Sezona nozīmē, ka tā ilgst kādu laiku. Tas vairāk atgādina Alt-Wednesday ar cerību pārvērsties Alt-July.

Stablecoin piegādes pieaugums

Stablecoins tirgus kapitalizācija katru dienu ir palielinājusi jaunus rekordus; šobrīd ir 11,2 miljardi USD. Iepriekš naudas ieplūšana stablecoins ir darbojusies kā priekšgājējs kriptogrāfijas buļļu tirgiem.

usdt stablecoin apjomsStablecoin kumulatīvais apjoms (Avots)

Turklāt USD stablecoin novērtējuma pieauguma mērogs ir vairāk nekā divas reizes lielāks nekā 2019. gada sākuma pieaugums. Tas papildus samazinātajai Bitcoin cenas svārstībai atkal atgādina 2019. gadu..

Altcoins kopējā tirgus kapitalizācija

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, altkoīnu tirgus kapitalizācija nedēļas skalā pārsniedza ilgtermiņa lāču tendences līniju.

kopējā2 tirgus kapitalizācijaAltcoins kopējā tirgus kapitalizācija (TradingView)

Tirgotāji ar nepacietību gaidīs noslēgumu un konsolidāciju virs tendenču līnijas, lai turpinātu altkoīna skrējienus.

Kāda, pēc jūsu domām, ir alt sezonas varbūtība pašreizējā tirgū? Lūdzu, dalieties ar mums savos uzskatos.  

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me