Goldman Sachs kritika par Bitcoin ir faktiski Bullish News

Katram jaunam un attīstošam izgudrojumam ir nepieciešams antagonists. Un bitkoina 2020. gada antagonists, iespējams, tikko ir pieteicies. Noplūdušā PowerPoint slaidā Goldman Sachs kritizēja, ka bitcoīns nav aktīvu klase un ka klientiem, kuri nav uz virzību orientēti tirgotāji, būtu jāpārdomā ieguldījumi tajā. 

Lai gan šāda skarba finanšu giganta Goldman Sachs kritika šķiet atturošs signāls, kriptoticīgie joprojām pozitīvi vērtē bitkoina vai kriptonauda kopumā. Pēc Santiment ieskats, Goldman ziņojums ir izraisījis plašu diskusiju starp kriptogrāfijas kopienu, lielākā daļa ziņu smejoties vai vienkārši ignorējot tās kritiku. Atšķirībā no milzīgās panikas izpārdošanas, ko, iespējams, izraisīja Satoshi Nakamoto, šķiet, ka šoreiz ne daudzi cilvēki iegādāsies Goldmana runu un izgāzīs savus bitkoīnus. 

Pirms Goldman Sachs bitkoina lielākais antagonists bija JP Morgans, kura izpilddirektors Džeimijs Dimons uzskatīja bitkoinu par “krāpšanos” un ka tas ir sliktāk nekā tulpju spuldzes. Tas nebeigsies labi. Kādu cilvēku nogalinās. ” Bet tagad valsts lielākā banka gatavojas sniegt banku pakalpojumus bitcoin biržām Gemini un Coinbase. Ņemot vērā šo soli, kritiķi uzskata, ka JP Morgan spēs iegūt nopietnas priekšrocības pār savu lielāko konkurentu Goldmanu. 

Kļūstot atvērtāks bitcoinam, JP Morgans nav viens. Maikls Makglone, Bloomberg vecākais preču stratēģis, arī parakstīja bullish par bitcoin, sakot, ka tā ir labāka piekrišana nekā zelts: “Atšķirībā no kvazi valūtas brāļu zelta, augstākas cenas nebūs stimuls lielākam piedāvājumam.”

Savā ziņā Goldmana nostāja pret bitcoīnu nav gluži slikta lieta, jo tas parādīja, ka bitcoin ir ieguvis lielāku uzmanību institucionālo investoru vidū. Šādam unikālam aktīvam, piemēram, bitcoin, uzmanība, kā arī atpazīšana ir tā, kas to uztur spēcīgi. 

Bitcoin uzņem apgriezienus!

Institucionālie investori plūst uz bitcoin. Pelēktoņi ir paātrinājuši savu uzkrājumu bitkoīnam, pērkot vairāk nekā 1,5 reizes lielāku kopējo BTC, kas iegūts kopš uz pusi. Riska ieguldījumu fonda pārvaldnieks Pāvils Tjūdors Džonss tieši atbalsta bitkoinu, sakot: “Tā ir lieliska spekulācija” un “nedaudz vairāk nekā 1% no maniem aktīviem bitcoin. Varbūt tas ir gandrīz 2. Tas šobrīd šķiet īstais skaitlis.

Pat tad, kad bitkoīns 2. jūnijā zaudēja 9% no vērtības, institucionālie investori joprojām ir augsti novērtējuši ilgtermiņa sniegumu. Spieķu salas alternatīvo padomdevēju aktīvu pārvaldnieks Timotijs Pētersons tviterī izteica komentāru, ka “Ja zemākās cenas uz priekšu tendence saglabājas, 2020. gada augusts būs pēdējā reize, kad redzēsim #bitcoin zem 10 000 USD.”

Iet ar tendenci 

Bexplus ir vadošā kriptogrāfisko atvasinājumu platforma, kas piedāvā simtkārtīgu sviras efektu BTC, ETH, EOS, LTC un XRP nākotnes līgumos. Bez KYC, bez depozīta maksas, tirgotāji var saņemt visuzmanīgākos pakalpojumus, tostarp visu diennakti klientu atbalstu. Bexplus piedāvā pakalpojumus visā pasaulē, piemēram, ASV, Japānā, Irānā, Singapūrā un Sudānā. 

  • Veiciet vairāk BTC ar svārstīgumu

Nepastāvība ir laba lieta, iespējams, bitcoin labākā lieta lielākajai daļai nākotnes tirgotāju. Spekulējot ar tirgus kustībām un izmantojot sviras, tirgotāji var nopelnīt skaistu naudas summu ar nelielu sākuma kapitālu. 

Piemēram, Bexplus nodrošinātie 100x piesaistītie līdzekļi ļauj atvērt pozīciju 100 reizes vairāk nekā sākotnējais ieguldījums. Minimālais BTC / USD tirdzniecības apjoms Bexplus ir 0,1 BTC, kas nozīmē, ka jums jāiegulda tikai 0,001 BTC kā starpība. Ja jūs iegūsiet 10% peļņu, jūs nopelnīsit 0,01 BTC, padarot savu IA 1000% ar tikai 0,001 BTC ieguldījumu.

  • Pieprasiet savu 100% bonusu

Dubultie depozīti, dubultā peļņa. Lietotāji var iegūt 100% depozīta bonuss par katru Bexplus depozītu. Ja jūs iemaksājat 1 BTC, 2 BTC tiks ieskaitīts jūsu kontā, un ar bonusu iegūtā peļņa ir izņemama. Ikviens lietotājs var pievienoties akcijai un saņemt līdz 10 BTC bonusiem. Tagad aktīvi lietotāji var saņemt 10% atlaidi no darījuma maksas.  

  • Iemācieties tirgoties, neriskējot

Pat ja esat iesācējs, jūs joprojām varat gūt peļņu tāpat kā citi veterāni! Lai palīdzētu iesācējiem labāk pierast pie tirdzniecības ar svirām, Bexplus katram lietotājam nodrošina a demonstrācijas konts reģistrējoties. Demo kontā ir 10 papildināmi BTC, lai tirgotāji varētu praktizēt tik daudz, cik viņiem patīk. Jūs varat arī iemācīties analizēt tirgu un izmantot rīku komplektu ar demonstrācijas kontu. 

bexplus

  • Pārbaudiet tirgu jebkurā laikā un vietā, kur vēlaties

Bexplus mobilo lietotņu rangs top 5 atslēgvārdu meklēšanas rezultātos, kas saistīti ar bitcoin tirdzniecību 56 valstīs App Annie. Šī pilna funkcionalitātes lietotne nodrošina tādu pašu pieredzi, lietojot datoru, tikai daudz ērtāk. 

Jūs varat pārbaudīt tirgu, ievadīt vai slēgt darījumu vai noguldīt savus līdzekļus procentus nesošajā makā, kur vien vēlaties. Bexplus mobilajai lietotnei ir 24/7 tirgus paziņojums, lai jūs informētu par visām milzīgajām tirgus kustībām.  

Visiem datiem un aktīviem var piekļūt, izmantojot visu veidu ierīces, tostarp Windows, Macbook, Android tālruņus, iPhone un planšetdatorus. Bexplus lietotne ir pieejama vietnē Apple App Store un Google Play.

Sekojiet Bexplus vietnē:

Vietne: https://www.bexplus.com/

Telegramma: https://t.me/bexplusexchange

Apple App Store: https://itunes.apple.com/app/id1442189260?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me