Paxful Review 2021 – vai šī P2P platforma ir droša un likumīga?

Paxful kā vienaudžu apmaiņai primārais mērķis ir padarīt Bitcoin iegādi pēc iespējas vienkāršāku.

Viņi dara ļoti labu darbu, lai tas notiktu. Lai gan lielākajā daļā biržu ir divas vai trīs norēķinu iespējas, Paxful ir desmitiem. Ir iespējams izmantot visu, sākot no dāvanu kartes līdz fiziskam zeltam un beidzot ar bankas pārskaitījumu.

Izmantojot visus šos dažādos maksājuma veidus, gandrīz ikviens tagad var iegūt Bitcoin, neatkarīgi no tā, vai viņi ir Volstrītas brokeris vai lauksaimnieks Dienvidāfrikā.

Pērkot Bitcoin ar Paxful

Ikvienam, kurš vēlas uzzināt, kā nopirkt Bitcoin ar Paxful, šeit ir viss, kas jums jāzina.

Vissvarīgākais, kas jāzina par Paxful, ir tas, ka viņi atbalsta tikai Bitcoin pirkšanu.

Ja vēlaties iegādāties jebkuru citu valūtu, XRP, Ethereum, Cardano utt. Vispirms jums būs jāpērk Bitcoin vietnē Paxful un pēc tam jānosūta tas uz citu kriptovalūtas biržu, lai to tirgotu ar citu aktīvu.

Ja atrodaties ārpus Amerikas, mēs iesakām Binance, jo viņiem ir viszemākās tirdzniecības maksas.

Ja jūs dzīvojat Amerikā, varat izmantot Coinbase. Kaut arī Coinbase tirdzniecības maksa ir augsta, tā ir ļoti uzticama un droša apmaiņa ar diezgan pienācīgu kriptovalūtu izvēli.

Faktiskais Bitcoin iegādes process Paxful ir ļoti vienkāršs.

 1. Izveidot kontu. Ir standarta prasības, piemēram, derīga e-pasta adrese un droša parole.
 2. Virzieties uz Paxful nopērk Bitcoin lapu
 3. Atlasiet maksājuma veidu un pēc tam izvēlieties, cik daudz Bitcoin vēlaties iegādāties
 4. Klikšķis "Meklēt piedāvājumus"
 5. Kad esat atradis piedāvājumu, kas jums patīk no pārdevēja, kuram varat uzticēties, varat noklikšķināt "Pērciet"

Paxful tagad jūs aizvedīs caur pirkšanas procesu, un Bitcoin nonāks jūsu Bitcoin makā, tiklīdz būs notīrīta maksājuma metode.

Maksājuma iespējas

Tas patiešām ir tas, kas Paxful izceļ no konkurences, viņu atbalstīto maksājumu metožu skaita.

Dzīvojat Eiropā un izmantojat Skrill? Pērciet ar to Bitcoin! Vai jums ir iTunes dāvanu karte, kuru jūs nekad neizmantosiet? Pērciet ar to Bitcoin! Lai sniegtu priekšstatu par Paxful atbalstītajiem maksājuma veidiem, mēs šeit uzskaitīsim dažus no tiem.

 1. Kredītkartes un debetkartes
 2. bankas pārskaitījums
 3. Rietumu savienība
 4. Skrill
 5. Dāvanu kartes
 6. Alipay
 7. Skaidras lietotne
 8. ApplePay
 9. Skaidra nauda pa pastu
 10. Skaidra nauda personīgi
 11. Līnijas samaksa
 12. Revolut

Saraksts turpinās. Lai apskatītu visus Paxful maksājuma veidus, varat noklikšķiniet šeit.

Pērciet Bitcoin personīgi

Kā jau minēts, Paxful atbalsta skaidras naudas darījumus. Tie var būt ļoti izdevīgi, jo pircēji un pārdevēji var izveidot savienojumu un veikt darījumus, neatstājot digitālo nospiedumu, t.i. bankas pārskaitījuma ieraksts vai kredītkartes izraksts.

Kaut arī Paxful dara visu iespējamo, lai nodrošinātu katra darījuma drošību, joprojām ir svarīgi veikt savus pētījumus, īpaši darījumos ar skaidru naudu. Izvairieties no darījumiem ar jauniem pārdevējiem, jo ​​varbūtība, ka viņi izrādīsies krāpnieki, ir diezgan liela. Vislabāk ir iet cauri Paxful līdz galam, pat ja pārdevējs atrod iespēju sazināties ar jums un piedāvā izgriezt Paxful, lai ietaupītu maksas.

Visbeidzot, Paxful var norādīt jums pareizajā virzienā, ja meklējat Bitcoin bankomāts. Paxful ir ļoti noderīgs, jo tie apkopo Bitcoin bankomātu informāciju vienā vietā, lai jūs varētu redzēt, kur atrodas tuvākie bankomāti un kādas ir komisijas maksas.

Atbalstītās valstis

Atšķirībā no daudzām biržām, Paxful nepārprotami nepasaka, kuru valstu iedzīvotāji savā platformā var pirkt un pārdot Bitcoin. Tā vietā Paxful paziņo, ka tagad ir atļauti visi darījumi, kas pārkāpj starptautiskās sankcijas. Šī informācija ir izklāstīta viņu dokumentos pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Kopumā Paxful vēlas padarīt Bitcoin pirkšanu un pārdošanu pēc iespējas vienkāršāku, un tas nozīmē, ka viņi cenšas ļaut piedalīties pēc iespējas vairāk valstīm.

Spēcīgs noskaņojums Indijā

Līdz nesen Indijā tirgot kriptovalūtas bija nelikumīgi, un daudzas kriptogrāfijas biržas bija spiestas slēgt.

Šāda veida vidē Paxful ir paveicis ļoti labi, jo tā ir vienaudžu apmaiņa, kur kriptogrāfijas tirdzniecība notiek starp lietotājiem, nevis izmantojot centralizētu platformu. Lai gan tirdzniecībai jums ir jāizveido Paxful konts, pakalpojums joprojām daudzās vietās var lidot zem regulatīvā radara. Tāds ir Indijas gadījums.

Izmantojot viņu klātbūtni valstī, Paxful veica aptauju par Indijas iedzīvotājiem, kuri atgriezās daži pārsteidzoši rezultāti. Pamatojoties uz datu pārskatīšanu, Paxful komanda atklāja, ka nedaudz mazāk nekā 80% no visiem respondentiem izmanto kriptonauda, ​​jo tas ir lēts, ātrs naudas pārskaitīšanas veids. Pārsteidzošāk, ka aptauja atklāja, ka no visiem Indijas investoriem vecumā no 18 līdz 55 gadiem pilnībā 75% no viņiem pieder vismaz dažas kriptogrāfijas valūtas!

Šis Paxful pārskats, kas parāda tik pozitīvu kriptogrāfijas perspektīvu Indijā, ir milzīgs jaunums. Indijā dzīvo 1,3 miljardi cilvēku, un, ja viņi turpina pirkt kriptogrāfiju, nav iespējams pateikt, cik daudz laba tas varētu darīt tirgū.

Āfrikā nav maksas

Ņemot vērā to, ka tirdzniecības apjomi Āfrikā mēdz būt diezgan mazi, ir nolēmis Paxful neiekasēt nekādas darījumu maksas darījumiem zem 20 USD. Tas ir drosmīgs ilgtermiņa solis, kas, cerams, novedīs pie lielāka Bitcoin ieviešanas un vispārēja peļņas pieauguma, jo vairāk cilvēku nonāk kriptogrāfijā.

Tas ir arī drosmīgs solis, ņemot vērā, ka pārskats to ir parādījis 45% no visiem Paxful maciņiem pieder Āfrikas tirgotājiem. Vienaudžu pakalpojums ir īpaši populārs kontinentā, kur piekļūt tradicionālajām biržām var būt sarežģīti. Āfrikā Paxful paziņoja, ka vislielāko izaugsmi viņi redzējuši Ganā, Kenijā un Nigērijā.

Atbalstītās valūtas

Kā varētu sagaidīt no šādas starptautiski vērstas biržas, Paxful atbalsta diezgan daudz dažādu valūtu. Piemēram, USD, GBP, CAD, AUD un EUR, lai minētu tikai dažus. Patiesībā atbalstīto valūtu saraksts ir daudz, daudz lielāks.

Paxful var atbalstīt tik daudz valūtu, jo viņu vietnes arhitektūra nozīmē, ka viņiem faktiski nav jāglabā līdzekļi. Tirgotāji drīzāk var sadarboties, izmantojot skaidru naudu vai bankas pārskaitījumus. Rezultāts ir tāds, ka var izmantot gandrīz jebkuru valūtu.

Pārdod BTC ar Paxful

Ar Paxful ir iespējams iegādāties ne tikai Bitcoin, bet arī Bitcoin pārdošana ir iespēja. Kā pārdevējs jums būs iespēja saņemt samaksu, izmantojot bankas pārskaitījumu, Western Union vai skaidru naudu papildus citiem maksājuma veidiem.

Tādā gadījumā lielākajai daļai cilvēku, kas ir ieinteresēti pārdot Bitcoin, piemēram, Coinbase, būtu daudz labāks risinājums. Pārdošana vietnē Paxful ir paredzēta galvenokārt profesionāliem pārdevējiem, salīdzinot ar vidusmēra cilvēku, kurš šad un tad vēlas pārdot Bitcoin 100 USD vērtībā.

Ir Paxful.com Legit?

Vai Paxful ir likumīgs? Daudzi cilvēki jautā, un īsa atbilde ir jā, Paxful noteikti ir likumīga darbība. Pēc Crunchbase, Paxful tika dibināts 2015. gadā, un tā galvenā mītne atrodas ASV austrumu krastā.

Pēc Paxful vietne viņiem ir vairāk nekā 200 darbinieku, kas strādā birojos visā pasaulē, tostarp NYC, Honkongā, Igaunijā un Filipīnās.

Runājot par klātbūtni sociālajos medijos, Paxful ir konti Facebook, Instagram, Twitter un YouTube.

Jāatzīmē, ka šie konti lielākoties ir paredzēti veicināšanai un nav paredzēti kā klientu atbalsta veids. Ja jums ir nepieciešams klientu atbalsts, varat sazināties ar Paxful tērzēšanas līniju (sīkāka informācija par to zemāk).

Partnerība ar Binance

Papildu pierādījumu tam, ka Paxful patiešām ir likumīga darbība, nodrošina viņu nesenās partnerattiecības ar Binance, pasaulē lielāko kriptovalūtas biržu. Kaut arī Binance ir slavena ar simtiem kriptovalūtu uzskaitījumu, to ļoti trūkst, kad runa ir par maksājumu metodēm. Binance lietotājiem ir iespēja iegādāties kriptogrāfiju ar kredītkarti vai debetkarti, bet tas arī viss.

No otras puses, ir Paxful, kuram ir desmitiem maksājumu iespēju, bet vienīgā pieejamā monēta ir Bitcoin. Nav pat iespējams samainīt monētas tieši uz Paxful vai caur Paxful maku. Tātad Binance un Paxful partnerībai ir pilnīga jēga. Kopumā viņi savā starpā nekonkurē, bet katram ir spēks, kas papildina otra vājumu.

Plašāka informācija par partnerību ir pieejama vietnē Binance vietne. Izmantojot šo integrāciju, kādam, izmantojot Paxful, vajadzētu būt viegli sākt darbu ar Binance, lai viņi varētu apmainīt savu Bitcoin pret jebkuru citu kriptogrāfiju, kuru viņi vēlas.

Konta verifikācija

Tāpat kā gandrīz visās citās amerikāņu biržās, arī Paxful ir KYC verifikācijas process. Lai gan viņi atšķiras no citām biržām, ir tas, ka ir iespējams tirgoties Paxful līdz noteiktai summai, neiesniedzot pārbaudes dokumentus.

Pirmā līmeņa Paxful pārbaudei ir nepieciešama tikai derīga e-pasta adrese un tālruņa numurs, līdzīgi kā daudzu Bitcoin bankomātu izmantošanas prasības. Pārbaudes līmenī viens pircējs un pārdevējs var veikt darījumus līdz 1500 ASV dolāriem, bez papildu dokumentācijas iesniegšanas.

Otrais verifikācijas līmenis pieļauj tirdzniecības ierobežojumu visā dzīves laikā līdz 10 000 USD. Šajā līmenī lietotājam jāiesniedz autovadītāja apliecības vai pases kopija, lai pārliecinātos par savu identitāti.

Ir vēl citi verifikācijas līmeņi līdz pat ceturtajam līmenim, un ir vairāk informācijas par šiem verifikācijas līmeņiem pieejams šeit. Paxful ir arī cits raksts, kurā paskaidrots, kāpēc tirgotāji varētu vēlēties pārbaudīt viņu kontus.

Nopietns klientu atbalsts

Neatkarīgi no pasaules atrašanās vietas, jūs varēsiet sazināties ar Paxful atbalsta komandu, jo viņi ir pieejami visu diennakti. Pēc Paxful domām, labākais veids, kā sazināties ar klientu atbalstu, ir tiešraides tērzēšana. Plašāka informācija par to, kā sākt tērzēšanu tiešsaistē, ir pieejama Paxful vietnē.

Ir arī iespējams nosūtīt e-pastu Paxful vietnē: [e-pasts aizsargāts] lai gan šķiet, ka tiešraides tērzēšana ir ātrākais veids, kā iegūt atbalstu. Lai atturētu no makšķerēšanas, Paxful brīdina visus tirgotājus pārbaudīt, no kuras e-pasta adreses nāk ziņojums. Ja tas ir kaut kas cits, nevis iepriekš norādītā e-pasta adrese, tā nav Paxful oficiālā atbalsta komanda.

Iespējot 2FA

2FA (divu faktoru autentifikācijas) iespējošana ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pasargāt savu kontu no uzlaušanas. Bēdīgs atbalsta 2FA un tiklīdz jūs izveidojat savu kontu, jums tas jāiespējo.

Tā vietā, lai saistītu 2FA ar SIM karti (saņemot vienreizēju paroli kā tekstu), labāk izmantot Google autentifikatoru. Izmantojot GA, parole tiek ģenerēta lokāli tālrunī, un tā ir unikāla tālruņa aparatūrai. Tas nozīmē, ka hakeris nevarēs piekļūt jūsu kontam, ja vien viņam nebūs jūsu tālruņa.

Kam pieder Paxful?

Paxful ir privāts uzņēmums, kuram nekad nav bijis IPO vai SIO. Uzņēmumu dibināja Artūrs Šabaks un Rejs Joussefs.

Kas padara greznu unikālu?

Saistītā programma

Paxful ir dāsna filiāļu programma, kas atalgo tirgotājus, kuri liek saviem draugiem sākt izmantot platformu. Norādot draugam, jūs varēsiet saņemt 50% no viņu tirdzniecības maksas.

Tas jau ir labs darījums, bet šeit ir tas, kas ir patiešām foršs, ja jūsu draugs kādu atsaucas, jūs saņemsiet 10% no šīs personas tirdzniecības maksas. Paxful to atsaucas kā uz 2. līmeņa filiāli.

Daudzās citās apmaiņās ir saistītas programmas, taču ļoti maz no tām ir tik dāsnas kā Paxful programma. Plašāka informācija ir pieejams šeit.

Pirkt un pārdot zeltu ar Paxful

Viena no Paxful unikālākajām iezīmēm, iezīme, kas tos atšķir no gandrīz visām citām kriptogrāfijas biržām pasaulē, ir tā, ka viņi ir pārcēlušies uz zelta biznesu. Reaģējot uz lietotāju pieprasījumu, tagad Paxful to ir iespējams tirgot zeltu pret Bitcoin.

Lai tirdzniecību varētu droši veikt, Bitcoin tiek glabāts Paxful darījuma darījumu sistēmā. Tas paliek tur, līdz pārdevējs apstiprina, ka viņi ir saņēmuši fiziskā zelta piegādi apmaiņā pret Bitcoin.

Šī ir patiešām interesanta Paxful iezīme, un tai ir daudz jēgas, jo daudzi no tiem pašiem cilvēkiem, kurus interesē zelts, var būt ieinteresēti arī Bitcoin. Tas arī palīdz samazināt tirdzniecības izmaksas. Iepriekš, ja jūs gribētu pāriet no zelta uz Bitcoin, jums būtu bijis jāpārdod zelts naudā un pēc tam jāizmanto šī nauda, ​​lai nopirktu Bitcoin. Visu laiku jūs maksātu maiņas un komisijas maksu. Šis jaunais process ir viegli lietojams un patiešām ir lielisks papildinājums kripto ekosistēmai.

Tomēr viens trūkums ir tāds, ka jebkurai tirdzniecībai virs 50 USD tirgotājam būs jāpabeidz KYC pārbaude, pirms to var pabeigt.

Panākumi 2019. gadā

Paxful bija lielisks 2019. gads, kad tas veica vairāk nekā 1,6 miljardus USD vienādranga Bitcoin darījumos. No pirmā acu uzmetiena tas, iespējams, neizklausās daudz, ņemot vērā, ka tāda apmaiņa kā Binance ik pēc pāris dienām iztīra tik lielu apjomu. Tomēr peer-to-peer apmaiņai 1,6 miljardi ASV dolāru ir liela satiksme, un tas ir stabils pieaugums kopš Paxful dibināšanas 2015. gadā.

Runājot par seifiem, 2019. gadā tika atvērts miljons jaunu Paxful Bitcoin naudas kontu, kas nozīmē, ka Paxful tagad ir kopā trīs miljoni Bitcoin seifu kontu. Nav slikti platformai, kas savā pirmajā biznesa gadā veica darījumus tikai 5,9 miljonu dolāru vērtībā.

Kopumā Paxful ir uzrādījis konsekventu pieaugumu par 25% gadā. Ņemot vērā šo paplašināšanos, dažos nākamajos gados ir paredzēts kļūt par nopietnu platformu ar ievērojamu tirdzniecības apjomu.

Bitcoin masām

Paxful pilda noteiktu lomu kriptovalūtas ekosistēmā. Viss, ko viņi pārdod, ir Bitcoin, un biržas galvenā iezīme ir neticami daudz iespēju, ko tās iespējo.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot dažas vecas dāvanu kartes vai Western Union, Paxful ir pieejams maksājuma veids, kas derēs gandrīz ikvienam. Arī darbu ir viegli sākt, jo tirdzniecības konta izveidei ir nepieciešama tikai e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs.

Ņemot vērā, ka LocalBitcoins nesen paplašināja savas KYC prasības, Bīstams ir svarīgāks nekā jebkad agrāk. Kriptovalūtas ekosistēmai ir nepieciešama vieta, kur cilvēki var iegādāties Bitcoin, nenorādot nepamatoti daudz personiskās informācijas, un Paxful ir ideāla vienaudžu apmaiņa, lai izpildītu šo lomu.

Visbeidzot jāatzīmē, ka Paxful ir viena no nedaudzajām vietām internetā, kur dāvanu kartes ir iespējams pārvērst par Bitcoin. Tas ir patiešām unikāls pakalpojums un palīdz atšķirt Paxful no konkurentiem

Vai Paxful ir drošs? Ja vien jūs veicat pētījumu un darāt tikai ar uzticamiem pārdevējiem, noteikti! Tātad, ja šodien esat gatavs atvērt kontu un iegādāties Bitcoin, vienkārši dodieties uz Paxful.com, lai sāktu darbu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me