StormGain.Com: Atbrīvojiet lietotājam draudzīgu maržas tirdzniecību ar reizinātāju līdz 200X

Šīs nedēļas projekta pārskatā mēs koncentrējamies uz vienu no visstraujāk augošajām kriptovalūtu biržām StormGain, kas nodrošina tirgotājus ar nozarē augstiem reizinātājiem, likviditāti, konkurētspējīgām cenām un lietotājam draudzīgu platformu..

Interese par kriptogrāfijas tirdzniecību sakarst, jo visā pasaulē pieaug regulēšana, attīstība un izpratne par labu kriptogrāfijas projektiem. Tas noved pie kratīšanās biržās, cenšoties iegūt jaunus klientus un noturēt viņus biržā. Viens no galvenajiem kriptogrāfiskās tirdzniecības elementiem ir peļņa, kas ir nozīmīgs pārdošanas punkts nozares vadošajiem uzņēmumiem.

Sviras tirdzniecība dažās biržās ir pārāk dārga vai pārāk sarežģīta lietošanā, vai valūtas maiņa nav pietiekami likvīda. Turklāt savvaļas cenu svārstības ir arvien lielāka katastrofa lietotāju darījumos, izraisot masveida likvidāciju uz kriptogrāfijas apmaiņas platformām ar svirām..

Izaicinājumi kriptogrāfiskās rezerves tirdzniecības jomā

Tomēr gadu gaitā kriptogrāfiskās rezerves tirdzniecības lauks ir (un turpina) saskarties ar šīm un vēl vairākām problēmām, kuras StormGain mērķis ir atrisināt. StormGain izceļas no lielākās daļas apmaiņas, kas lietotājiem piedāvā unikālas funkcijas, lai uzlabotu lietotāja pieredzi savā platformā. Zema maksa, lietotājam draudzīgs tirdzniecības interfeiss, labākie piesaistīšanas līmeņi un plašas iespējas iegādāties kriptogrāfiju ir dažas no konkurences priekšrocībām, ko birža piedāvā.

Šajā rakstā mēs pakavējamies pie StormGain unikālajām iespējām un funkcijām, kā pirkt, pārdot un tirgot kriptogrāfiju biržā un kā maksimāli gūt labumu no tā platformas ar augstu kredītplecu..

StormGain.com: Sviras tirdzniecības spēks

Saskaņā ar oficiālo vietni, StormGain ir ērta kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kas apkalpo vairāk nekā 120 000+ lietotāju un ir pieejama vairāk nekā 100 valstīs. Birža sākās 2019. gada jūlijā, un to vada XCOEX izpilddirektors un galvenais vadītājs Alekss Althauzens.

Birža piedāvā labāko kriptonauda pāru tirdzniecību, pirkšanu, pārdošanu un turēšanu, ieskaitot Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), XRP un Tether (USDT)..

Vēl svarīgāk ir tas, ka birža piedāvā ļoti likvīdu apmaiņu un nozarei lielu sviru ar reizinātāju līdz 200x.

Kredītplecs ir spēja tirgot lielu pozīciju tikai ar nelielu tirdzniecības kapitālu. Piemēram, 200x reizinātājs par 1000 USD tirdzniecības kapitālu ļauj tirgot 200 000 USD, palielinot peļņas normu.

Atcerieties: Tirdzniecība ar lielu kredītplecu ir ļoti riskanta. Ievērojiet piesardzību, strādājot ar ļoti piesaistītiem darījumiem.

Kas vēl tiek piedāvāts?

·     Fiat iemaksas un izņemšana

StormGain apmaiņa ļauj noguldīt līdz USD 20 000 USD ar minimālo summu USD 50. Komisijas maksa par fiat noguldījumiem ir noteikta 5%, bet kriptogrāfijas izņemšana – 0,1%.

·     Vairākas fiat iegādes iespējas

Platforma ļauj lietotājiem iegādāties kriptonauda tieši, izmantojot fiat valūtu, izmantojot viņu VISA un MasterCard debetkartes un maksājumu pakalpojumu sniedzēju Simplex. Turklāt StormGain piedāvā līdz pat 15% atlaides katram depozītam, kā arī piedāvā komisijas maksu par tirdzniecības un apmaiņas pakalpojumiem.

·     Konkurētspējīgas maksas

Maksa par maiņu svārstās no 0,095% līdz 0,25% par katru veikto apmaiņu atkarībā no izvēlētajiem kriptovalūtu pāriem.

Spēcīga konkurences priekšrocība

Ar kriptogrāfijas biržu pieplūdumu, kas piedāvā maržas darījumus, un ar to saistītajiem izaicinājumiem (paskaidrots iepriekš), StormGain platforma tiek veidota ar lielu uzmanību šo problēmu risināšanai. Šeit ir dažas konkurences iespējas, ko piedāvā apmaiņa.

Augsts sviras efekts

Kā minēts iepriekš, birža piedāvā nozares konkurētspējīgus pavairotājus, lai palielinātu lietotāju atdevi no saviem darījumiem. Minimālā tirdzniecības summa ir noteikta tikai 10 USDT (vai tās ekvivalents), kas ļauj privātiem klientiem ieņemt lielākas pozīcijas.

10% procentu

Oficiālajā vietnē StormGain sola ikgadēju 10% procentus par kriptogrāfijas saimniecībām, padarot biržu par vienu no augstākā līmeņa platformām šajā aspektā.

Ātra un vienmērīga reģistrācija

Apsveicams ir mazumtirdzniecības un institucionālo investoru skaita pieaugums kriptovalūtas telpā. Turklāt KYC atbilstība kļūst par kopīgu iezīmi centralizētās kriptogrāfijas platformās, kas nozarei ir laba lieta. Tomēr biržas zaudē klientus, novēršot viņus, ja jūs pilnībā neatbilstat prasībām.

StormGain apiet sarežģītās prasības, jo lietotājiem konta atvēršanai nepieciešams tikai interneta savienojums, e-pasta adrese un 50 USDT depozīts.

Kā reģistrēties vietnē StormGain.com

  1. Dodieties pie ierēdņa StormGain.com vietne.
  2. Noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties” labajā augšējā stūrī un ievadiet savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru un paroli, lai aizsargātu kontu.
  3. Gaidiet apstiprinājuma ziņojumu no biržas. Izpildiet dotos norādījumus.
  4. Noguldiet savus līdzekļus (fiat vai kriptogrāfiju) un sāciet baudīt StormGain tirdzniecības lietotņu piedāvātās priekšrocības.
  5. Jūs varat arī atsaukties savus draugus un saņemt bonusu: https://stormgain.com/refer-a-friend

>>Uzziniet vairāk parKā nopirkt kriptogrāfiju vietnē StormGain.com”Apmaiņa.

Demo kontu tirdzniecība

Ja esat mācītājs šajā jomā, birža piedāvā demonstrācijas kontu, papildinot to ar līdz pat 50 000 virtuālo USDT žetonu, lai palīdzētu lietotājam uzsākt savu tirdzniecības ceļu bez riska.

Notiek vēl …

Partnerība ar Ņūkāslu

StormGain ātri iegūst sev paliekošu vārdu ar biržu, kas tagad tiek reklamēta Anglijas premjerlīgā (EPL) pēc tam, kad ir nodrošināta piedurknes partnerība ar četrkārtējiem līgas čempioniem Ņūkāslas United FC.

Lojalitātes prēmiju programma

Vai esat pilnas slodzes tirgotājs un vēlaties, lai jūsu ikdienas darījumos tiktu izmantotas dažas atlīdzības? StormGain piedāvā līdz pat 20% komisijas maksu “Lojalitātes prēmiju programmā” saviem galvenajiem tirgotājiem.

Programma ir piesaistīta piecos slāņos; Standarta, zelta, platīna, dimanta un VIP priekšrocības. (Skatīt diagrammu iepriekš).

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

  • Vai es varu tirgoties vietnē StormGain, izmantojot savu tālruni vai planšetdatoru?

Jā. StormGain ir pieejams iOS mobilo lietotņu veikalā un Android Play veikalā.

  • Cik lielu sviru es varu iegūt?

Apmaiņa ļauj izvēlēties virkni iespēju no 50x līdz 200x reizinājumiem.

Secinājums

Tā kā kriptovalūtas pasaule pārvēršas par globāli pieņemtu aktīvu, tādas biržas kā StormGain.com ir galvenās inovāciju veicināšanas platformās un tirdzniecības pakalpojumos. Uzņēmums saviem lietotājiem piedāvā uzlabotu tirdzniecības sistēmu, ieskaitot ierobežojumus un ar AI darbināmus tirdzniecības signālus.

Viens izaicinājums, ar kuru saskaras birža, ir tā jaunais raksturs šajā jomā, taču, to uzsākot divus gadus agrāk, birža piedāvā daudz solījumu saviem lietotājiem.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me