Dažādojiet savu portfeli ar AI vadītu platformu – WorldMarkets!

Pasaules tirgus, vadošā tirdzniecības platforma, vada nozari ar AI vērstu investētu platformu. Ar unikālu funkciju ar nosaukumu “Pārvaldītā mākslīgā intelekta pārvaldība” tas apvieno gan progresīvo AI tehnoloģiju, gan ekspertu analītiķi.

Pēdējo gadu desmitu laikā tehnoloģiskā attīstība ir mainījusi mūsu dzīvesveidu un uzņēmējdarbību. Padomājiet par dzīvi bagātinošajām viedajām tehnoloģijām, kas dzīvi mūsu mājās padara svētlaimīgu. Mūsdienu superātrais internets ir uzlabojis dzīvi, savukārt mākslīgais intelekts (AI) ir ietekmējis gandrīz visu nozari.

AI ietekme uz tirdzniecību ir uzlabojusi finanšu nozares uzticamību un efektivitāti. Tas ir atvieglojis investīciju iespējas gan pieredzējušiem, gan gaidāmajiem investoriem. Rezultātā arvien vairāk brokeru firmu, ieskaitot pasaules tirgus, izmanto tehnoloģiju, lai izpildītu visus savus tirgus darījumus.  

Pasaules tirgu apskats

Pasaules tirgi, vadoša tirdzniecības platforma, vada nozari ar AI centrētu ieguldītu platformu. Tam ir unikāla iezīme ar nosaukumu “Tirgotāja vadītais mākslīgā intelekta pārvaldība”, kas apvieno gan uzlabotas AI tehnoloģijas, gan ekspertu analītiķi.

 Šis cilvēku un mašīnu izlūkošanas apvienojums ir nodrošinājis, ka platforma rada pozitīvu atdevi no ieguldījumiem neatkarīgi no tirgus apstākļiem. 

Kā jūs sākat tirgoties pasaules tirgus AI pārvaldītajos kontos?

Neskatoties uz AI tehnoloģijas sarežģītību, platforma nodrošina diezgan viegli orientējamu platformu, kurai nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Šeit ir rokasgrāmata konta izveidei;

 • Kad esat vietnē, noklikšķiniet uz pierakstīšanās pogas augšējā labajā stūrī.

Parakstiet digitālā līguma dokumentu, kas platformai piešķirs piekļuvi jūsu konta funkcijai, kas paredzēta tikai tirdzniecībai.

 • Iemaksājiet līdzekļus savā kontā, izmantojot dažādus pieejamos pasaules maksājumu pakalpojumu sniedzējus.
 • Aktivizējiet kontu un gaidiet 24 stundas, lai sāktu tirdzniecību

Cik tas tev maksās?

Papildus novatoriskajām tehnoloģiskajām iezīmēm, kuras pasaules tirgi ir ieviesuši, lai nodrošinātu, ka investori nezaudē ieguldījumus, platforma piedāvā viskonkurētspējīgāko cenu struktūru. Iesācējiem lielākā daļa pārvaldīto kontu pakalpojumu sniedzēju iekasē 30% un vairāk. Lūk, ko maksāsit pasaules tirgos;

 • 20% darbības maksa standarta kontiem un 1% gada pārvaldības maksa. (jūs paliksit ar 80% peļņu)
 • 10% veiktspējas maksa zelta premier kontiem un 0,5% gada pārvaldības maksa (jūs paliksit ar 90% no tīrās peļņas.

Konta pārvaldības ļaunprātīgas izmantošanas gadījumi ir padarījuši klientus skeptiskus par ieguldījumiem šādos pakalpojumos. Worldmarkets.com ir ieguvušas dažādas funkcijas, kas nodrošina investoru līdzekļu neskartību.

 • Nevienā pasaules tirgus kontā nav jāmaksā avansa maksa
 • Par uzcenojumiem netiek iekasētas uzcenojumi vai atlaides
 • Platforma darbojas ar zemūdens atzīmi; uz kontiem attiecas tikai tīrās peļņas izmaksas

Pasaules tirgus AI konta drošība

Katra ieguldītāja pirmās rūpes ir ieguldījuma drošība, pirms tiek apsvērta peļņa. World Markets ir integrējis vismodernākās riska pārvaldības procedūras, kas riska analīzi veic pirms katra darījuma veikšanas.

Lai to papildinātu, platforma izmanto 2-faktoru autentifikāciju un militāra līmeņa šifrēšanu, kas aizsargā ieguldītāju kontus no jebkādas nesankcionētas piekļuves.

Tā kā platformā ir daudz investoru līdzekļu, tie visi tiek pārskaitīti uz dažādām bankām un 1. līmeņa likviditātes nodrošinātājiem, lai nodrošinātu papildu drošības līmeni visās frontēs. 

Neuztraucieties, ka iekšēja persona var iejaukties jūsu konta tirdzniecības operācijās. Pasaules tirgus dalībnieki var piekļūt funkcijai “tikai tirdzniecība”. Tas nozīmē, ka tikai jums ir atslēgas, ar kurām izņemt kontu, un citas sensitīvas konta funkcijas.

Vairāk pakalpojumu tiek piedāvāti platformā World Markets

 Pirms paplašināt savus pakalpojumus, iekļaujot tajā AI pārvaldīto tirdzniecības kontu pakalpojumus, World Markets kopš 2003. gada darbojas kā dārgmetālu tirgotājs. Kopš tā laika viņi ir iekļāvuši citas tiešsaistes tirdzniecības iespējas, piemēram, akcijas, forex, izejvielas, indeksus un kriptovalūtas.

Viena lieta, kas agri piesaistīs jūsu uzmanību, ir tā, ka pasaules tirgi darbojas kā lielākās daļas savu produktu ieviesēji, nevis paši galvenie brokeri. Viņu partneru firmu vidū ir Bitmex, UFX un HYCM, kas visi darbojas vairāk nekā 3 gadu desmitus, un šis faktors palielina uzticības līmeni pasaules tirgiem kā zīmolam. Dažas no funkcijām, kas padara šo platformu populāru, ir:

 • Tirdzniecības platforma
 • Eksotiskie metāli
 • Saistītā programma

Tirdzniecības platforma

Platforma dod tirgotājiem iespēju izvēlēties starp vairākām tirdzniecības platformām.

 • Iekšējais MGL Copy Trader (AI pārvaldītu kontu tirdzniecībai)
 • MetaTrader 4 & MetaTrader 5 (pašpārdošanas konti un kriptovalūtu tirdzniecības konts)

Šīs ir vismodernākās tirdzniecības platformas, kas pašlaik tiek izmantotas šodien. Tie visi ir saderīgi ar jebkuru tīmekļa pārlūkprogrammu, Mac un Windows ierīci. Lai veiktu dažus darījumus, jums nav jāiespringst klēpjdatorā. Jūs viegli varat piekļūt savam tirdzniecības kontam, izmantojot mobilo tālruni. Jums būs jāinstalē tikai tirdzniecības lietojumprogramma, kas ir pieejama App Store vai Google Play.

Eksotiskie metāli

Daudzi tirgotāji atzīst pasaules tirgus par eksotisku metāla tirgotāju platformu, galvenokārt zelta un sudraba. Platforma tomēr ļauj tirgotājiem nodrošināt drošu piekļuvi citiem metāla tirgiem, kas ļauj viņiem identificēt jaunas iespējas un dažādot portfeli. Šādi metāli ietver:

 • Platīns
 • Palādijs
 • Rutēnijs
 • Iridijs

Saistītās programmas

Ja jums ir draugi, kurus varat uz platformas uzaicināt tirgoties, pasaules tirgus jūs dāsni atalgos. Par katru veiksmīgu novirzīšanu jūs saņemsiet 50% no visām maksām, kas iekasētas no jaunajiem lietotāju darījumiem. Tomēr šeit ir kicker, ja jums izdosies iekļaut 10 veiksmīgus novirzīšanas gadījumus, jūs nopelnīsit 1 oz kredītu Suisse Gold Bar. 

Klientu atbalsts

Platforma lepojas ar spēcīgu klientu atbalsta komandu, kas visu diennakti ir pieejama visu diennakti. Klienti var sazināties, izmantojot e-pastu, biļetes veidlapu vai tālruni. Ņemiet vērā, ka platforma ir pieejama 43 valstīs visā pasaulē, un tām ir katras valsts tālruņa numuri.

Plusi

 • Augsts diversifikācijas līmenis, kas dod ieguldītājiem sviras
 • Atbalsta dažādas maksāšanas iespējas 
 • Nozares līderis dārgmetālu tirdzniecībā
 • Partneri ar pasaules labākajām finanšu firmām, piemēram, Barchat, HYCM, Trading View, DX. Exchange un BitMix 
 • Firmai ir vairākas balvas un izcilības no pasaules labākajām finanšu aģentūrām

Cons

 • AI tirdzniecībai vēl nav pieejama neviena lietotne vai Android mobilā lietotne
 • Neatbalsta kredītkartes izņemšanu vai iemaksu veikšanu
 • Nav pieejami demo konti 

Secinājums

Pasaules tirgi ir kļuvusi par uzticamu brokeri nozarē. Kopš darbības uzsākšanas 2003. gadā uzņēmums visā tirgus tirdzniecībā ir izcēlies no konkurentiem ar izciliem pakalpojumiem. Nesen IA pārvaldīto kontu un automatizēto tirdzniecības sistēmu iekļaušana ir spēļu pārveidotājs.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me