Bithoven Exchange Review – padarot kriptogrāfisko tirdzniecību uzticamu un vienkāršu

Lai gan 2018. gads kriptovalūtām bija izturīgs, kriptogrāfijas apmaiņas vertikāls turpināja uzplaukt. Nozare piedzīvoja jaunu kriptogrāfijas biržu pieplūdumu, taču ne daudzas apmaiņas spēja izcelties. Ar 2019. gada iestāšanos – gadu, kas, domājams, būs lielisks kriptovalūtām, – parādījās jauna birža, kas solīja piedāvāt pareizo funkciju kombināciju, kas nepieciešama katram tirgotājam un ieguldītājam, lai gūtu peļņu, tirgojot kriptonauda. Jā, mēs runājam par Bithovenu.

Par Bithoven – uzticama platforma kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai

Bithovens ir jauns bērns kriptogrāfijas pasaulē. Šī topošā kriptovalūtas apmaiņas platforma ļauj lietotājiem ātri, droši un izdevīgi pirkt un pārdot altkīnus un žetonus. Apmaiņa, atšķirībā no daudzām citām, neierobežo un neuzliek nekādus ierobežojumus ikdienas izņemšanas vai iemaksu skaitam. Tas nodrošina pareizo funkciju kombināciju, kurā ietilpst nevainojams darbības laiks, kļūdu tolerance un uzlabota funkcionalitāte, tādējādi bagātinot lietotāja pieredzi, vienlaikus ļaujot gūt peļņu.

Galvenās iezīmes

  • Uzlabota drošība: Apmaiņa ir pilnībā šifrēta, nodrošinot pilnīgu drošību un drošību. Apmaiņa nodrošina arī divpakāpju verifikāciju, ko dēvē arī par 2-faktoru autentifikāciju (2FA). Tas ir papildu aizsardzības slānis, kas ir īpaši aktuāls tiešsaistes tirdzniecības kontekstā.

  • Augstākā likviditāte: Biržai ir pietiekami daudz iespēju, kas piesaistītu dažādus tirgotājus un investorus, tādējādi piesaistot lielāko daļu tirgotāju kriptogrāfiskajā telpā, nodrošinot visaugstāko likviditāti
  • Ātra veiktspēja: Birža ir aprīkota ar izcilām tehnoloģijām un infrastruktūru, padarot pieredzi vienmērīgu un ātrāku tirdzniecību. Birža apgalvo, ka nodrošina nepārspējamu ātrumu ar gandrīz nulles pasūtījumu gaidīšanu.
  • Pilnīga saderība: Apmaiņa nodrošina nepieciešamās lietotnes un saskarnes, kurām var piekļūt no operētājsistēmas vai ierīces, ļaujot lietotājiem jebkurā laikā un no jebkuras vietas piekļūt tirgiem..
  • Savlaicīgs atbalsts: Birža lepojas ar savu klientu apkalpošanu un nodrošina diennakts klientu atbalstu. Apmaiņa nodrošina klientu atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu un tiešsaistes saziņas veidlapu, kur viņu atbilde ir tiešā tērzēšanā jau pēc 2–3 minūtēm un tiešsaistes saziņas veidlapa – līdz 8 stundām. Uzņēmumam ir arī visaptveroša FAQ lapa, kas sniedz atbildes uz visbiežāk sastopamajiem jautājumiem, ar kuriem sastopas lielākā daļa klientu.
  • Pieejamas vairākas monētas: Birža nodrošina visas galvenās monētas un žetonus, nodrošinot lietotājam iespēju tirgot vairāk nekā 100 altkīnus no viņa vienotā tirdzniecības konta.

Kas atšķir: USP’s

Kaut arī biržai ir visas tās konkurentiem raksturīgās iezīmes, ir dažas iezīmes, kas šai jaunajai biržai dod pārsvaru. Tie ietver

Spēcīga komanda: Apmaiņu dibina profesionāļu apvienība no blokķēdes, tirdzniecības un finanšu speciālistiem, kuriem ir dziļa izpratne par katru kriptovalūtu tirdzniecības aspektu, ļaujot viņiem piegādāt produktu, kas pielāgots katra tirgotāja vajadzībām..

Dažādi produkti: Apmaiņa saprot, ka katram lietotājam ir atšķirīgas prasības, un plāno attiecīgi ieguldīt. Tādēļ birža ir mēģinājusi iekļaut pēc iespējas vairāk kriptogrāfijas, lai tā varētu būt vienas pieturas vieta tirgotājiem un investoriem. Lai arī biržā var piedāvāt dažādus produktus un monētas, biržas finanšu un kriptovalūtas profesionāļi rūpīgi izvēlas monētas un žetonus, kas šeit atrodami..

 Nepārspējama pasūtījumu tehnoloģija: Biržas tirdzniecības saskaņošanas dzinējs ir balstīts uz novatoriskiem algoritmiem, kas ļauj tirgotājiem vienmēr noslēgt labākos piedāvājumus un izvairīties no svārstībām.

Papildu un noderīgi rīki: Lai tirgotājam sniegtu praktisku pieredzi analīzei, birža piedāvā vairākus tirdzniecības rīkus, lai atvieglotu jūsu tirdzniecības darbības. Tie ietver svečturu diagrammas, instrumentus, pasūtījumu grāmatu un tirgus pārskatu

Tirdzniecības komisija: Biržai ir fiksēta tirdzniecības komisijas procentu likme, kas ir vienāda ar 0,1% no tirdzniecības vērtības. Bithoven.com dara visu iespējamo, lai tirdzniecības process būtu pēc iespējas vienkāršāks, un par prioritāti izvirza klientu apmierinātību.

Bithovena doge

Promo kampaņa – DOGE monētas satveršanai

Kā ievadpiedāvājumu birža veic reklāmas kampaņu, kurā katram unikālajam reģistrētajam lietotājam ir iespēja saņemt 100 DOGE monētas. Lai varētu pretendēt uz dalību reklāmas kampaņā, jaunais lietotājs ir izpildījis šajos Noteikumos un nosacījumos ietvertās prasības:

  • Lietotājs ir nesen reģistrēts viens lietotājs ar vienu kontu.
  • Visiem reklāmas kampaņas dalībniekiem DOGE monētu izņemšanas slieksnis ir pieejams, ja jūsu konta atlikums pārsniedz 100 DOGE. Jebkuru summu, kas pārsniedz 100 DOGE slieksni, var atsaukt.
  • Promo DOGE monētu daudzums ir ierobežots.

Maiņa, kaut arī tās pirmsākumos, ir atzīmējusi visas pareizās izvēles rūtiņas, lai tirgotājs vai ieguldītājs varētu pievērsties sev. Biržas funkcijas un drošība izskatās glīti, un līdz ar reklāmas kampaņu reģistrācija biržā izskatās pievilcīgs piedāvājums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me