Cardano (ADA) cenu prognoze 2019. gada augusts

Cardano ADA cenu prognoze

Šodienas rakstā mēs aplūkosim dažus faktorus un iepriekšējās cenu tendences, lai formulētu Cardano (ADA) cenu prognozi 2019. gada augustam.

Īss Cardano apraksts

ADA ir Cardano platformas vietējā kriptovalūta, pirmais blokķēdes projekts, kas tika izstrādāts, balstoties uz zinātnisku filozofiju, un vienīgais, ko izstrādāja globāla vadošo akadēmiķu un inženieru komanda.

Piedāvātais attēls: Cryptovest

Papildus digitālajiem līdzekļu pārskaitījumiem Cardano var izmantot arī kā tehnoloģisku platformu, kas spēj darbināt gan finanšu, gan decentralizētas lietojumprogrammas vai dapps.

Cardano (ADA) pašreizējā statistika

Cardano (ADA) pašlaik tirgo cenu līmeni 0,049 USD, pēdējās 24 stundas laikā samazinoties par -2,22%. IA (ieguldījumu atdeve) ADA ir atzīmēta kā 126,89%. Tiek lēsts, ka līdz dienas beigām cena saglabāsies aptuveni tajā pašā līmenī.

ADA monētas 24 stundu tirdzniecības apjoms bija USD 28 690 447 USD, tirgus ierobežojums – USD 1 275 196 786 USD un apgrozībā esošais piegāde – 25 927 070 538 ADA..

Monētas augstākā vērtība pēdējo 7 dienu laikā bija USD 0,053496 USD, savukārt zemākā vērtība bija USD 0,044860 USD. Augstākās un zemākās vērtības pēdējo 24 stundu periodā ir tuvu šīm vērtībām – attiecīgi 0.050633 USD un 0.048842 USD.

Monēta pēc kriptogrāfijas tirgus pašreiz ir 13. pozīcijā pēc tās tirgus kapitalizācijas.

Cardano (ADA), tāpat kā pārējais tirgus, piedzīvo cenu samazinājumu. Lai gan bija lielas cerības uz monētas cenas atgūšanos, iepriekšējais mēnesis kopumā izrādījās vilšanās.

Kardano (ADA) bija viens no pirmajiem altkoiniem, kas nesa vislielāko tirgus kritumu. Paredzams, ka dienas tirgotāji no šīs monētas neredzēs nekādas darbības, taču ir signāli, ka monēta nākamajās dienās varētu atgūties.

Cardano (ADA) cenu prognoze: analīze

Pēc Cardano ikmēneša grafikiem mēs varam novērot, ka ir noticis cenu kritums, nedaudz palielinoties šeit un tur.

Avots: monētu tirgus vāciņš

28. jūlijā monētas cena bija USD 0,0599. Tajā pašā dienā monēta samazinājās līdz 0,056 USD, kas nozīmēja zaudējumus 1,19%. nākamajā dienā monēta nedaudz atjaunojās no 0,059 līdz 0,060 dolāriem, kas nozīmēja 2,30% pieaugumu. Arī jūlija mēneša pēdējā dienā kritums bija 1,18%, jo cena atkal atgriezās līdz 0,059 USD.

Monēta sākās augusta mēnesī ap $ 0,059 atzīmi, ar nelielu kāpumu no 0,59% līdz 0,06 USD. Bet tad monēta turpināja samazināties katru dienu. Pirmais kritums nozīmēja samazinājumu par 2,31%, jo tas samazinājās no 0,06 līdz 0,058 dolāriem.

ADA kritās tālāk, un no 9. augusta monēta nokritās zem 0.050 USD atzīmes. No 10. līdz 15. augustam monēta saglabājās aptuveni USD 0,050 līmenī, atkal nokrītot 16. augustā.

Avots: Tron-reizi nedēļā

Ar korekciju 16. augustā Cardano (ADA) cena izveidoja simetrisku trīsstūri, un tagad šķiet, ka monēta no šī trijstūra laužas. Pēc tam Cardano sāka gūt augšupejošu kustību, taču pretoties USD 0.06 USD līmenim.

Monētu tirgus atkal samazinājās pēc tam, kad tā tirgojās zem pretestības līmeņa, nokrītoties līdz 0.05 USD un nostiprinoties, kā rezultātā izveidojās simetrisks trīsstūris. Lāču tendence ir izslēdzusi cenu no simetriskā trijstūra.

Simetriskā trijstūra dibenu 8. augustā pārbaudīja lācīgs lejupslīde, taču buļļi to izturēja. 14. augustā lāčiem izdevās pārraut vimpeļa apakšējo līniju, kas liecināja, ka lāču tendence nav beigusies. Ja lāču tendence pārtrauks trīsstūra apakšējo līniju, sagaidāms, ka lāču noskaņojums turpinās izraisīt ADA cenas kritumu.

Secinājums par Cardano (ADA) cenu prognozēšanas analīzi

Paredzams, ka monēta turpinās savu lejupejošo ceļu pēc tam, kad lāčiem izdevās salauzt lāča vimpeļa dibenu. Kopš kriptogrāfijas tirgus kopš pagājušā mēneša ir bijis diezgan krities, un, kā gaidīts, tas ietekmēja lielāko daļu altkoīnu, tostarp ADA.

Lai gan nekas neliecina, ka nākamajās pāris dienās varētu būt atveseļošanās, tirgotāji joprojām paredz cenu pieaugumu nākamajā nedēļā. Tādējādi tirgus cer, ka ADA noslēgs augusta mēnesi par augstāku cenu.

Tirgus prognozes Cardano (ADA) cenai – 2019. gada augusts

Longforecast Cardano (ADA) cenu prognoze 2019. gada augustam.

The Ilgstoša prognoze vietne paredzēja, ka:

“Sākuma cena par 0.060 dolāriem. Maksimālā cena 0,061 USD, minimālā cena 0,042 USD. Mēneša vidējā vērtība ir 0,052 USD. Cardano cenas prognoze mēneša beigās 0,045 USD, izmaiņas augustā -25,0%. ”

Cryptonewz Cardano (ADA) cenu prognoze 2019. gada augustam

The Cryptonewz kriptogrāfijas prognozēšanas vietne sniedza savu ADA prognozi augustam, pamatojoties uz diagrammu rādītājiem: “RSI 14. periods ir 32. līmenis, kas liek domāt, ka tirgus atrodas pārpārdotajā reģionā. Cena nokritās līdz pārdotajai zonai, un tas varētu ieteikt konsolidāciju ilgtermiņā. 12 un 26 dienu EMA ir virs cenas un norāda uz dienvidiem, norādot, ka tirgus ir lācīgs. ”

Pamatojoties uz to, vietne secināja, ka: “Paredzams, ka Cardano (ADA) tirgus sasniegs pieprasījuma zonas 0,03 USD un 0,04 USD cenu līmenī.”

Previsionbitcoin Cardano (ADA) cenu prognoze 2019. gada augustam

The PrevisionBitcoin vietne sagaida, ka 2019. gada augusts būtiski palielinās Cardano cenu. Viņi arī paredz, ka šīs kriptovalūtas masveida ieviešana, visticamāk, notiks nākamajos mēnešos. “Mēs sagaidām, ka 2019. gada augustā pieaugs Cardano ar spēcīgu kapitalizāciju un līdz ar to arī konkrētu monētas vērtības pieaugumu.” – secināja vietne.

Secinājums

Saskaņā ar diagrammām un tirgus noskaņojumu šķiet, ka Cardano drīzumā vairs nedublēs savu cenu. Lielākā daļa tirgus ir izteikuši ļoti konservatīvas prognozes par ADA cenu rādītājiem, jo ​​lāču kustība joprojām ir vērojama visā kriptogrāfijas tirgū.

Tomēr tirgotāji ir optimistiski, ka Cardano šifrēšanas ADA 2019. gada augusts beigsies ar pieaugumu, kaut arī tas, iespējams, būs mazs..

Lai uzzinātu, kādas prognozes par Cardano ir paredzētas gada beigām, lūdzu, dodieties uz mūsu Cardano 2019. gada prognozi.

Piedāvātais attēls: Bitcoin apmaiņas ceļvedis

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me