Ripple Lead on Question – students meklē skaidrojumu XRP veicināšanai pār Bitcoin Stenfordas universitātē

reklāma Phemex

Man nāca pāri ar tvītu, kuru ‘Pierre Rochard’ bija ievietojis 2019. gada 24. janvārī. Tas man pievērsa uzmanību, kad es izlasīju, ka Rochard kungs apgalvoja, ka ‘’Susan Athey’(Ripple valdes loceklis un Stanforda ekonomists) Ripple uzpirka, lai reklamētu nepatiesu informāciju par Bitcoin. Viņš kopīgoja šo informāciju ar ekrānuzņēmumu, kurā redzams prof. Athey bloķēja viņu Twitter sociālajos tīklos.

Korumpētā akadēmiskā vide ir pilnīgā krīzes režīmā

Stenfordas ekonomistu uzpirka Ripple (XRP), lai reklamētu nepatiesu informāciju par Bitcoin

Uzmanies no krāpniekiem, krāpniekiem, šarlatāniem un konartistiem! pic.twitter.com/lwwiE8AIG9

– Pjērs Ročards [⚡️] (@pierre_rochard) 2019. gada 24. februāris

Students meklē skaidrību pie Stenfordas profesora

To sāka Stenfordas universitātes students ar nosaukumu “Conner Brown”, kurš tviterī kopīgoja e-pasta ziņojumu, kuru viņš apgalvoja – jau bija dalījies ar profesoru. Saskaņā ar studenta paziņojumu Susan Athey, kas ir Tehnoloģijas ekonomikas profesore Standfordas Biznesa augstskolā, ir dalījusies ar vairākiem nepareiziem apgalvojumiem par Bitcoin salīdzinājumā ar XRP.

https://t.co/7Z9PAb98Qb

– Konners Brauns (@_ConnerBrown_) 2019. gada 24. februāris

Lai gan prezentācija biznesa skolā ir mēnesi veca, taču students, kurš neko nav dzirdējis no profesora pa e-pastu, paņēma twitter un kopīgoja to pašu e-pastu, lai iegūtu skaidru priekšstatu. Pasts skan šādi; (E-pasts detalizēti)

Susan Athey nepiekrīt studenta prasībai

Ir vērts pieminēt, ka Prof.Athey kopā ar Tehnoloģijas ekonomikas profesoru Stenfordas biznesa augstskolā Ripple Labs valde.

Pēc tvīta prof. Athey nepiekrīt studentu apgalvojumiem un 2019. gada 24. februārī paņēma čivināt un paskaidro, ka “viņa nebija klases profesore – drīzāk kā vieslektore klasē ar Ripple lomu. Pēc viņas vārdiem;

Hei, es biju šīs klases vieslektors ar Ripple lomu, nevis profesors; Konners nekad nav sazinājies ar mani vai dalījies ar šo vēstuli; viņa manas lekcijas apraksts ir karikatūra, un es nepiekrītu viņa lekcijas raksturojumiem.

– Susan Athey (@Susan_Athey) 2019. gada 24. februāris

Ar Prof.Athey prasību students atkal lūdza slaidus, kurus viņa bija uzrādījusi prezentācijas laikā un pēc pieprasījuma, Prof.Athey dalījās ar prezentāciju (kas atrodas zemāk)

Šeit ir mani slaidi. Atšķirībā no tā, ko jūs varētu domāt no Konnera ziņas, lekcija un slaidi ir ļoti augsta līmeņa, intuitīvi, jo šī bija MBA klase bez fona blokķēdē. Vienkārši cenšoties sniegt kopainu, kā arī dažus izaicinājumus. https://t.co/fI5bQ9HxKn

– Susan Athey (@Susan_Athey) 2019. gada 24. februāris

Pusatbildēts joprojām

Prezentācijas slaidos sarunai netika piešķirts “pilns punkts” – Pjērs Rošards un citi kriptogrāfijas entuziasti sāka iztaujāt par “prezentācijas audio versiju un atklāšanu”. Kā tāds, Mr Rochard turpināja jautāt “Bez audio” …

Bez audio, balstoties tikai uz slaidu saturisko saturu, šī prezentācija tiek parādīta kā Ripple (XRP) informatīva reklāma.

– Pjērs Ročards [⚡️] (@pierre_rochard) 2019. gada 24. februāris

Turklāt XRP entuziasts, atbalstot Ripple un tā vietējo marķieri, “iesaistījās sarunā” un saka: “XRP salīdzinājums ar BTC ir labs, ja runa ir par maksājumu. Jo īpaši lietotājs ‘Elliptic Herb’, apbrīnojot XRP for Payment, personīgi apgalvo, ka ‘BTC ir slikts maksājumam, jo ​​tas ir lēns’.

Es domāju, ka elektroenerģijas arguments ir būtisks tikai tad, ja jūs tieši salīdzināt to pašu lietošanas gadījumu. XRP ir paredzēts maksājumiem, BTC – SoV. Varētu būt labāk tieši salīdzināt LN txns enerģijas patēriņu ar XRP txns. Personīgi es domāju, ka BTC ir slikts maksājumiem, jo ​​tas ir lēns.

– Elliptic Herb (@ ElipticHerb) 2019. gada 24. februāris

Atbildot uz to, Rochard kungs apgalvo, ka “BTC joprojām ir daudz likvīdāka nekā XRP”.

Taisnīgi, mans uzskats ir tāds, ka gan vērtības, gan maksājumu veikaliem ir nepieciešama likviditāte, un BTC joprojām ir daudz likvīdāka nekā XRP. Varbūt XRP var ilgtspējīgi palielināt savu likviditāti ātrāk nekā BTC un galu galā to apsteigt, taču es esmu skeptisks, jo mums vēl nav XRP nākotnes līgumu.

Tā kā tagad, kriptogrāfijas entuziasti (īpaši Bitcoin maksimālisti) gaida papildu paskaidrojumus no Prof.Athey. No otras puses, XRP entuziasti, uzskatot XRP gadījumu par labu maksāšanas veidu, klusi iedrošina tā pozitīvās puses.

Jāatzīmē – nekas vēl nav noslēgts, un šeit es tikai iepazīstinu ar prof. Athey atklāto paziņojumu, studenta apgalvojumiem un manu mijiedarbību ar Pierrce Rochard.

Sekojiet līdzi Coingape, kā mēs pētām, ko Prof.Athey saka par studenta prasību – jebkurš viedoklis tikmēr ir laipni gaidīts.

Kā jūs domājat, kas apgalvojums patiešām ir ētisks? Vai arī jūs domājat, ka kaut kā pietrūkst?

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me