Šodien kriptogrāfijā: Bitcoin pieaug par 20 K | CME paziņo par Ether Futures | Ruffer Investment pārdod zeltu, lai nopirktu Bitcoin FCA paziņo par pagaidu atvieglojumiem kriptogrāfijas uzņēmumiem

reklāma Phemex

Šodien bija diezgan vēsturiska, kā arī notikumiem bagāta diena kriptogrāfijas telpā ar vairākām bullish un pozitīvām ziņām visā pasaulē. Mēs aplūkosim dažus no dienas galvenajiem stāstiem, kas nonāca virsrakstos.

  • Bitcoin pirmo reizi šķērso 20 000 USD, EOD 21 000 USD šķiet ļoti iespējams.
  • CME paziņo par Ether Futures uzsākšanu 2021. gada februārī, ETH cenu pieaugums pārsniedz 620 USD
  • Ruffer Investment Company Limited kļūst par jaunāko iestādi, kas derējusi pret zeltu, tagad 2,5% no sava portfeļa pieder bitcoin.
  • Lielbritānijas finanšu uzraudzības suns FCA paziņo par pagaidu atvieglojumiem kriptogrāfijas uzņēmumiem.

Bitcoin pieaug par 20 000 ASV dolāriem, buļļi pārņem cenu uz jaunu ATH 20 900 USD

Šodien Bitcoin bija vēsturiska diena, jo tam izdevās pāriet galvenajai pretestībai 20 000 USD, lai ierakstītu jaunu visu laiku augstāko līmeni 20 900 USD. Faktiski bitkoins katru otro stundu pēc 20 000 ASV dolāru atzīmes pārsniegšanas reģistrē jaunu visu laiku augstāko līmeni.

Galvenā kriptonauda, ​​kas pēdējās pāris dienās konsolidējās virs 19 000 USD, beidzot pirmo reizi vēsturē pakāpās virs 20 000 USD atzīmes. Paredzams, ka Bitcoin buļļi dienas beigās pārsniegs 21 000 USD. Šodienas Bitcoin cenu rallijs padarīja to par visrentablāko aktīvu, jo tagad neviens, kurš jebkad ir ieguldījis bitcoin, nezaudē.

Visi, kas kādreiz pirkuši #Bitcoin ir peļņā!

Apsveicu VISUS &# 129395;

– Mēness &# 127769; (@TheMoonCarl) 2020. gada 16. decembris

Vēl viens faktors, kas padara notiekošo bullish sprādzienu poētisku, ir fakts, ka pirms 3 gadiem tajā pašā dienā 2017. gada buļļu rallijs sāka BTC sasniegt 2017. gada augstāko līmeni, kas bija gandrīz 20 000 USD.

Šajā dienā pirms trim gadiem cena #Bitcoin sasniedza tikai kautrību – 20 000 USD. Vērši, šķiet, nosūtīja ziņu, izvēloties šodien.

– Blockfolio (@blockfolio) 2020. gada 16. decembris

CME uzsāks ētera nākotnes līgumu 2021. gada februārī

Čikāgas preču birža (CME), kas ir pirmā kompānija, kas 2017. gada decembrī uzsāka Bitcoin Futures līgumu, 2021. gada februārī paziņoja par Ether Futures līguma uzsākšanu. Gaidāmie Ether Futures tiks norēķināti ar naudu, kā arī diezgan līdzīgi BTC Futures, pamatojoties uz CME CF ēteru un dolāru atsauces likme.

Ethererum nav tikai otra lielākā kriptonauda pēc tirgus ierobežojuma, pēc tam, kad bitcoin Ethereum ir institucionālo investoru pieprasītākais digitālais aktīvs. Paziņojums par Ether Futures ir galvenais rādītājs pieaugošajam institucionālajam pieprasījumam pēc Ethereum pēc ETH 2.0 Beacon ķēdes palaišanas.

Pēc CME paziņojuma Ethereum cena pieauga par vairāk nekā 6%, un šobrīd tā tirgo virs 620 USD. Satraukums ap Bitcoin cenu ralliju ir aizēnojis fenomenālo Etheruem sniegumu. Ja salīdzinām gadu ar datumu, otrā lielākā kriptonauda viegli aizēno bitcoīnu ar 372% atdevi.

BTC gads līdz datumam: 185%

ETH līdz šim datumam: 372%

Tas ir tvīts.

– Raiens Šons Adamss – rsa.eth &# 127988; (@RyanSAdams) 2020. gada 16. decembris

Cita iestāde izvēlas Bitcoin virs zelta

Ne tik sen Pīters Šifs ir smagi nonācis pie bitcoin atbalstītājiem, apgalvojot, ka iestādes pārdod savu zeltu par bitcoin. Tomēr Lielbritānijā bāzētā Ruffer Investment Company Limited šodien pierādīja Šifa kļūdu, jo tā kļuva par jaunāko iestādi, kas pievienoja Bitcoin savam portfelim.

Pēdējais #Bitcoin mārketinga triks ir tas, ka daudzi privāti un publiski uzņēmumi tirgo ar tiem #zelts un Bitcoin uzkrāšana kā vēlamais vērtības krājums. Tie daži uzņēmumi, kas pērk Bitcoin, to nedarīja, pārdodot savu zeltu. Bitcoin nav jaunais zelts.

– Pīters Šifs (@PeterSchiff) 2020. gada 11. decembris

Ruffer Investment tagad pieder aptuveni 770 miljonu ASV dolāru vērtībā Bitcoin ar 2,7% no tā portfeļa. Šo ieguldījumu vēl izšķirīgāku padara fakts, ka Ruffer pārdeva daļu sava zelta portfeļa, lai nopirktu bitcoīnu. Pieaugošā iestāžu ietekme un ticība Bitcoin ir padarījusi to par mūsdienu pasaules inflācijas riska ierobežošanu.

Ruffer Investment Company pārdeva daļu no zelta pozīcijas, lai nopirktu Bitcoin.

Viņi to nosauca par aizsardzības soli.

Bitcoin nav riskants. Nepiederēt Bitcoin ir riskanti. pic.twitter.com/SglPfutgQ4

– Pomp &# 127786; (@ APompliano) 2020. gada 16. decembris

FCA paziņo par pagaidu regulēšanas režīmu

Lielbritānijas finanšu uzraudzības iestāde FCA šodien paziņoja par pagaidu atvieglojumu kriptogrāfijas uzņēmumiem, kas darbojas valstī. Regulatīvā iestāde paziņoja, ka jebkura kriptogrāfijas firma, kas darbojas līdz 2020. gada 10. janvārim un kas ir pieteikusies reģistrācijai FCA līdz 2020. gada 16. decembrim, var veikt uzņēmējdarbību līdz 2021. gada 9. jūlijam.

Pagaidu regulatīvais risinājums radās sarežģītības dēļ, ar kuru saskaras FCA reģistrācijas pieteikumu apstrāde. Līdz šim regulatīvā iestāde ir iesniegusi tikai 3 reģistrācijas pieteikumus, kamēr 90 pieteikumi joprojām ir rindā. Mēneša sākumā bija 150 pieteikumi apstiprināšanai, kas liecina, ka gandrīz 60 pretendenti tika noraidīti vai atsauca pieteikumu.

FCA arī brīdināja sabiedrību izņemt savus kriptogrāfijas aktīvus, kas ieguldīti, izmantojot kriptogrāfijas firmas, kuras līdz 2021. gada 10. janvārim nav pieteikušās licencei, viņi būtu atbildīgi par kriminālprocesiem, ja neizmantos savas darbības.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me