Ethereum’s Plummeting Price uztur ielu šķelšanos

reklāma Phemex

Ethereum cena, šķiet, neatrod grīdu. Tā kā iela uzskata, ka šī ir grīda, ētera cena to atkal pārkāpj, atklājot vēl vairāk negatīvās puses. Daudzi buļļi to uztver kā pārpirktu iespēju pirkt, lāči uzskata, ka tā ir otrā lielākās kriptovalūtas spēle uz ielas.

Lāči saka, ka pārdod

Ethereum (ETH) pēc tam, kad kādu laiku bija palicis stāvošs aptuveni 350 USD, šodien vērojams vertikāls kritums, samazinoties zem USD 300, kas ir pirmā reize kopš 2017. gada novembra, kad 2018. gadā 60% tiek izdzēsti. Kaut arī pašlaik nav skaidras iemesli tam, kas notika ar Ethereum, un kāpēc tā cena piedzīvoja tik nozīmīgu kritumu, acīmredzot, tā kritums, šķiet, šķiet konkurences pieauguma, mērogojamības problēmu un sastrēgumu dēļ, ar kuriem reālā laikā saskaras blokķēde. Pirmkārt, tas bija Fcoin, kura pretrunīgi vērtētais uzņēmējdarbības modelis mudināja lietotājus balsot par digitālajiem aktīviem, kas atrodas uz robežas, lai tiktu iekļauti gaisa pilienu formā, un aizsērēja Ethereum blokķēdi.

Tad Trona un EOS pārcelšanās uz savu MainNet ne tikai atņēma divus lielākos Ethereum Blockchain projektus, bet arī sāka tiešu konkurenci Ethereum. Ēteris februārī bija pieaudzis par vairāk nekā 1000 ASV dolāriem, jo ​​jaunizveidotie uzņēmumi uzbūvēja projektus virs Ethereum bloku ķēdes un pārdeva digitālos žetonus apmaiņā pret ēteri pūļa tirdzniecībā, kas pazīstama kā sākotnējie monētu piedāvājumi. Investori, kuri iegādājās Eteru, lai piedalītos šajos ICO, paaugstināja cenu. Un tagad, kad daži no šiem projektiem tiek veikti, lai segtu izdevumus, vai pārcelšanās uz savu galveno tīklu, faktiski sāp Etherum, izraisot šo vājumu.

Lasiet arī: Ethereum dibinātājs Vitaliks Buterins izlaida jaunu konsensa algoritmu cīņai ar uzbrukumiem

Vērši joprojām saka pirkt, tas ir tikai sākums

Lai gan īslaicīgs un vidēja termiņa mitrums saglabājas, ilgtermiņā Ethereum pamati joprojām ir spēcīgi, un cena noteikti var atgūties. Daudzi uzskata, ka Ethereum seko Bitcoin tendencei, un cenu kritums ir līdzīgs tam, kas notika ar Bitcoin pēc Mt Gox samazinājās, tikai atkal pieaugot. Pat Rans Neuners tvītoja, ka šķiet, ka Ethereum tiek pārdots pārlieku.

ETH tikko nokritās līdz 2017. gada septembra līmenim. Es neesmu pārliecināts, kad tirgus mainīsies, bet esmu pārliecināts, ka šobrīd mēs esam pārspīlēti. pic.twitter.com/0H1Rpw4gBj

– Rans Neiners (@cryptomanran) 2018. gada 13. augusts

Ethereum fonds nikni strādā pie risinājumu mērogošanas. Plazma, Sharding, Casper ir visas Fonda un tā sabiedroto prioritātes, veidojot mērogotu, decentralizētu blokķēdi. Arī Enterprise Ethereum alianse turpina pievienot interesantus sabiedrotos. Nesen OmiseGO dibinātājs un izpilddirektors Jūnijs Hasegava arī bija izklāstījis Ethereum nākotni un tās izaugsmes plānu nākamajos divos gados. Pēc viņa teiktā, 2019. gads, kad Ethereum atradīs savu reālo uzņēmējdarbības pieņemšanu, un DApps savā blokķēdē pieaugs. Pēc tam 2020. gadā Ethereum tiks ievērojami palielināts, jo tā pieņemšana palielināsies, jo monēta kļūs vairāk mainstream.

Kriptoekonomika mana perspektīva / prognoze.

2017. gads: spekulācijas (ICO)

2018. gads: PoC / Eco-system buidl / Scaling solutions (L2 #Plazma #OmiseGO/ L1 # Dalīšanās #Casper ) / Starpķēdes protokoli

– JUNΞS (@JUN_Omise) 2018. gada 30. jūlijs

2019. gads: reāla biznesa pieņemšana / UIUX fokusa rīki / More Dapps

2019. – 2020. Gads: #Ethereum masveidā mērogā un izmanto gov.

Mēs redzēsim milzīgu atšķirību starp reālu pieņemamu protokolu un toksisku spekulāciju projektu.

– JUNΞS (@JUN_Omise) 2018. gada 30. jūlijs

Nesen Vitalik bija arī izsniedzis jaunu algoritma aprakstu, kas prasa kontrolēt vairāk nekā 99% Blockchain mezglu, lai veiktu uzbrukumu, padarot Ethreum gandrīz pierādītu uzbrukumu.

Kaut arī īstermiņa kritums nav kontrolēts, Ethereum joprojām ir daudz ko darīt, lai fundamentāli mainītu uzņēmumu. Lai gan nebūs viegli uzreiz mainīt tirgus noskaņojumu, tā piegādes termiņi un veids, kā tas pārvalda pašreizējos jautājumus, noteikti būs tas, ko investori skatīsies

Vai Ethereum uzvarēs cīņā un atgūs zaudēto slavu? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me