Ethereum ’pieaugums no pelniem kā gaidošie darījumi samazinās no 90k līdz 6k

reklāma Phemex

Jau labu laiku pasaule dzird, cik pārslogots ir Ethereum. Bet šķiet, ka monētas Nr. 2 stāvoklis uzlabojas, jo šķiet, ka sastrēgumi samazinās. Saskaņā ar neseno EtherScan pieejamo numuru gaidāmais darījums, šķiet, ir samazinājies līdz 6000 gaidošajiem darījumiem.

Vai Ethereum ceļas no pelniem?

Ethereum ieviešana kriptogrāfijas nozarē bija ne mazāks kā brīnums. Otra lielākā monēta ar tirgus ierobežojumu nodrošināja platformu un pavēra durvis uz bezgalīgām iespējām, ieviešot viedus līgumus. Šo tā dēvēto viedo līgumu galvenā iezīme bija tā, ka tie veicināja decentralizāciju, izslēdzot trešo pušu lietotājus no dažādām nozarēm. Tas arī izraisīja decentralizētu lietotņu izveidi vai to, ko mēs saucam par Dapps.

Bet, kad arvien vairāk cilvēku sāka izmantot šos viedos līgumus un dapps, Ethereum blokķēde sāka pārslogoties, un ātrs un veikls tīkls lēnām sāka pārslogot, radot daudz problēmu Dapps un tīklam kopumā.

Šis Ethereum neapstiprināto darījumu laika grafiks stāsta. (atbilstoši pieejamajiem datiem)

Tas bija 2018. gada vidus, kad tika pamanītas ziņas par Ethereum tīkla aizsērēšanu.

  • Tas bija 2018. gada augustā, kad radās aizdomas, ka Fomo 3D līdzīgā Dapp spēle ar nosaukumu “Pēdējais uzvarētājs” ir aizsērējusi Ethereum tīklu. 2018. gada 8. augustā gaidāmais darījums ar Ethereum bija 67124, kas 9. augustā pieauga līdz 78364, pateicoties pēdējā uzvarētāja radītajam sastrēgumam. Nedēļu vēlāk, 15. janvārī, sastrēgumi palielinājās līdz 82011.
  • Tā kā pēdējā Uzvarētāja neprāts norima, gaidāmo darījumu skaits patiešām uzlabojās, bet joprojām bija ievērojami lielāks. Tāpat kā 2018. gada 18. septembrī gaidāmais darījums tika stabilizēts ap 60000 darījumiem, pārceļot pāris tūkstošus darījumu abās pusēs.
  • Nosprostojums guva zināmu atvieglojumu oktobra sākumā, bet 2018. gada novembrī atkal bija pārslogots. Novembra sākumā gaidāmo darījumu skaitlis salauza 100 tūkst. Gaidošo darījumu atzīmi, reģistrējot 114829 darījumus, kas jāpabeidz 3. novembrī..
  • Arī decembrī tīkls bija mierīgi aizņemts, jo gaidāmo darījumu skaitlis svārstījās ap 90000 zīmēm tikai 2018. gada beigās..
  • 2019. gadā Ethereum saka nedaudz svaigu gaismu, jo tīkls saka, ka gaidāmais darījums ir samazināts līdz 37000 pabeigtajiem darījumiem, parādot daudz stabilu un mazāk pārslogotu tīklu. Kaut arī pārslodze atbrīvojās no daudziem cilvēkiem, kas to saistīja ar Ethereum krišanu, uzskatot, ka daudzi Dapps ir vai nu sabrukuši, vai arī attālinājušies no tīkla.

Drīz pienāca februāris, un Ethereum ieguva ļoti nepieciešamo revolūcijas sitienu Konstantinopole / Sanktpēterburga jauninājums, kas bija pirmais solis ilgtermiņa plānā, kas, domājams, padarīs Ethereum pārslodzi par brīvu un veiklāku un ātrāku tīklu. Šķiet, ka jaunināšana ir izdevusies, jo gaidāmo darījumu skaits kopš tā laika ir bijis lejupejošā trajektorijā.

  • 2019. gada 2. martā gaidāmo darījumu summa bija aptuveni 22 000 darījumu.
  • Skaitlis vēl vairāk uzlabojās 12. martā, kad gaidāmie darījumi samazinājās līdz 16136 līmenim.
  • Nedēļas nogalē, 23. martā, gaidāmo darījumu skaits vēl vairāk samazinājās, sasniedzot 11000 darījumu līmeni
  • Un šodien (turpinot nospiest) šis skaitlis ir brīnumains 6889 gaidāmo darījumu līmenis, kuru skaitlis Ethereum nav redzējis kopš vairāk nekā gada.

Ethereum transakcijaAvots: Etherscan

Šajā diagrammā parādīts, kā Ethereum atkal parādās no gaidāmajiem darījumiem

ETH

** Diagramma sastādīta prezentācijas nolūkiem un nav precīzi mērogota. Veiktais skaitlis ir balstīts uz šajā periodā pieejamo diapazonu, nevis precīzu skaitli

Konstantinopole, šķiet, ir darījusi brīnumus Ethereum, un tas ir tikai uzlabojuma sākums. Var tikai iedomāties, cik spēcīgs būtu Ethereum, ja monētas Nr. 2 turpmākie uzlabojumi būtu vietā. Tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc Ethereum ir iekļauts katra ilgtermiņa ieguldītāja pirkšanas sarakstā.

Vai Ethereum nākamajās dienās kļūs par jaudīgāku tīklu? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me