Ethereum 2.0 un DeFi statusa atjaunināšana, ētera cenu analīze (ETH) un vairāk no Delphi Digital Report

reklāma Phemex

Jaunajā pētījumu ziņojumāIeeja Ethereum“, Delphi Digital ir ieskicējis un analizējis Ethereum īstermiņa un ilgtermiņa ilgtspēju ar gaidāmajiem atjauninājumiem un spēcīgo konkurenci.

Paredzams, ka Ethereum 2.0, mierīguma atjauninājums tiks pabeigts līdz 2021. gadam (lēsts). Jaunajā mierīguma atjauninājumā tiks ieviesta PoS un sharding, lai uzlabotu mērogojamību un samazinātu darījumu izmaksas. Tomēr ir arī citas platformas, piemēram, EOS, Cardano un Tron, kas piedāvā ātrākus darījumus un mērogojamus “viedos līgumus”. Tomēr Ethereum joprojām ir vadošā pakete tirgus kapitalizācijas un popularitātes ziņā kriptogrāfijas kopienā..

Ethereum ir otrajā vietā esošā kriptovalūta w.r.t. tirgus kapitalizācija. Ethereum dominance kriptovalūtu tirgū 2019. gada 21. aprīlī ir 10,1%. 

Delfu pētījumiDelphi Research Ethereum atjauninājums no 2019. gada 7. marta

DeFi (decentralizētās finanses) vietnē Ethereum

DeFi, decentralizētās finanses, ir jauna sadarbspējīgu finanšu sistēma, kuras mērķis ir izveidot visuresošu finanšu produktu sistēmu, kuras pamatā ir blokķēde un viedie līgumi.

“No 2019. gada 3. marta DeFi Apps ir iesaistīti vairāk nekā 2 miljoni ETH.”

Tomēr pētījums arī atklāja, ka MakerDAO pieder 98% no kopējā Ethereum, kas pašlaik iesaistīts DeFi sistēmās. Tādējādi, ja DeFi iegūst ievērojamu impulsu, var sagaidīt lielāku Ethereum likmju atvēršanos. DeFi nodrošina finanšu sistēmu, kas ir pieejama ikvienam, kam ir internets.

Tā kā ICO dienas ir aiz muguras, jaunajiem marķieriem rezervētais Ethereum ir paredzēts, ka 2019. gadā būs 0 (nulle). Turklāt mēnesī tiek iesaistīts aptuveni 275 000 000 Ethreum, lai atvieglotu DeFi sistēmas, kas, domājams, laika gaitā palielināsies. Tomēr kalnrači ik pēc 2 minūtēm izlaiž arī jaunas monētas. Tādējādi tas rada lielāku pārdošanas spiedienu nekā pirkšana.

Lasiet arī: Vitalik atrod trūkumus Digital Delphi Ethereum Research, Says Report “Ļoti maz ticams, ka tā būs patiesība”

Kripto aktīvu korelācija

Delphi Digital statistiski apstiprināja arī to, ka kriptogrāfijas aktīvi pašlaik ir ievērojami saistīti ar Bitcoin. Tendence sākās drīz ar lāču tirgu sākumu. Saskaņā ar ziņojumu korelācija starp cenu un Bitcoin un Ethereum izmaiņām pēdējos 12 mēnešus ir bijusi spēcīga.

Ziņojumā tika iekļauts arī: “Ņemot vērā ārkārtīgi augstās tirgus iekšējās korelācijas, par kurām mēs iepriekš runājām, šī ir tendence, kuru mēs rūpīgi uzraugām, jo ​​ETH var būt gatavs pārspēt, ja BTC pulcējas.”

Uzmanību: Bitfinex ilgums līdz īsajai attiecībai decembrī sasniedza ārkārtīgi zemu līmeni, kam sekoja cenu kāpums no 85 līdz 150 ASV dolāriem. Turklāt garais līdz īsākais ir sasniedzis savu piecu mēnešu augstāko līmeni.

Ilgtermiņa bažas par Ethereum 2.0 attīstību

Delphi Digital veica visaptverošu piedāvāto plānu izpēti ar Ethereum 2.0. Saskaņā ar viņu analīzi, lai gan nesen ierosinātais mehānisms samazinās maksas un uzņems vairāk projektu, iekļūšanai ir būtisks šķērslis pašreizējo “gāzes.

Turklāt PoS tīklam platformā obligāti būs nepieciešams liels skaits lietotāju. Pētījums piebilda:

“Daudzveidīgam un ienesīgam validatoru tīklam ir izšķiroša nozīme tīkla drošībā un ilgmūžībā, taču tas nav sasniedzams saskaņā ar pašreiz piedāvātajām specifikācijām bez ievērojamām tīkla maksām. Tajā pašā laikā tīkla maksu paplašināšana notiks tikai ar ievērojamu pieaugumu un vispārēju pieņemšanu, un to ir grūti iedomāties, ka tā tiek veidota tīklā, kas netiek uzskatīts par drošu. “

The cenu analīze no pētījuma arī atklāja, ka, lai gan Ethereum ir ienācis pārpirktajā reģionā saskaņā ar RSI. Tomēr Ethereum pēc šī līmeņa sasniegšanas pagātnē ir daudzkārt saglabājis strauju impulsu.

Ethereum DappsEOS un Ethereum Dapps salīdzinājums

Visbeidzot, ziņojumā bija iekļauts arī Dapp ziņojums un salīdzinājums ar EOS platformu.

Ziņojumā tika minēts, ka Ethereum un EOS ir izstrādāti vairāk nekā 2000 Dapp. Tomēr tos joprojām ir sarežģīti izmantot, un tie ir jāuzlabo.

Izlasiet pilnu Delphi Research ziņojumu šeit. Lūdzu, dalieties ar savu viedokli par pētījumu. 

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me