Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) Skatīt asu korekciju. Ko investori darīs tagad?

reklāma Phemex

Plašāks kriptovalūtu tirgus trešdien, 27. janvārī, iegāja dziļā korekcijā. Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) ieviesa asas korekcijas, padarot kopējo tirgus noskaņojumu negatīvu, kopējam tirgus ierobežojumam nokrītot zem 900 miljardiem USD.

24 stundu diagrammā Bitcoin atkal pārbaudīja līmeni zem 30 000 USD, lai gan tas atkal atguvās un pašlaik tirgo 31 653 USD līmenī. Tomēr nepārtrauktais lejupvērstais spiediens uz BTC cenu pēdējās 15 dienās ir atstājis investorus neizpratni par to, vai nākamajās dienās mēs vēlētos veikt vēl vienu būtisku korekciju.

Līdzīgi ir bijuši arī Ethereum (ETH). Neskatoties uz visu laiku augstāko virs 1450 USD sasniegšanu, ETH nav spējis noturēt impulsu. Faktiski jebkura cenu korekcija BTC ir izraisījusi vienlaicīgu peļņas rezervēšanu arī ETH. Lūk, kas ieguldītājiem būtu jādara attiecīgajā laikā.

Bitcoin (BTC) ķēdes pamati uzlabojas, vaļu adreses pieaug

Nu, godīgi sakot, lielie nozares spēlētāji un vaļi pēdējās divās cenu korekcijas nedēļās turpināja veidot savas pozīcijas Bitcoin. Nesenās korekcijas laikā tādas biržas sarakstā iekļautas sabiedrības kā MicroStrategy un Marathon Patent Group ir izveidojušas milzīgas pozīcijas.

Abi uzņēmumi ir uzkrājuši labu daudzumu, kas, domājams, nonāk saldētavā, kā rezultātā rodas BTC piegādes trūkums. Trešdien Kanādas investīciju gigants Ninepoint Partners uzsāka savu Bitcoin Trust Fund, neraugoties uz iepriekšējiem regulatīvajiem šķēršļiem ap Bitcoin ETF.

Santimnet dati rāda, ka kopš 2020. gada jūnija mums ir vēl viens Bitcoin “megavals” ar vairāk nekā 100K + Bitcoins. No otras puses, Bitcoin (BTC) adreses ar 1000+ BTC turpina pieaugt.

&# 128051; Pirmo reizi kopš 24. jūnija, #Bitcoin ir 2. vaļu adrese ar 100 tūkst+ $ BTC žetoni, kuriem šī attīstība parādījās pirms 4 stundām @santimentfeeddati. Tagad ir arī 233 jaunas adreses ar 1000+ $ BTC tajos skaidrs # AllTimeHigh. https://t.co/I6xhR4mEcv pic.twitter.com/U5XNrQrfed

– Santiment (@santimentfeed) 2021. gada 28. janvāris

Šie uzlabojošie pamati un institucionālā līdzdalība liecina, ka mazumtirgotāji no šī brīža varētu sākt uzkrāt dažus daudzumus. Jā, pēc mega rallija šī mēneša sākumā Bitcoin (BTC) cenu svārstības, visticamāk, turpināsies, un mēs varētu redzēt vēl vairāk kritumu. Piesardzīga pieeja ir pakāpeniska pirkšanas pieeja, nevis vienlaicīga all-in pieeja.

Turklāt, ja jūs esat kāds, kurš gaida, lai turētu 5 gadus, jebkura iegremdēšana šeit ir labs pirkšanas līmenis. Pēdējās desmitgades laikā BTC katru gadu ir devis 200% peļņu, pārspējot jebkuru citu aktīvu klasi ar milzīgu starpību. Ja jūs veicat matemātiku, jūs zināt, ko jūs varat iegūt no šī brīža. Bažas par normatīvo darbību?

Jums par pārsteigumu izrādās, ka likumdevēji un tradicionālās iestādes lēnām iesildās BTC. Maiami mērs Frensiss Suaress ir gatavs pilsētu pārvērst par kripto inovāciju centru. Interesanti, ka Bitcoin (BTC) baltā grāmata tagad ir atrodama Maiami pašvaldības korporācijas oficiālajā vietnē. Karolīnas 10. apgabala pārstāvis no ASV Kongresa Patriks Makhenijs ir uzslavējis Maimi mēru.

Iespaidots, ko jūs darāt Maiami, mērs @FrancisSuarez. Es ceru, ka vairāk politikas veidotāju pievienosies mums, lai atbalstītu amerikāņu inovācijas. https://t.co/FfWTKVyIa1

– Patriks Makhenijs (@PatrickMcHenry) 2021. gada 27. janvāris

Šķiet, ka līdzīga ir situācija Āzijā! Singapūras Banka nesen paziņoja, ka kriptogrāfijas aktīvi nākotnē var daļēji aizstāt Zeltu.

Ethereum (ETH) notiek fundamentāla pārveidošana, izmantojot DeFi

Jā, Ethereum (ETH) ir bijis nestabils, vienlaikus nespējot noturēt jaunus augstākos līmeņus! Tomēr, ja mēs redzam, tas ir veidojis spēcīgu atbalstu aptuveni 1100 USD līmenī. Pat pie USD 1100, ETH cena ir līdz pat 50% augstāka nekā gadu. Tāpat kā Bitcoin, arī ETH pamati kļūst stiprāki.

ETH piedāvājums biržās ir sasniedzis zemāko 26 mēnešu periodu, kā rezultātā samazinājās piegāde. Arī CME Ether Futures izlaišana nākamajās desmit dienās ir ļoti institucionāli ieinteresēta.

&# 128051; #Ethereum šodien agrāk samazinājās līdz zemākajam līmenim – 1215 ASV dolāriem, taču biržas piedāvājuma rādītāji turpina veidot vēršu priekšstatu. Attiecība $ ETH žetoni biržās, kā arī žetoni, kurus tur 10 labākie vaļu apmaiņas adresāti, tagad atrodas 26 mēnešu zemākajā līmenī. &# 128526; https://t.co/Riti75WFHO pic.twitter.com/kbDQqeYNMk

– Santiment (@santimentfeed) 2021. gada 28. janvāris

Tirgus analītiķi ir vērojami uz Ethereum (ETH), balstoties uz Crypto DeFi tirgus izaugsmi. CoinShares stratēģijas vadītājs Meltems Demirors nesen paziņoja, ka Ethereum notiek dažas būtiskas strukturālas izmaiņas. Viņa piebilda:

“Mēs esam redzējuši diezgan daudz materiālu, un, runājot par jaunām lietojumprogrammām, produktiem un pakalpojumiem, kas tiek būvēti, daudzi no tiem tiek būvēti Ethereum tīkla augšpusē”.

Fundstrat analītiķis jau ir devis 7x mērķi ETH no pašreizējā līmeņa.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me