BCH dakšu drāma kļūst Murkier, jo tagad Vitāliks ielec, lai iemestu sitienus pie Kreiga Vaita

reklāma Phemex

BCH cīņas cīņa starp Rodžeru Veru un Kreigu Raitu ir uzlicis pietiekami daudz drāmas uz ielas, jo abi viens otram meta sitienus. Bet, pirms tas varēja pilnībā nomierināties, šķiet, ka cīņai ir pievienojies vēl viens smagsvars. Tās vecie ienaidnieki Vitāliks un Kreigs tagad iesaistās verbālā cīņā par sociālajiem medijiem.

Vitāliks un Kreigs Raits nekad nav bijuši uz vienas lapas

Kaut arī lietas bija tālu no norēķināšanās starp Veru un Raitu par Bitcoin Cash Fork, šķiet, ka jauna cīņa sociālajos medijos ir parādījusies tikai dažas dienas pirms paziņotā dakšas datuma. Ir redzams, ka Vitāliks un Raits ir izteikuši komentārus viens pret otru.

Kad Tims Kopelands dalījās ziņās par Kreiga komentāriem par dakšiņu, viņš pieminēja, ka “Vitāliks Buterins uzskata, ka Kreigam Raitsam nevajadzētu būt balsij”

Vitāliks Buterins uzskata, ka Kreigam Raitsam nevajadzētu būt balsij. Lai gan daudzi nepiekrīt viņa uzskatiem, taktikai un uzvedībai – es uzskatu, ka viņam ir tiesības, tāpat kā jebkuram citam, tikt uzklausītam. Tātad, šeit ir viņa puse. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash # kriptogrāfija https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tims Koplends (@Timccopeland) 2018. gada 12. novembris

uz ko Vitāliks atbildēja: “Kreigam Raitsam absolūti vajadzētu būt balsij. Bet tā, smieties mēs visi par viņa stulbumu. ”

Vitāliks Buterins uzskata, ka Kreigam Raitsam nevajadzētu būt balsij. Lai gan daudzi nepiekrīt viņa uzskatiem, taktikai un uzvedībai – es uzskatu, ka viņam ir tiesības, tāpat kā jebkuram citam, tikt uzklausītam. Tātad, šeit ir viņa puse. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash # kriptogrāfija https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tims Koplends (@Timccopeland) 2018. gada 12. novembris

Pāris dienas atpakaļ Kreigs Raits bija atbildējis arī uz Vitalika tvītu, nosaucot viņu par debīlu

Hodls

Kas par debīlu https://t.co/5Jml7Gvxxb

– Dr Kreigs S Raits (@ProfFaustus) 2018. gada 11. novembris

Vitāliks Buterins un Kreigs Raits nekad nav bijuši labākie draugi, jo viņi jau kādu laiku ir redzami apmainoties mutiskiem komentāriem viens pret otru. Galvenā būtība – Aprīlī Buterins sauca Kreigu Raitu par “krāpšanos”. Pēc tam viņš pauda savu viedokli, sakot, ka tagad vairs nedarbojies Bit connect simbols BCC tagad ir jāzina kā Bitcoin Craig. Viņš arī atspēkoja apgalvojumus, ka Kreigs Raits bija Satosi Nakamoto (kā apgalvoja Kreigs Raits)

Vitāliks Buterins, kuram nav lielas saistības ar Bitcoin Cash, pēdējās nedēļas laikā tviterī ir apspriedis polemiku. Šķiet, ka viņš bija ABC pusē, jo viņa neapmierinātība ar Kreigu Raitu bija acīmredzami atklāta. Iepriekš viņš arī čivināja augustā, lūdzot BCH kopienu nesekot Kreigam Raitam.

BCH kopienai NEDRĪKST iet uz kompromisiem ar Kreigu Raitu, lai “izvairītos no šķelšanās”, un tā būtu jāizmanto kā iespēja viņu pārliecinoši atstumt un noraidīt. Bitcoin Craig (BCC) var paņemt biržas simbolu no tagad nederīgās kriptovalūtas, kurai tas ir piemērots pēctecis.

– Vitalik Ētera nedevējs (@VitalikButerin) 2018. gada 22. augusts

Dakšu notikumi ir bijuši pretrunīgi, bet tas, par ko mēs liecināmies Bitcoin Cash kopienā, ir tas, par ko kriptogrāfijas nozare vēl bija liecinieks. Bitcoin Cash (BCH), kas parādījās kā galveno kriptonauda Bitcoin dakša, strauji tuvojas savai dakšai un rada arī daudz lielākas pretrunas, kuras tā bija savākusi par atdalīšanu no Bitcoin.

Kopiena ir sadalīta starp Bitcoin Cash ABC un Bitcoin Cash Satoshi’s Vision (SV). ABC virziens, ko piedāvā ABC attīstības komanda, ir tirgus iecienīta dakša, kuru atbalsta Bitmain, kā arī daudzi citi. No otras puses, SV ir variants, ko ierosinājis Kreigs Raits, pretrunīgi vērtētais skaitlis, kurš apgalvo, ka ir Satoshi Nakamoto.

Kamēr BCH ieinteresētās puses gaidīja zināmu pamieru starp abiem, kad tuvojās dakšas datumi, viss vienkārši kļuva daudz netīrāks, jo abas puses skāra viena otru visā sociālajā medijā. Ir parādījušies videoklipi, un viens pret otru ir izteikti mutiski komentāri. Un tagad ar Vitalika ieeju šķiet, ka tuneļa galā nav gaismas. To, kas notiks ar dakšiņu, mēs uzzināsim tikai 15. novembrī. Sekojiet līdzi

Vai BCH kopiena redzēs labu rezultātu no šīs dakšas, vai arī tas viss nonāks kanalizācijā? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me