Alfacash veikals ļauj lietotājiem iegūt kriptogrāfisko ekspozīciju bez viņu ekspozīcijas

reklāma Phemex

Kriptovalūtas kļūst par galveno. Sākot no Visa un Mastercard apstiprinājuma līdz Paypal un Revolut iekļaušanai kriptogrāfijā, kriptogrāfija beidzot ir sasniegusi masas. Tomēr, ņemot vērā blokķēdes tehnoloģijas bez atļaujas raksturu, kriptovalūtas ceļā uz pilnīgu masveida pieņemšanu joprojām ir daudz regulatīvo šķēršļu.

Viens no šādiem šķēršļiem ir finanšu institūciju noteiktās smagās “zini savu klientu” (KYC) prasības, kuru dēļ gan attīstītajās, gan jaunattīstības valstīs arvien vairāk iedzīvotāju ir bez bankām un bankām.

Pat ja lietotājiem izdodas piekļūt bankas pakalpojumiem, viņiem bieži tiek liegti pamata finanšu pakalpojumi, kas viņiem dotu iespēju uzlabot viņu dzīvi. Kriptovalūtas demokratizē finanses un palīdz bankā bez bankām: lai pārvietotu bitcoin, jums vienkārši nepieciešams saņemošs maks, tas ir viss. Pēc uz Pasaules Bankas datiem, 2017. gadā bankā netika veikti 1,7 miljardi cilvēku.

Cenšoties ierobežot naudas atmazgāšanu, terorisma finansēšanu un citas nelegālas kriptonauda, ​​regulatori visā pasaulē ir piespieduši kriptogrāfijas platformu ieviest KYC pārbaudes saviem lietotājiem. Bieži vien tas noved pie invazīvas prakses no kriptogrāfijas platformām un daudz galvassāpēm, lai lietotāji varētu tikt izmantoti ar milzīgu maksu.

Tomēr kosmosā ir uzņēmumi, kas īsteno šo problēmu risinājumus, pat ievērojot KYC pārbaudes. Viens šāds uzņēmums ir Alfacash veikals, ar brīvības atņemšanu nesaistīta kriptovalūtas maiņa, kas darbojas kopš 2012. gada.

Kripto ekspozīcija bez ekspozīcijas

Alfacash Store kā regulēts uzņēmums, kas atbilst Eiropas Savienības 5. Nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas direktīvai, īsteno KYC pārbaudes. Tomēr tas notiek atšķirīgi, izmantojot procesu, ko nodrošina tirgus līderis Sumsub, kas ļauj gandrīz uzreiz pārbaudīt KYC.

Pakalpojumā Alfacash lietotājiem vienkārši jāpierakstās un jāpārbauda viņu identitāte, izmantojot vienu no trim valdības izdotiem identifikācijas dokumentiem:

  • Valsts ID karte
  • Vadītāja apliecība
  • Pase

Pārbaudot savu identitāti ar valdības izdotu dokumentu, viņi var turpināt fotografēt sevi ar dokumentu rokā, lai novērstu krāpšanu. Kad selfijs ir uzņemts un ja tajā ir skaidri redzams gan lietotājs, gan dokuments, verifikācija tiek veikta automātiski pēc trim minūtēm.

Tieši tā. Nav videoklipu ar rokrakstā redzamām zīmēm, bez nevajadzīgiem riskiem, izmantojot jūsu dokumentus, un nav pazemojošu pieprasījumu, kuros pieprasīta personiska informācija. Kad KYC ir izturēts, lietotājiem nav atkārtoti jāveic tas pats process.

Papildus tam, iet caur KYC pat nav nepieciešams, ja viņi apmaina kriptonauda pret citu, un kā tāda ir nepieciešama tikai, lai tirdzniecības kriptogrāfijas kasetes par fiat valūtu. Alfastore vienkāršajam logrīkam ir labi pazīstams un intuitīvs lietotāja interfeiss.

Drošība ir Paramount

Veicot šīs darbības, lietotājiem, protams, ir jāpadalās ar sensitīvu informāciju. Alfastore īsteno stingru patērētāju datu aizsardzību saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) principi.

Dažos gadījumos nodotie sensitīvie dati tiek izmantoti, un sliktie dalībnieki tos izmanto, lai mēģinātu izkrāpt lietotājus. In daži reti gadījumi, ar nopludinātajiem datiem bija pietiekami, lai šie dalībnieki varētu draudēt un mēģināt uzbrukt lietotājiem, lai viņi dotos pēc viņu kriptovalūtas turēšanas.

Ievērojot GDPR principus un nodrošinot pēc iespējas mazāk informācijas, tiek nodrošināta lietotāju drošība. Sadarbība ar tirgus līderiem un uzticamām organizācijām vēl vairāk uzsver Alfastore uzticību drošībai.

Galu galā tas nozīmē, ka Alfastore ir droša kriptovalūtu tirdzniecības platforma. Tā kā tā nav brīvības atņemšanas platforma, lietotāji var sākt tirgot savus kriptokomplektus tūlīt pēc reģistrēšanās kriptogrāfijas-kriptogrāfijas darījumu gadījumā vai pēc KYC iziešanas, ja notiek transports no kriptogrāfijas līdz kriptogrāfijai..

 Nākotnē Alfastore paplašina savu ekosistēmu, izmantojot kriptovalūtu apstrādi un seifa pakalpojumus. Platforma jau atbalsta lielāko daļu lielāko kriptokasešu, tostarp BTC, ETH, XRP un LTC. Tas atbalsta arī galvenos marķierus no decentralizētās finanšu telpas (DeFi), tostarp UNI, YFI, DAI, MKR un Wrapped Bitcoin.

A pilns atbalstīto kriptogrāfisko līdzekļu saraksts var atrast platformas vietnē. Alfastore ir paredzēts pievienot arī akcijas, atlaides un citas īpašas programmas, lai palīdzētu klāja lietotājiem iekrist kriptovalūtas telpā.

Uzņēmumu vada kriptogrāfijas ekonomikas un programmēšanas eksporta komanda, kas stingri tic kriptonauda spēkam. Tās mērķis ir veidot ilgtspējīgu un pārredzamu biznesu, vienlaikus sniedzot lietotājiem un iespējas par zemu maksu. Jūs varat reģistrējieties platformai sākt tirgot kriptogrāfiju, neatklājot to.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me