29% amerikāņu joprojām uzskata, ka ASV dolāru nodrošina zelts, atklāj pētījums

reklāma Phemex

Nesen veiktais pasaules vadošā hash piegādātāja Genesis Mining pētījums ir atklāts daži interesanti atklājumi par to, kā vidusmēra amerikānis uztver naudu un bankas. Pētījuma nosaukums ir “Naudas un banku uztvere ASV 2019. gadā. ”

 Digitālā nauda beigs darījumu privātumu

Pētījums tika veikts ar mērķi noteikt, cik labi vidusmēra amerikāņu patērētājs novērtēja banku, fiat naudas un federālo rezervju jēdzienus. Pētījums tika veikts 19. septembrī, un 1000 respondentu atbildēja uz 23 jautājumu sēriju.  

No 1000 aptaujātajiem respondentiem aptuveni 29% respondentu joprojām uzskata, ka ASV dolāru nodrošina zelts, 4% uzskatīja, ka to atbalsta nafta, 5% teica obligācijas, 7% nepateica neko, 23% teica, ka nezina , un tikai 30% precīzi norādīja ASV valdību.

Avots- Genesis Mining Report

Faktiski 1909. gada 14. martā ASV pārcēlās uz zelta standartu, padarot gan zeltu, gan sudrabu par ASV likumīgā maksāšanas līdzekļa monētu. Saskaņā ar šo standartu ASV dolārs bija konvertējams līdz 25,8 graudiem (1,672 grami, 0,05375 Trojas unces) zelta, nedaudz virs 18,60 USD par unci. Tomēr, lai cīnītos pret nopietnu deflāciju 1933. gadā, prezidents Rūzvelts pēc tam īstenoja aktu, kas apturēja zelta standartu.

Ne tikai tas, kad tiek apšaubīts “Kurš nolemj drukāt vairāk dolāru?”, 18% respondentu neatbildēja, 58% uzskatīja, ka tā ir Federālā rezerve, bet trešā augstākā atbilde bija tāda, ka ASV valdība ir atbildīga par to pašu. Neskatoties uz to, ka tradicionālajām finansēm atkal un atkal nav izdevies attaisnot masu cerības, ticība tam turpinās, iespējams, finanšu pratības trūkuma dēļ. 

Avots- Genesis Mining Report

Interesanti, ka 76% respondentu iebilda pret ideju, ka ASV valdība papīra naudu aizstātu ar tikai digitālu naudu.

Tas savukārt norāda, ka amerikāņi joprojām nav gatavi pilnīgai pārredzamībai naudas jautājumos. Interesanti, ka perspektīva neaprobežojas tikai ar vidusmēra amerikāņu viedokli, šķiet, ka pat bankas vadītāji atkārto tos pašus noskaņojumus.

Avots- Genesis Mining Report

Nesen populārās Nīderlandes bankas ING galvenais ekonomists Marks Klifs sacīja, ka 5 gadu laikā digitālās valūtas būs pilnvērtīga realitāte 5 gadu laikā. Kad valstis nāks klajā ar savu centrālo digitālo valūtu izveidi, patērētāji zaudēs anonimitāti, jo ar centrālo banku kontrolētajām digitālajām valūtām darījumi kļūs pilnībā izsekojami varas iestādēm.

24% respondentu uzskata, ka Fed nodrošina ASV zelta rezerves

24% respondentu uzskata, ka federālās rezerves ir atbildīgas par ASV zelta rezervju nodrošināšanu, savukārt 50% atbildēja, ka viņi ir atbildīgi par ASV monetārās politikas uzraudzību. 54% respondentu uzskata, ka federālo rezervju bankas pieder tikai ASV valdībai.

Avots- Genesis Mining Report

Turklāt 26% respondentu uzskata, ka bankas ir vajadzīgas, lai 100% klientu glabātu bankā. Tāpat 52% respondentu uzskata, ka bankām nevajadzētu turēt 100% rezervēs. Savukārt 9% uzskatīja, ka bankām vienmēr ir jābūt 1–10%.

Avots- Genesis Mining Report

To sakot, mūsu dzīve risinās ap naudu, un ir pārsteidzoši, ka cilvēkiem tur vēl jāiegūst liela skaidrība par naudas plūsmu un tās iekšējo darbību. Ir arī iespējams, ka, iegūstot šādu skaidrību, kriptovalūtu ieviešanas idejas nešķiet svešas un gūst plašāku akceptu.

Tomēr viss, kas mirdz, nav zelts. Negatīvie noskaņojumi ap kriptovalūtām turpina dominēt, jo tos izmanto nelegālās darbībās un terorismā, kā arī vairākos naudas atmazgāšanas gadījumos. Augusta mēnesis atklāja, ka Ziemeļkoreja izmanto “plaši izplatītus un arvien sarežģītākus” kriptovalūtas uzlaušanas līdzekļus, lai savāktu aptuveni 2 miljardus ASV dolāru. Līdzekļi tika izmantoti masu iznīcināšanas ieroču iegādei.

Vai digitālās valūtas galu galā iegūs cilvēku piekrišanu? Informējiet mūs, ko jūs domājat zemāk esošajos komentāros!

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me