Monētu bāze

Cienījamais lasītāj: Pirms jūs nokļūstat pārāk tālu, mēs vēlamies ietaupīt kādu laiku: mēs absolūti neiesaku ka jūs piešķirat Coinbase JEBKURU savu biznesu. Mēs par to jūtamies tik ļoti, ka atsakāmies nopelnīt saistīto naudu, novirzot klientus uz viņu platformu (un daudzas pozitīvas atsauksmes, kuras jūs lasījāt par Coinbase ir finansiāli motivēts).

Apsveriet šo paziņojumu par sabiedrisko pakalpojumu: Coinbase to jau ir izdarījis iegādājās ķēdes analīzes uzņēmumu (kuru dibinājuši uzlaušanas organizācijas locekļi, kas tirāniskajiem diktatoriem pārdeva spiegprogrammatūru) un tagad izmanto šo ķēdes analīzes uzņēmumu palīdzēt DEA un IRS identificēt Bitcoin lietotājus. Un tagad mēs pat zinām, ka viņiem ir pārdeva šos datus slepenajam dienestam. Šajā pārskatā mēs esam darījuši visu iespējamo, lai paliktu objektīvi, piešķirtu Coinbase šaubu labumu un atzītu labos punktus. Es domāju, ka mēs to esam izdarījuši.

Tomēr tā ir mūsu viedoklis ka Coinbase nerūpējas par jums, jūsu privātumu vai neko citu, izņemot to, kurš maksās viņiem visvairāk naudas. Mēs iesakām patronizēt citas apmaiņas, kas ciena jūsu prviacy, ciktāl tās var, piemēram, Krakena vai Coinmama.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekad neesam ievietojuši tādu atrunu kā šis, nevienā no mūsu apmaiņas pārskatiem, bet Coinbase ir vienkārši aizgājis pārāk tālu, un jums par to vajadzētu zināt, pirms jūs ar tiem iepazīsit jebkuru KYC.

Contents

Ievads

Coinbase ir viena no populārākajām Bitcoin un kriptovalūtas biržām. Kopš 2012. gada oktobra BTC ir piedāvājusi uzticamu uzbrauktuvi un altkoīnus sāka pievienot 2016. gadā. 

Coinbase ir droša, tai ir labi dokumenti kā glabātājam, bet privātuma departamentā tā nepietiek. Tam ir arī visaugstākā maksa biznesā.

Šī pārskata mērķis ir iepazīstināt ar vispusīgāko Coinbase apmaiņas analīzi. Tas pārbauda Coinbase fona, drošības ierakstu, pakalpojumus, draudzīgumu lietotājam, pieejamību un izmaksas. 

Bet ļaujiet man būt skaidri saprotamam no sākuma: mēs neiesakām NEKAM lietot Coinbase. Cieņa pret jūsu privātumu ir nežēlīga, un ir daudz alternatīvu, kuras vērts izmantot. 

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD

Pērciet monētas vietnē Coinbase

Plusi un mīnusi

Plusi

 • Tīra iekšējā virsma, kuru ir viegli lietot
 • Ātri KYC
 • Daudz monētu, no kurām izvēlēties – Bitcoiners tas ir mīnuss

Cons

 • Pārāk uzmācīgs KYC
 • Īpaši augstas maksas
 • Pieder un izmanto ķēdes analīzes uzņēmumu, kas saistīts ar spiegprogrammatūru raketēm
 • Mēģina pārdot savu analīzi IRS un DEA
 • Platforma iet uz leju un aizliedz naudas izņemšanu bieži – iesprūdusi nauda
 • Bieži bloķē lietotāju kontus bez jebkāda paskaidrojuma un naudu neatdod

Plusi

Cons

 • Tīra iekšējā virsma, kuru ir viegli lietot
 • Pārāk uzmācīgs KYC
 • Ātri KYC
 • Īpaši augstas maksas
 • Daudz monētu, no kurām izvēlēties – Bitcoineriem tas ir mīnuss
 • Pieder un izmanto ķēdes analīzes uzņēmumu, kas saistīts ar spiegprogrammatūru raketēm
 • Mēģina pārdot savu analīzi IRS un DEA
 • Platforma iet uz leju un aizliedz naudas izņemšanu bieži – iesprūdusi nauda
 • Bieži bloķē lietotāju kontus bez jebkāda paskaidrojuma un naudu neatdod

Miljoniem bitkoinu lietotāju Coinbase ir pirmā finanšu suverenitātes pakļautība. Tas pastāv kopš 2012. gada beigām un kopš tā laika ir pārdevis un iegādājies bitkoīnus. Coinbase ir pazīstama arī ar intuitīvo un tiešo virzību. 

Jums nav pārāk daudz jādomā par to, kā kaut kas darbojas. Jūs veicat maksājumus ar kredītkarti, saņemat monētas savā makā un pēc tam varat veikt darījumus. Spēle ar Coinbase maku ir ļoti izglītojoša trušu cauruma vēlākajos posmos. Kā funkcija jums jāmaksā draugiem pēc viņu vārda (nevis pēc BTC adreses).

Vēl viens Coinbase profesionālis ir tas, ka tam ir lielisks drošības rekords. Lai arī hakeri agrāk ir vērsušies uz apmaiņu, viņiem nekad nav izdevies nozagt līdzekļus. Tātad, ja jūs gatavojaties izmantot jebkuru glabātāju, tad Coinbase ir viena no drošākajām izvēlēm.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, tiek segti līdz $ 250 000 no katra lietotāja individuālajiem līdzekļiem FDIC apdrošināšana. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc iestādēm un tirgotājiem vajadzētu izmantot Coinbase. Parastie lietotāji ir arī apdrošināti – tomēr USD saņems visi, nevis bitkoini. 

Coinbase lielākais trūkums ir privātums. Apmaiņa izseko jūsu darījumus, un ir grūti izvairīties no tā panoptikona. 2019. gadā Coinbase pat ir pieņēmis darbā darbinieki no Hacking Team. Organizācija ir slavena ar palīdzību nomācošajiem autoritārajiem režīmiem apsekot un arestēt disidentus. 

Vienkāršā valodā tas nozīmē, ka Coinbase sazvērojas pret Bitcoin anonimitāti. Viņi vēlas asociēties Bitcoin adreses ar identitātēm. Tātad katrs satoshi, kas ienāk Coinbase biržā, saņem stingru blokķēdes analīzi. Turklāt, visticamāk, tiek izsekoti pat darījumi ārpus Coinbase. Darījumu veikšana ar bitcoiniem vietnē Coinbase var būt sliktāka privātumam nekā pat PayPal. Tas notiek tāpēc, ka jūs apdraudat arī to cilvēku privātumu, kuri ir veikuši darījumus ar jums.

Tad ir jautājums par augstām maksām. Coinbase ērtībai un ērtai lietošanai ir jāmaksā: kad jūs nopirkt bitcoins, maksa ir no 1,49% līdz 3,99%. Zemākā maksa ir par ASV bankas kontiem un Coinbase USD maku. Lielāka maksa ir par debetkartēm un Coinbase karti. Atkarībā no bankas un reģiona ir noteikti vēl daži nosacījumi un sliekšņi. Ja seifa saskarne ir vienkārša un skaidra, tad maksas struktūra nav.

Pēdējais ievērojamais Coinbase blēķis attiecas uz aizbildnības būtību. Vai monētas joprojām ir jūsu, ja jums ir jāgaida, līdz Coinbase pārbauda darījumus? Mēģinot pārvietot monētas no Coinbase maka uz aparatūras maku, var notikt kavēšanās. Un, ja jūs mēģināt veikt darījumus ar melnajā sarakstā iekļautajām adresēm, jūsu līdzekļi var tikt apturēti. 

Apmaiņa nedaudz pārbauda un reģistrē jūsu saņemšanas adresi. Tas nozīmē, ka jūsu monētas joprojām tiek izsekotas dažus soļus (apmēram 5 darījumus). Coinbase apgalvos, ka viņi to dara klientu drošības labad. Patiesībā jūs pārrauga viņu finanšu panoptikums. Šis mehānisms ir pretrunā ar Bitcoin mērķi un bez atļaujas darījumiem kopumā. Tas apdraud arī Bitcoin aizstājamību.

Monētu bāzes fons

Coinbase sāka darboties 2012. gada beigās un kopš tā laika ir paplašinājies 32 valstīs. Tas apkalpo simtiem jurisdikciju un ir reģistrēts par atbilstību likumiem. 2017. gada martā Coinbase ir ieguvis BitLicense – obligāts solis darbībai Ņujorkā. BitLicense ir slavena ar savu stingrību, jo to iegūst tikai atbilstoša apmaiņa. Ir arī zināms, ka Coinbase ziņo IRS par lietotāju finanšu datiem.

Sākot ar 2017. gadu, Coinbase kapitāls pārsniedz 1 miljards USD. Pirmie investori ir Freds Vilsons no Union Square Ventures, Andreesssen Horowitz, Union Square Ventures un Ribbit Capital. Vēlāk sarakstam pievienojušies arī Draper Fisher Jurvetson, Ņujorkas fondu birža un USAA.

Coinbase divi dibinātāji ir Braiens Ārmstrongs (pašreizējais izpilddirektors) un Freds Ehrsams. Viņi aizņēmās uzņēmuma nosaukumu no Bitcoin monētu bāze (tehnisks termins, kas apzīmē pirmo darījumu katrā Bitcoin blokā, kas pārsūta tikko kaltas monētas laimīgajam kalnračam) un pieauga ārpus sākotnējām cerībām.

Sākumā Coinbase apkalpoja lietotājus, kuri vēlas iegādāties bitkoīnus ar saistītiem bankas kontiem. Bet pāris mēnešu laikā biržā tika palaisti arī tirgotāju rīki. Tas ļāva uzņēmumiem pieņemt BTC maksājumus un saņemt fiat. Šajās pirmajās dienās tas bija lielisks līdzeklis, lai palielinātu izpratni un adopciju.

Coinbase ir bijis tikai Bitcoin bizness līdz 2016. gadam. Uzņēmums bija 2016. gada 21. jūlijā paziņoja ka tas atbalstīs Ethereum. Kopš tā laika uzņēmums turpināja distancēties no Bitcoin vērtībām. Tā vietā tas aptvēra “kriptogrāfiju” un “blokķēdes” nozari. Tas arī sāka finansēt vairāk projektu, kas nav saistīti ar Bitcoin.

Coinbase Exchange pārdēvēšana par GDAX (Global Digital Assets Exchange) bija nozīmīgs pirmais solis. Pēc tam tika iekļauti vairāk altkoīnu: Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum Classic utt. Coinbase pāreja uz “blockchain industriju” kļuva acīmredzama arī izpilddirektora Braiena Ārmstronga tvītos. Novērotāji pamanīs, ka viņš reti piemin Bitcoin un bieži atsaucas uz to zem “kriptonauda”..

Vai Coinbase ir droša?

Ja mēs definējam drošību kā bitcoin drošību, tad mēs varam teikt, ka Coinbase ir diezgan droša. Pagaidām apmaiņai ir diezgan labs drošības rekords. Daži no pēdējiem ziņotajiem incidentiem datēts ar 2014. gadu. Tajā laikā individuālie lietotāju konti tika pikšķerēti. Kopš tā laika API ievainojamības saņēma ievērojamus labojumus. Tagad Coinbase ir stingrākas pieteikšanās prasības, kas novērš šādus uzlaušanas gadījumus.

Tomēr vissvarīgākais aspekts ir tas, ka Coinbase kases līdzekļi nekad netika uzlauzti. Uzņēmumam nebija gadījumu ar monētu nozaudēšanu. Tikai individuālie lietotāji zaudēja piekļuvi saviem kontiem. Atšķirībā no Binance, nebija liela incidenta, kas noveda pie tā, ka lietotāji zaudēja bitkoīnus.

Bet, ja mēs definējam drošību kā privātuma paplašinājumu, tad Coinbase nav droša. Tāpat kā bankas konts, tā ziņos valdībai datus par jūsu līdzdalību. Tāpat Coinbase ir iegādājusies a blockchain analīzes komanda deanonimizēt visus ienākošos darījumus. Tāpēc ir iespējams, ka arī citas trešās puses var iegūt datus par jūsu konta atlikumu. Ņemot vērā Bitcoin raksturu, viņi arī mēģinās uzzināt, ar ko jūs darāt.

Turklāt 2020. gada jūnijā valdības publiskotie publiskie dokumenti parādīja, ka Coinbase ir solījusi pārdodiet bloku ķēdes analīzes datus IRS un DEA.

Tāpēc ieteicams to nedarīt HODL savus bitcoinus Coinbase. Daži hakeri var atrast jūsu KYC datus (ID, pasi, adresi, tālruņa numuru) un izspiest no jums monētas. Piedāvājot savus personas datus tādām apmaiņām kā Coinbase, jūs esat neaizsargātāks. Hakeriem pietiek uzzināt, kas jūs esat, kur dzīvojat un cik monētu jums pieder.

Jo vairāk jūsu finanšu datu tiek uzglabāti internetā, jo lielāka ir iespējamība, ka tiksit mērķēts. Jā, jūsu monētas sedz FDIC apdrošināšana. Bet būs grūti pierādīt, ka uzbrukumā pie vainas bija Coinbase. Katra apdrošināšanas sabiedrība centīsies atrast iemeslus, lai vainotu jūs un nekad nemaksātu. 

Apdrošināšanas polise neaizkavēs jūs no fiziskiem uzbrukumiem – tas varētu darīt pretējo. Tāpēc ir labi atcerēties, ka visdrošākie ir tie dati, kas netiek glabāti interneta datu bāzēs. Sargājiet savus personas datus no glabātājiem un bitcoiniem saldētavā. Naktī jūs gulēsiet labāk. 

Lai iegūtu pilnu kopsavilkumu, varat izlasīt pilnu mūsu ziņojumu par Monētu bāzes drošība.

Pakalpojumi, ko piedāvā Coinbase

Brokeru darbība

Coinbase pašlaik nevar emitēt “kriptogrāfijas vērtspapīrus”. Tomēr apmaiņa paziņoja par savu nodomu kļūt par SEC regulētu brokeri. 2018. gadā Coinbase pat iegūta Keystone Capital, vērtspapīru tirgotājs. Bet pagaidām birža vēl nav brokeris-dīleris.

Apmaiņa

Coinbase birža pastāv kopš 2012. gada. GDAX, tās profesionālais tirgotājiem draudzīgais brālis, sāka darbību 2015. gadā. Kopš 2018. gada maija GDAX jauns nosaukums ir Coinbase Pro.

Tādējādi Coinbase piedāvā apmaiņas pakalpojumus gan ikdienas lietotājiem, gan tirgotājiem. Coinbase pamata saskarnē lietotāji var pirkt un pārdot bitcoīnus ar saviem bankas kontiem. Visi pirkumi un pārdošana var notikt tikai par tirgus cenu.

Programmā Coinbase Pro tirgotāji var veikt tirgus pasūtījumus, ierobežot pasūtījumus un apturēt pasūtījumus. Arī Pro stimulē tirdzniecību, piedāvājot zemākas maksas un maržas tirdzniecību līdz pat 3x. Interfeiss ir arī pielāgots, lai ietilptu vairāk informācijas par cenu, apjomiem un pasūtījumiem. 

Stakošanas pakalpojumi

Coinbase ļauj verificētiem lietotājiem likme Tezos (XTZ). Turot vairāk nekā 1 XTZ savos kontos un izvēloties deleģēšanu, lietotāji var nopelnīt likmju atlīdzības. Coinbase darbojas Tezos mezgls, kas tīklā liek esošo XTZ atlikumu. 

Atlīdzības lietotājiem tiek sadalītas atkarībā no tā, cik daudz XTZ viņiem pieder. Jo lielāka ir likme, jo nozīmīgāka ir atdeve. Pirmā atlīdzības maksājuma saņemšana prasa 35–40 dienas. Pēc šī sākuma posma maksājumi tiek ieskaitīti ik pēc 3 dienām. 

Ja jūs izņemat savu XTZ no Coinbase, jūsu atlīdzība proporcionāli samazinās. Bet, kamēr jums ir noguldīts vismaz 1 XTZ, jūs saņemat atlīdzības.

Pagaidām Coinbase nodrošina iespēju likt tikai uz Tezos. Bet, ja Ethereum beidzot pāriet uz pierādījumu par likmēm, tas, iespējams, saņems atbalstu.

Likme uz Bitcoin nekad nedarbosies, jo tā drošības modelis ir saistīts ar kalnrūpniecības pierādījumu. 

Ārpusbiržas tirdzniecība

Tradicionālajās finansēs OTC (Over the Counter) atvieglo biržā nekotētu vērtspapīru tirdzniecību. Tādējādi mazie uzņēmumi, kas nav iekļauti biržās, saņem otru iespēju kapitāla ieplūdei. Investori izmantos dīleru tīklu, lai iegādātos mazo uzņēmumu akcijas. Ārpusbiržas tirdzniecība tiek paplašināta kā centralizēta apmaiņa.

Bet attiecībā uz Bitcoin telpu OTC ir uzbrauktuve iestādēm un ieguldījumu fondiem. Ja viņi vēlas izvairīties no tirgus ietekmes ar pirkumiem, viņi izmantos ārpusbiržas. Monētu cenas vēlāk tiks pielāgotas, jo pieprasījuma pieauguma laikā ir nepietiekams piedāvājums. Tomēr laikā, kad notiek pirkšana, apmaiņas apjomi neatklās īpašnieku maiņu. 

Coinbase ir klusi iespējots Ārpusbiržas tirdzniecība institucionāliem klientiem 2018. gada beigās. 2019. gada marta ziņojumā, viņi paskaidroja ka viņu ārpusbiržas galds pārdod monētas tieši no saldētavas. Kļuva skaidrs, ka Coinbase nodrošina lielāku konfidencialitāti institucionālajiem investoriem. Viņi var nopirkt lielos apjomos, un tirgus cena nepumpēs. Tas nozīmē, ka viņi var turpināt pirkt ilgāku laika periodu ar nelielu ietekmi uz tirgu.

Pašlaik ārpusbiržas tirdzniecība ir pieejama tikai Coinbase Prime konti (iestādes). Un, lai piekļūtu šim ieguvumam, uzņēmumiem ir jāveic stingrs KYC / AML process. 

Tomēr atšķirībā no tradicionālajām finansēm Coinbase neizmanto ārpusbiržas biržas sarakstos neiekļautu vērtspapīru pārdošanu. Tas viss attiecas uz konfidencialitāti attiecībā uz pārējo tirgu, lai izvairītos no cenu izmaiņām.

Veidi, kā nopelnīt bezmaksas kriptovalūtu

2018. gada decembrī Coinbase ir laidusi klajā Nopelniet programmu. Izmantojot to, lietotāji var nopelnīt nelielu daudzumu kriptovalūtu, veicot izglītības uzdevumus. 

2020. gada jūnijā Coinbase lietotāji var nopelnīt kriptogrāfijas summas no 6 līdz 50 ASV dolāriem. Pelnīšanas limits vienam kontam pašlaik ir 158 USD. Coinbase Earn programmā iekļautās monētas ietver orhideju (OXT), Tezos (XTZ), Dai, EOS, Zvaigžņu lūmenus (XLM), Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT) un 0x (ZRX). 

Vēl viens veids, kā nopelnīt Coinbase kredītu, ir izmantot saistītā programma. Tas nedod jums monētas, bet tā vietā ieskaita jūsu kontu ar fiat. No turienes jūs varat iegādāties izvēlēto kriptovalūtu.

Izdevumu kartes

Sadarbībā ar Visa, Coinbase ir ieviesusi debetkarti 2019. gadā. Tas ļauj lietotājiem maksāt ar savu Coinbase kriptogrāfijas valūtas atlikumu un pat izņemt skaidru naudu. Lai izvairītos no nevēlamiem tēriņiem, lietotne Coinbase ļauj lietotājiem izvēlēties, kuras monētas viņi vēlas izmantot kopā ar karti.

Piemēram, ja BTC pozīcija ir zaļā krāsā un ETH pozīcija ir sarkanā krāsā, varat izvēlēties tērēt tikai savu peļņu. Tas ir būtiski svārstīgajā kriptovalūtas tirgū, jo tas ļauj izvairīties no darījumu zaudēšanas. Kas notiek fonā, būtībā ir pāreja uz fiat un pārskaitījums uz bankas kontu. Pateicoties Visa pārklājumam, karte darbojas norēķiniem miljonos vietu visā pasaulē.

Coinbase karte ir arī ērts veids, kā apiet izņemšanu līdz fiat. Tā vietā, lai gaidītu apstrādi, jūs izmantojat pieejamo kriptogrāfijas atlikumu, kuru vienalga būtu iztērējis. Neskatoties uz to, “Coinbase” kartes mirgošana var kaitēt opsec. Izmantojot to, visi zina, ka jūs izmantojat kriptovalūtas un esat guvis peļņu. Tādējādi jūsu karte kļūst par datoru hakeru un fizisku uzbrucēju medus podu.

Citi pakalpojumi

2018. gada aprīlī Coinbase ir ieviesusi Ventures programma. Coinbase Ventures darbojas kā ieguldījumu fonds kriptogrāfijas uzņēmumiem. Caur to naudu saņem dažādi produkti un pakalpojumi. Daži ievērojami vārdi iekļaut BlockFi, Messari, Compound un Etherscan. Interesanti, ka neviena Bitcoin izstrādes komanda neiegūst finansējumu no Coinbase. 

Divi citi ievērojami Coinbase pakalpojumi ir Aizbildnība un komercija. Aizbildnība piedāvā institucionāliem klientiem piekļuvi Coinbase saldētavām un apdrošināšanas funkcijām. 

Komercija ļauj tirgotājiem un mazumtirgotājiem integrēt šifrēšanas maksājumus. Šie uzņēmumi var pieņemt maksājumus BTC, ETH, LTC, BCH, USDC un DAI, izmantojot esošos POS terminālus. Coinbase rīkkopa ļauj ātri integrēties ar PrestaShop, Woo Commerce, Shopify, Magento un Opencart.

Papildu projekti un rīki

Coinbase bieži iegādājas uzņēmumus, kas nodrošina datu analīzi. Bet pakalpojumi lietotājiem ne vienmēr ir pieejami. Tā vietā uzņēmums tos patur iekšējiem projektiem. 

Piemēram, bloķējiet pārlūku Blockr.io 2014. gadā kļuva par Coinbase jumta daļu. Bet šobrīd pakalpojums vairs nav pieejams sabiedrībai.

Coinbase iegāde blockchain analīzes uzņēmums Neutrino ir radījis līdzīgu rezultātu. Tagad strādā tikai ar neatklātiem Coinbase projektiem.

2018. gada martā Coinbase ir paziņojusi arī par indeksu fonds. Sastāvdaļas aktīvi ietver visas kriptovalūtas, kas kotētas biržā tirdzniecībai. Coinbase’s Index Fund ir ērta iestāžu uzbrauktuve. Tas ir paredzēts, lai pieradinātu tirgus svārstības, izveidojot vidējo cenu svārstību starpā. Investoriem piederēs vairāk monētu, lai palielinātu viņu iespējas nopelnīt vairāk USD.

Sadarbībā ar Circle, Coinbase ir arī uzsākta USDC stablecoin. Tas ir rīks, kas ir veidots virs Ethereum blokķēdes un kuram ir ātrāki norēķini nekā fiat bankām. Vērtība ir piesaistīta ASV dolāram 1: 1. Tās izmantošanas gadījumi ietver ātru tirdzniecību biržās, maksājumu plānošanu un piekļuvi dApps. 

Atbalstītie maksājuma veidi un maksas

Maksājuma veidi

Amerikas Savienotajās Valstīs, Coinbase atļauj lietotājiem maksāt, izmantojot bankas kontu, debetkarti un pārskaitījumu. Tomēr visas darbības ļauj veikt tikai bankas konts (ACH). Ar to jūs varat pirkt, pārdot, noguldīt un izņemt. Katra pieprasījuma vidējais ātrums ir 4-5 darba dienas.

Debetkartes vislabāk darbojas maziem ieguldījumiem, jo ​​tās tiek apstrādātas uzreiz. Viņu mīnuss ir tas, ka tie ļauj lietotājiem iegādāties tikai kriptovalūtas, bet ne pārdot vai noguldīt.   

Coinbase lieliem ieguldījumiem iesaka veikt pārskaitījumu. Lai gan tie tiek apstrādāti ātrāk nekā bankas konti (1-3 darba dienas), tie arī ir ierobežoti. Izmantojot pārskaitījumus, jūs varat tikai iemaksāt un izņemt. Tas nozīmē, ka pirkšanas un pārdošanas iespējas joprojām nav pieejamas. 

Apvienotajā Karalistē maksājuma veidi ir daudz daudzveidīgāka. Piemēram, briti var izņemt PayPal vai viņu Coinbase kartes. Viņi var arī veikt GBP bankas pārskaitījumus, izmantojot ātrākus maksājumus, vai arī izmantot SEPA, strādājot ar eiro. Tiek atbalstīti arī 3D debetkaršu pirkumi.

Eiropas Coinbase klienti tikai ir Pieejami 3 pamata maksājuma veidi. Pirmkārt, ir SEPA pārskaitījums. Tas tiek apstrādāts 1-3 darba dienu laikā un darbojas tikai noguldījumiem un naudas izņemšanai.

Coinbase lietotāji no Eiropas var izmantot arī 3D Secure karti kriptovalūtu iegādei. Lai gan šī metode ir tūlītēja, tā nedarbosies izņemšanas, pārdošanas vai noguldījumu gadījumā. Tas nozīmē, ka kartēm ir nepieciešamas citas papildu maksājumu metodes, lai uzlabotu darbību.

Noguldījumiem Coinbase eiropieši var izmantot arī Ideal un Sofort. Arī pakalpojuma funkcionalitāte ir ierobežota. Ir arī vērts atzīmēt, ka tikai 41 Eiropas valsts var piekļūt Coinbase pakalpojumiem. Arī iezīmes dažādās nacionālajās valstīs atšķiras, tāpēc vienmēr pārbaudiet atjauninājumu sarakstu.

Starptautiskajiem klientiem ārpus šīm jurisdikcijām Coinbase ir individuāla politika. Norēķinu metodēm atradīsit īpašas lapas Singapūra, Austrālija, un vēl.

Maksa par monētu bāzi

Salīdzinot ar citām kriptovalūtas biržām, Coinbase ir augstas maksas. Trīs Coinbase slāņiem (Exchange, Pro, Prime) ir atšķirīga maksu struktūra un kompromiss.

Vispārējā un publiski pieejamajā Coinbase biržā ir visaugstākās maksas. Varētu apgalvot, ka vienmērīga lietotāja pieredze un uzlabots klientu atbalsts maksā. Tomēr maksa, kas svārstās no 1,49% līdz 3,99%, ir augstāka nekā Kraken (~ 0,26%) vai Binance’s (0,5%). Ja meklējat labu darījumu darījumos, labāk vērsties pie citām biržām. Bet, ja vēlaties izmantot Coinbase pakalpojumus aizbildnībai un mietam, jums būs jārisina augstās maksas.

Vispārīgi runājot, maksa par debetkartes pirkumiem vienmēr ir visaugstākā. Ja izmantojat savu ASV bankas kontu vai Coinbase USD maku, tiek piemēroti mazāki maksas ierobežojumi. 

Coinbase iekasē arī 0,5% starpību par kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu. Tas nozīmē, ka katrai monētai, kas nopirkta vai pārdota par cenu X, ir 0,5% piemaksa, ko savāc Coinbase.

Coinbase Pro lietotāja maksa diapazons no 0,5% (summām, kas mazākas par 10 000 USD) līdz 0,04% (vairāk nekā 1 miljardam USD). Tirdzniecības izmaksas noteikti ir mazākas, taču interfeiss nav tik draudzīgs iesācējiem.

Vietnē Coinbase Prime maksas ir identiski ar Pro. Tomēr mērķauditorija ir atšķirīga, jo galvenie klienti sastāv no pārbaudītām institūcijām.  

Izstāšanās maksa

Izņemšana ir būtiska jūsu pieredzes daļa ar Coinbase. Tie iezīmē brīdi, kad jūs beidzot nolemjat izņemt naudu, lai pats rīkotos ar to. 

Progresīvi lietotāji kriptovalūtas glabāšanu pārņem jūsu rokās. Un bitcoineriem tas ir svarīgs solis ceļā uz finanšu suverenitāti. Tāpat tirgotāji vēlēsies izņemt savu fiat peļņu uz bankas kontu.

Abos gadījumos pakalpojums ir atkarīgs no ārējiem faktoriem. Piemēram, ar bitkoiniem jūs maksājat par savu darījumu, lai jūs tiktu ierakstīts gaidāmajā blokā. Atkarībā no laika izvēles tas var maksāt jebkur no 1 centa līdz vairākiem dolāriem. Darījuma pievienošana nākamajā blokā vienmēr maksās vairāk. Bet izvēle gaidīt dažas dienas vienmēr būs lētāka.

Bankas izņemšanas gadījumā jūs esat atkarīgs no mantotās finanšu sistēmas. Maksa parasti tiek noteikta, tāpēc jūsu izvēlētais laiks neietekmē pārskaitījumu. Tomēr nevajadzētu cerēt, ka saņemsiet iespēju maksāt tikai 1 centu un gaidīt ilgāku laiku. Iestādes nosaka jūsu likmes, nekādas sarunas nav.

Darījumu maksa

Kā minēts 7. un 8. sadaļā, Coinbase ir vairāk dārga puse. Tas piedāvā lielisku UX un drošību, taču pārliecinieties, ka par to maksājat.

Turpretī, Coinmama ļauj jums iegādāties bitcoīnus ar nulles maksu. Lietotājiem ir tikai augsts (5%) slieksnis, iegādājoties kredītkartes un debetkartes. Tātad, ja jūs pērkat monētas un ātri izņemat tās savā makā, Coinmama ir labāka par Coinbase. Bet izvairieties no debetkartes vai kredītkartes izmantošanas, Coinbase par tām ir zemākas maksas. 

Tāpat, Krakena ir nenozīmīga (0,26%) maksa par bitcoin pirkumiem, kas ir zemāki par 50 000 USD. Un jo vairāk jūs pērkat, jo zemākas kļūst maksas par spēlētāju. Tā var būt tikai labākā izvēle tirdzniecībai, pateicoties dažādiem pieejamajiem kriptogrāfijas-fiat pāriem.

Binance ir zemākas maksas nekā Kraken un Coinbase. Ir arī stimuls izmantot savu vietējo kriptovalūtu (BNB), jo jūs saņemat 25% atlaides. Un, ja jūs atsaucat savus draugus, jūs saņemsiet vēl mazākas kvotas. Binance ir platforma ar lielāko daļu tirdzniecības iespēju. Bet tas nav ieteicams iepriekšējās dēļ kapāt un tirgus manipulācijas. Izmantojiet Binance tirdzniecībai tikai tad, ja jums tas ir absolūti nepieciešams.

Atbalstītās valstis

Coinbase piedāvā atbalstu vairāk nekā 100 valstīs. Tomēr lielākajā daļā no tiem lietotāji var veikt tikai kriptogrāfijas pārveidošanu. Sākot ar 2020. gada jūniju, fiat pirkumi un apmaiņa darbojas tikai 43 valstīs. Lielākā daļa no tām atrodas Eiropā, un Ziemeļamerika ir tuvu otrajai vietai. Dati daudz atklāj kriptonauda ieviešanas modeļus.

Coinbase atbalsts Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā

Ziemeļamerikā Coinbase ļauj konvertēt, pirkt un pārdot kriptovalūtas tikai 3 valstīs. No ziemeļiem uz dienvidiem tās ir Kanāda, Amerikas Savienotās Valstis un Meksika.

Savukārt Ziemeļamerikas valstis, kurās Coinbase nodrošina kriptogrāfijas iespēju tikai šifrēšanas darījumiem, ir Aruba, Bahamu salas, Barbadosa, Bermudu salas, Kostarika, Kirasao, Dominikānas Republika, Salvadora, Gvatemala, Hondurasa, Jamaika, Meksika, Nikaragva, Panama, Trinidāda un Tobāgo , un Britu Virdžīnu salas.

Dienvidamerikā Čīle ir vienīgā valsts, kur jūs varat iegādāties kriptovalūtas ar savu kredītkarti vai debetkarti. Coinbase ļauj jums veikt kriptogrāfijas tirdzniecību tikai Argentīnā, Brazīlijā, Kolumbijā, Ekvadorā, Paragvajā, Peru un Urugvajā.

Coinbase atbalsts Eiropā

Eiropa neapšaubāmi ir kontinents, kas saņem lielāko atbalstu no Coinbase. Lietotāji var pirkt, pārdot un konvertēt kriptovalūtas 38 no 41 atbalstītajām Eiropas valstīm. Vienīgās vietas, kur Coinbase lietotāji var veikt tikai kriptogrāfijas un kriptogrāfijas mijmaiņas darījumus, ir Melnkalne, Serbija un Turcija. 

Pretējā gadījumā Coinbase nodrošina pilnīgu piekļuvi visiem kriptogrāfijas un fiat pakalpojumiem Andorā, Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Horvātijā, Kiprā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Gibraltārā, Grieķijā, Gērnsijā, Ungārijā, Islandē, Īrijā, Isle of Vīrietis, Itālija, Džersija, Latvija, Lihtenšteina, Lietuva, Luksemburga, Malta, Monako, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Sanmarīno, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice un Lielbritānija. 

Coinbase atbalsts Āzijā

Ir 20 Āzijas valstis, kurās darbojas Coinbase, taču tikai Singapūra ļauj veikt fiat pirkumus, izmantojot debetkarti un kredītkarti. Pārējās 19 valstīs Coinbase atļauj tikai šifrēšanas konvertēšanu.

Alfabētiskā secībā vietas, kur jūs varat veikt tikai kriptogrāfiju, lai šifrētu, ir: Armēnija, Bahreina, Bruneja Darusalama, Honkonga, Indija, Indonēzija, Jordānija, Kazahstāna, Korejas Republika, Kuveita, Kirgizstāna, Makao, Maldīvija, Mongolija, Nepāla, Omāna, Filipīnas, Taivāna un Uzbekistāna.

** Coinbase atbalsts Austrālijā

Pagaidām Coinbase ļauj Austrālijas lietotājiem pārveidot kriptogrāfiju vai iegādāties tos ar debetkartēm. Jaunzēlandē ir iespējami tikai reklāmguvumi.

** Coinbase atbalsts Āfrikā

Pagaidām Coinbase Āfrikā nav atbalsta. Tas nozīmē, ka 13 apkalpotajās valstīs lietotāji var pārveidot tikai kriptogrāfijas. Alfabētiskā secībā šīs valstis ir Angola, Benina, Botsvāna, Kamerūna, Gana, Kenija, Maurīcija, Namībija, Ruanda, Dienvidāfrika, Tunisija, Uganda un Zambija.

Atbalstītās monētas

Sākot ar 2020. gada jūniju, Coinbase atbalsta 28 kriptovalūtas. Lai gan apmaiņa ir sākusies kā ekskluzīvs pakalpojums Bitcoin, plāni ir mainījušies 2016. gadā, kad Ethereum tika iekļauts sarakstā. Kopš tā laika Coinbase turpināja pievienot jaunus “kriptogrāfijas aktīvus”. 

Līdz 2018. gada vidum Coinbase saraksts bija liels darījums ar jebkuru aktīvu. Bet pēc tam, kad tika pievienots ETC (Ethereum Classic), vairs nebija “Coinbase pump”. Daudzi projekti saņēma atbalstu pēc kārtas, tāpēc monētu ekskluzivitāte prasīja mazāk nekā 2 gadus.

Alfabētiskā secībā Coinbase tagad atbalsta ALGO, ATOM, BAT, BTC, BCH, BSV, CVC, DAI, DASH, DNT, EOS, ETH, ETC, GNT, KNC, LINK, LOOM, LTC, MANA, MKR, OXT, REP , USDC, XLM, XRP, XTZ, ZRC un ZRX.

Tomēr ir jānošķir kriptonauda no Coinbase un Coinbase Pro. Daži no tiem ir uzskaitīti tikai vienā no pakalpojumiem, bet citiem ir ierobežotas iespējas. 

Piemēram, BSV darbojas tikai pamata Coinbase platformā (bez Pro atbalsta), un lietotāji to var nosūtīt tikai. Tas nozīmē, ka birža nepārdod BSV un neļauj lietotājiem to saņemt savos maciņos. Ja viņiem gadās savākt savu dakšu lidmašīnu, tad viņiem tas ir makā. Tātad Coinbase lietotājiem ļaus pārvietot BSV tikai uz citiem maki vai apmaiņas.

Vēl viens interesants piemērs ir Zcash (ZEC), kuru AK Coinbase lietotāji nevar tirgot. Viņiem būs jāpārceļas uz Coinbase Pro, lai noņemtu ierobežojumu.

ZRX, BAT, DASH, EOS, KNC, REP, XTZ un ZRX ir pieejami ASV, bet ne Ņujorkas štatā. Tas nozīmē, ka ņujorkieši nevarēs nopirkt, pārdot, nosūtīt vai saņemt šos kriptogrāfijas savos Coinbase makos.

ALGO, CVC, DNT, GNT, LOOM un MANA ir Coinbase Pro ekskluzīvas tiesības. Jūs tos neatradīsit parastajā platformā, tāpēc, lai tos tirgotu, būs jāpārslēdzas uz bijušo GDAX. MKR ir pieejams arī tikai Coinbase Pro, bet ne ASV. 

Neskatoties uz universālo pieejamību pamata platformā, DASH nedarbosies Coinbase Pro UK. Arī Coinbase stablecoin USDC netiek atbalstīts Austrālijā, Kanādā un Singapūrā.

Limiti un likviditāte

Coinbase ir divu veidu kontu ierobežojumi: noguldījumu limiti un izņemšanas limiti. Pirmajiem verificētie lietotāji var papildināt savus kontus tikai ar USD 25 000 dienā. Verifikācijas procesā ir nepieciešams personas identitāti apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju, derīgs tālruņa numurs un personiska informācija.

ASV lietotājiem, kuri vēlas noguldīt Coinbase vairāk nekā 25 000 USD dienā, ir jānosūta pārskaitījums. Nosūtot naudu no personīgā bankas konta uz Coinbase kontu, šis limits tiek virzīts. 

Nepārbaudītiem Coinbase lietotājiem būs zemāki ierobežojumi un viņiem nebūs piekļuves tūlītējiem depozītiem. Kā CYB un AML saderīga apmaiņa Coinbase stimulē lietotāju verifikāciju. 

Situācija ir niansētāka ar izņemšanas ierobežojumiem. Saskaņā ar Coinbase vietni, jums nav ierobežojumu, cik daudz kriptogrāfijas jūs varat pārdot par fiat savā makā. Bet fiat un kriptogrāfijas izņemšanai no Coinbase maka uz jūsu bankas kontu vai personīgo maku ir ierobežojumi. Coinbase pamata platformā limitus nosaka jūsu banka. Bet vietnē Coinbase Pro jūs nevar izņemt vairāk kā 10000 USD dienā vai nu fiat, vai kriptogrāfijā.

Lietotāja interfeiss

Gan mobilajā, gan datorā Coinbase ir vienkāršākais lietotāja interfeiss. Tajā ir lielas jūsu izmantoto monētu ikonas, kā arī skaidri atšķiramas pogas “pirkt” un “pārdot”. Ikviens, kurš jebkad ir piekļuvis tiešsaistes bankas kontam, Coinbase interfeiss būs intuitīvs. Pieejamība un draudzīgums izriet no līdzības ar mantotajām finanšu lietotnēm.

Pozitīvi ir tas, ka Coinbase ļauj lietotājiem ērti nosūtīt viens otram kriptovalūtas. Iesācējiem nav jāapgūst adrešu darbība, jo pietiek ar lietotāja ID. 

Arī jaunas saņemošās adreses tiek ģenerēts automātiski par katru darījumu. Tas ir lieliski piemērots privātumam pret nepiederīgiem nepiederošiem cilvēkiem, kuri zina jūsu adresi. Tas nozīmē, ka jūsu tiešsaistes meklētāji vienā adresē redzēs tikai vienu darījumu. Fakts, ka tas notiek fonā, padara to par daļu no lieliskas lietotāja pieredzes. Vienkārši atcerieties, ka Coinbase vienmēr zinās, kas jūs esat un ar ko darāt. 

Galvenais Coinbase maku interfeisa trūkums ir maksas izvēle. Ja vēlaties pārvietot savas kriptovalūtas prom no Coinbase, pēc noklusējuma jums būs jāmaksā lielas nodevas. Seifs neļauj jums noteikt pielāgotas maksas atbilstoši jūsu mempool aprēķinam. Tā vietā jūsu darījumi vienmēr būs prioritāte, un jūs par to maksāsiet. Coinbase vajadzētu arī apsvērt iespēju pielāgot maksas, izvēloties laiku.

Vēl viens negatīvs ir monētu kontroles trūkums vai UTXO vadība. Nosūtot monētas Coinbase makā, jūs nevarat izvēlēties, kuru UTXO tērēs. Tas nozīmē, ka darījumu saņēmēji var izmantot blockchain explorer, lai redzētu, cik monētu jums pieder. Tas ir tāpat kā iet uz veikalu un ļaut ierēdnim, veicot maksājumu, redzēt visu naudu, kas atrodas jūsu makā. 

Atvērtā koda privātuma maks Vasabi ir izdevies novērst abas problēmas ar lielu lietotāja interfeisu. Coinbase noteikti var mācīties no viņiem par papildu funkciju vienkāršošanu.

Runājot par lietotāja saskarni, Coinbase Pro noteikti atrodas citā līgā. Uzlabotajā biržā ir visdažādākie tirgus rādītāji un rīki. Labajā pusē jūsu tirdzniecības lielumi notiek reāllaikā. Vidū jums ir cenu diagramma un pirkumu un pārdošanas grāmatu grāmata. Jums pa kreisi ir trīs veidu pasūtījumi. Ekrāna apakšdaļā būs redzami atvērtie pasūtījumi.

Coinbase Pro sniegtās vizuālās informācijas apjoms ir iespaidīgs. Katru otro darījumu varat redzēt reāllaikā. To novērtēs profesionāli tirgotāji. Bet iesācējam, kurš nav pieradis pie tirdzniecības, tas ir biedējošs. 

Depozīta laiks

Depozīta laiks Coinbase ir nozīmīgs rādītājs. It īpaši, ja plānojat pirkumus atbilstoši tirgus svārstībām. Pieņemsim, ka jūs redzat ziņas par Bitcoin cenu un vēlaties iegādāties tieši tagad. Cik ilgs laiks paies, kamēr jūsu fiat tiks noguldīts? Nu, tas ir atkarīgs no jūsu reģiona banku pakalpojumiem. 

Ja atrodaties ASV, debetkartes depozīti tiek veikti uzreiz. Bet, ja jūs izmantojat bankas pārskaitījumi izmantojot ACH sistēmu, jūsu depozīts aizņem 3 līdz 5 darba dienas. Gaidīšanas laiks ir atkarīgs arī no nedēļas laika, jo ACH maksājumi netiek norēķināti nedēļas nogalēs. Tas var pagarināt jūsu gaidīšanas laiku līdz 7 līdz 10 kalendārajām dienām.

Var veikt arī daži verificēti konti tūlītēji pirkumi. Tas nozīmē, ka nauda tiek ieskaitīta viņu Coinbase kontos pirms bankas norēķiniem. Tomēr summai jābūt mazākai par 250000 USD par pirkumu.

Eiropā SEPA depozītu veikšana Coinbase aizņem 2-3 darba dienas. Bet debetkaršu gadījumā depozīti ir tūlītēji.

Depozīta laiks Apvienotajā Karalistē ir vēl īsāks. Ja izmantojat GBP bankas kontu, norēķini notiek vienas darba dienas laikā.

Depozīta laiks Kanādā un Austrālijā ir tūlītējs. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka Coinbase pieņem debetkartes tikai šajās valstīs.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD

Cik ātri monētu bāze sūta jūsu monētas?

Lai iegūtu finanšu suverenitāti, jums jāizņem kriptonauda no centralizētajām biržām. Tas ir process, kura laikā jūs atsakāties no aizbildnības un apņematies rūpēties par savām monētām. Tāpēc ir svarīgi sevi aizsargāt pareizas aukstuma uzglabāšanas ierīces.

Tātad, cik ilgs laiks nepieciešams, lai Coinbase nosūtītu jums monētas uz jūsu personīgo maku? Nu, tas ir atkarīgs no sūtītās kriptovalūtas un tās noformējuma. Bitcoin gadījumā tas var ilgt no 10 minūtēm līdz vienai stundai. Tas viss ir atkarīgs no tā, kad tiek atklāti jauni bloki un cik daudz jūs maksājat par maksu. Diemžēl Coinbase neļauj noteikt ļoti zemas maksas.

Ethereum ģenerē jaunu bloku ik pēc ~ 15 sekundēm, taču jūsu apstiprinājums ir atkarīgs no samaksātās maksas. Bet parasti jūsu atsaukumam vajadzētu notikt dažu minūšu laikā. 

Litecoin izraksta jaunus blokus ik pēc ~ 2,5 minūtēm, tāpēc jūsu darījums ir ātri jāapstiprina. Un, ja jūs izmantojat arī 0 apstiprinājuma maku, atlikums parādīsies nekavējoties.

Bitcoin Cash vajadzētu apstiprināt ātrāk nekā reālais Bitcoin. Tās lielie bloki reti tiek piepildīti zemā pieprasījuma dēļ, tāpēc pārsūtīšana notiek ātri. Daži maki iespējo arī 0 apstiprinājumu, tāpēc jums nebūs jāgaida līdz nākamajam blokam. Tomēr tam ir darījumu drošības cena. Uzbrucējiem ir vieglāk un izdevīgāk divreiz iztērēt neapstiprinātus darījumus.

Visu pārējo Coinbase uzskaitīto monētu pārsūtīšanai ir jābūt tūlītējai. Bet ir svarīgi atcerēties, ka jūs kļūstat par savām bankām, tāpēc jums vajadzētu rīkoties ar savu drošību. Finansiālā drošība ir suverenitāte, tomēr aparatūras maki un Billfodls to maksimāli palielinās.

Uzziņai skatiet mūsu rakstus par Coinbase kriptovalūtu izņemšanu. Mums ir lietošanas pamācības Trezors un virsgrāmata.

Klientu atbalsts

Ir divi galvenie veidi, kā sazināties ar Coinbase atbalstu: pa tālruni un pa e-pastu. Ir arī trešā iespēja atzīmēt viņu Twitter kontu, taču jūs, visticamāk, nesaņemsit atbildi. Tāpat nav ieteicams kopīgot sava konta informāciju sociālajā tīklā.

Izmantojot e-pasta adresi, ar kuru izveidojāt savu Coinbase, jūs varat atver biļeti. Coinbase lūgs jūs izvēlēties emisijas kategoriju un apakškategoriju. Tad visa attiecīgā informācija tiek parādīta jums. Ja jūs joprojām vēlaties turpināt pieprasījumu, ritiniet uz leju, līdz nonākat līdz aizpildīšanas veidlapai. Jums būs jāievada sava e-pasta adrese, tēma un ziņojums, kurā aprakstīta problēma.

Pēc noklikšķināšanas uz “Iesniegt” jūsu pieprasījums tiek reģistrēts. Tā saņems atbildi, tiklīdz būs pieejama klientu apkalpošana. Tādējādi jūsu gaidīšanas laiks mainās atkarībā no pieejamības un grūtībām. Ja jautājums ir saistīts ar vienkāršu faktu pārbaudi, jums vajadzētu saņemt ātru atbildi. Bet, ja jums ir jāatgūst mirušā ģimenes locekļa Coinbase konts, process prasīs kādu laiku.

Coinbase tālruņa atbalsts ir paredzēts tikai apdraudētiem kontiem. Citu problēmu gadījumā ieteicams izmantot e-pasta veidlapas. ASV un starptautiskajiem pilsoņiem jāzvana pa tālruni +1 888 980 7930. Lielbritānijā numurs ir 0808 168 4635. Un eiropiešiem jāzvana uz Īrijas numuru 1800 200 355. 

Nevajadzētu paiet ilgs laiks, līdz operators paņem jūsu zvanu un palīdz jums jūsu kontā. Tomēr esiet piesardzīgs, jo Coinbase atbalsts jums nekad nezvanīs un nepieprasīs informāciju. Izejošie zvani nav uzņēmuma politikas daļa.

Sabiedrības viedoklis

Sabiedrības viedoklis ir būtiska apmaiņas reputācijas sastāvdaļa. Un Coinbase ir sava veida Bitcoin bizness, kura lēmumi ir ietekmīgi telpā. 

Paskatieties, kā izpilddirektors un līdzdibinātājs Braiens Ārmstrongs ir pārgājis no “Bitcoin” uz “kriptogrāfiju”. Tas ir piemērs, kas atspoguļo to, kā Coinbase gadu gaitā ir mainījusies kā bizness.

Monētu bāze un Bitcoin politika 

Coinbase lēmumi mērogošanas debašu laikā ir iezīmējuši pagrieziena punktu. 2015. gadā viņi pārbaudīts Bitcoin XT un atbalstīts Gavina Andresena BIP 101. Un lielāko daļu 2017. gada viņi atbalstīja Ņujorkas līgumu un SegWit2X atbalstītāji.

Īsumā Coinbase ir bijis katra priekšlikuma pusē, lai palielinātu Bitcoin bloku lielumu. Kā izstrādātājs Ēriks Voskuils ir novērojis tajā laikā šie plāni bija “uzbrukums”. Īslaicīgai uzņēmējdarbības paplašināšanas priekšrocībām šie uzņēmumi būtu apdraudējuši Bitcoin decentralizāciju. 

Tas savukārt lielajiem spēlētājiem būtu devis lielāku varu ietekmēt attīstību. Un, ja vidusmēra lietotāji vairs nevar palaist pilnus mezglus, ieguvēji ir turētājbankas pakalpojumi. Tātad Coinbase sekoja savām interesēm un atbalstīja uzbrukumu Bitcoin.

Arī Coinbase ir uzskaitījis Bitcoin Cash 2017. gada decembrī, lai turpinātu maisīt pot. Pasākums izraisīja spekulācijas par iekšējās informācijas ļaunprātīgu izmantošanu un iekšējās izmeklēšanas. Un tā rezultātā BCH cena vienā dienā ir pārsniegusi USD 1500 līdz USD 4300. Līdz šai dienai Bitcoin Cash nekad nav sasniedzis šo augsto tirgus vērtēšanas punktu.

Coinbase kopš 2015. gada rīkojas pretēji Bitcoin interesēm. Viņi atbalstīja katru cieto dakšiņu, kas izrādīja solījumu, un centās iegūt lielāku ietekmi. Un, kad tas izrādījās pretrunā viņu plāniem, viņi pārgāja uz lietu “kriptogrāfisko” pusi. Tomēr sabiedrība to pamanīja.

Coinbase’s Patents

2015. gadā Braiens Ārmstrongs ir uzrakstījis emuāra ierakstu lai izskaidrotu, kāpēc Coinbase aizpilda patentus. Pēc tā laika uzskatiem viņš minēja, ka patenti nākotnē kļūs novecojuši. Tomēr tādu iemeslu dēļ, kurus viņš raksturoja kā pašaizsardzību, Coinbase tos tomēr iesniedza.

Ārmstrongs tajā laikā ir apsolījis, ka Coinbase atvērs viņu patentus. Līdzīgi kā Tesla, Google un Twitter, apmaiņa pauda nodomu atbalstīt inovācijas. Bet piecus gadus vēlāk tas nav noticis.

Coinbase 2015. gada patenti iekļaut karsts BTC maks, tūlītēja apmaiņa, dzēšanas poga un ārpusķēdes darījumu sistēma. 2018. gadā apmaiņa ir aizpildījis patentu drošai un šifrētai maksājumu sistēmai. Un 2019. gada beigās – Coinbase ir iesniedzis automatizēta KYC izpildes rīka patents. 

Šie ir tikai daži piemēri no Coinbase patentu portfeļa. Kopienas locekļi teiks, ka apmaiņa ir pārvērtusies par Bitcoin ienaidnieku. Tas mēģina monopolizēt vairāku projektu attīstību un apdraud Bitcoin privātumu. Tomēr Braiens Ārmstrongs apgalvo, ka Coinbase pasargā sevi tikai no patentu troļļiem. Un, aizstāvot savu viedokli, Coinbase tiešām iesaistījās šādās tiesas prāvās. 

Coinbase pretrunīgie rīki

Iepriekšējā sadaļā tiek minēts Coinbase patents automatizētai KYC. Šī rīka mērķis ir atzīmēt “sliktos dalībniekus” un katru apmaiņas BTC adresi saistīt ar reālu identitāti. Īsumā Coinbase mēģina izjaukt darījumu privātumu un anonimitāti. Kas savukārt ir uzbrukums Bitcoin vērtībām un filozofijai.

Bet tas pat nav vispretrunīgākais rīks. 2019. gada februārī Coinbase bija “satraukti”, Lai sveicinātu Neutrino viņu“ ģimenē ”. Blokķēdes analīzes uzņēmums kalpo KYC patenta papildu mērķim … izņemot to, ka tas ir saistīts ar darbu ar Datorurķēšanas komanda uzraudzības uzņēmums.

Šī pretrunīgi vērtētā lēmuma dēļ bitcoineri ir uzsākuši kustību #DeleteCoinbase. Februārī Udi Vertheimers ir izveidojis #DeleteCoinbaseTrustChain lai protestētu pret Neitrino. Turpmākajās nedēļās daudzi kopienas locekļi ir slēguši savus kontus.  

Coinbase atbildēja ar padarot to grūtāku lai izdzēstu kontus. Īsumā, nelielas summas, kuras nevarēja pārskaitīt, novērsa konta dzēšanu. Apmaiņa arī paziņoja ka viņi atlaidīs visus bijušos Datorurķēšanas komandas darbiniekus. Tomēr līdz šai dienai lēmums nekad netika apstiprināts.

Vai Coinbase pārrauga, kur sūtāt un no kurienes saņemat monētas?

Īsumā – jā. Coinbase pieliek papildu pūles, lai saglabātu savu panoptikona statusu. Viņi cenšas panākt, lai lietotāji verificētu viņu kontus un pēc tam izsekotu katru viņu darījumu. Izmantojot patentētos KYC / AML rīkus, visām ģenerētajām adresēm ir zināma identitāte. Tāpēc, tirgojoties Coinbase, nevienam nav iespējams palikt anonīmam.

Tas ir briesmīgi attiecībā uz naudas aizstājamību un atsevišķiem pirkumiem. Ja visi BTC darījumi notiktu Coinbase, tas būtu briesmīgi. Apmaiņa varētu izlemt, kur jūs varat un kur jūs nevarat tērēt savu naudu. 

Patiesībā Coinbase ir ieraksts to lietotāju izsekošana, kuri izmanto azartspēļu vietnes vai tumšos tirgus. Ja viņus pieķer, viņiem draud konta slēgšana un viņi pat var tikt paziņoti policijai. Tātad Coinbase ir sliktāks turētājbanka nekā pat jūsu banka.

Coinbase’s Security

Coinbase nekad nezaudēja nevienu kriptovalūtu uzlaušanas laikā, kas bija vērsts uz apmaiņu. Tā vietā, kad parādās ziņojumi par zādzībām, tie attiecas uz individuāliem kontiem. Tātad līdz šim brīdim Coinbase ir labs ieraksts kā glabātājs.

Tomēr ar labu drošību nepietiek. Lietotājiem ir jāatrod arī labi veidi, kā nostiprināt savas monētas. Un to ir daudz SIM maiņa uzlaušanas ziņojumi, kas liecina, ka Coinbase var paveikt labāk. Lietotājiem vajadzētu būt labākiem autentifikācijas rīkiem nekā īsziņām, kas nosūtītas uz viņu tālruņiem.

Bet hakeri nav vienīgās personas, pret kurām jums vajadzētu aizsargāt savas monētas. Pati Coinbase ir uzbrukuma vektors, jo birža var iesaldēt jūsu kontu vai izmantot līdzekļus. Tāpēc jums vienmēr jāpievērš uzmanība lietotāja līgumam, lai izvairītos no pārkāpumiem.

Coinbase fondi gūt labumu no un FDIC apdrošināšanu no Aon. Gadījumā, ja notiks kaut kas slikts, jums tiks atgriezta līdz $ 250 000. 

Bet tas joprojām nenozīmē, ka jums vajadzētu būt neapdomīgam pret savu naudu. Lai gan bitkoīnu ir maz, ASV dolāri ir ļoti inflējoši. Un kā jau minēts iepriekš, apdrošināšanas sabiedrības darīs visu iespējamo, lai izvairītos no maksāšanas. Tātad, ja viņi var likties, ka tā ir jūsu vaina, tad viņi to darīs.

Tāpēc Coinbase lietotājiem nevajadzētu justies droši tikai tāpēc, ka apmaiņa netika uzlauzta. Neveiksmīgi notikumi var notikt jebkurā laikā. Pat ja viņi to nedara, Coinbase joprojām ir Bitcoin ienaidnieks. Viņi jūs izsekos, identificēs un glabās jūsu darījumus un pastāstīs, kā jūs varat un ko nevarat izmantot savu naudu. 

Tātad Coinbase aizbildnības pieņemšana ir veids, kā atteikties no savas ekonomiskās brīvības. Un visi, kas kādreiz ar jums sazinās, arī tiek mērķēti ar blokķēdes analīzi. JFK vārdiem sakot, nevis kā Coinbase var nodrošināt jūsu naudu. Pajautājiet sev, kā jūs varat nodrošināt savu naudu no Coinbase.

Konfidencialitāte vietnē Coinbase

Privātums ir pirms drošības. Ja neviens nezina, cik daudz naudas jums ir, noziedzniekiem nav stimula vērsties pret jums. Bet teikt, ka Coinbase ir privātumam draudzīga apmaiņa, ir milzīgs pārspīlējums. 

Pirmkārt, jūs nevarat izmantot savu mezglu, un darījumu apstiprināšanai ir jāpaļaujas uz viņu. Tas nozīmē, ka Coinbase zina, kuras adreses jūs ģenerējat un cik monētu jums pieder. Šie dati tiks kopīgoti ar jebkuru valsts iestādi, kas to pieprasa. Tātad, ja tas kļūst noplūdis, jums vajadzētu novērtēt savu fizisko drošību.

Coinbase arī zina, ar ko jūs darāt, un var noteikt modeļus. Viņu apmaiņā jums nav privātuma, jo jūs esat pastāvīgi finanšu uzraudzībā. Un, ja vēlaties izmantot savu mezglu, labāk izņemiet monētas savā makā. Vienmēr ir piemērojams teiciens “ne tavi taustiņi, ne tavs bitcoin”. Pat ja runa ir par to, ka trešās personas kontrolē to, ko jūs varat un ko nevarat izdarīt ar savu naudu. 

Izmantojot Coinbase maku, jūs ne tikai sabojājat savu privātumu. Uz visiem pārējiem, kas sūta vai saņem no jums monētas, arī nodarbojas “izlūkošana”. Daži no tiem pašiem cilvēkiem, kuri agrāk palīdzēja autoritārām valdībām arestēt brīvības cīnītājus, uzraudzīs jūsu finanšu uzskaiti. Ja viņiem nepatīk tas, ko jūs darāt, viņi var jūs atzīmēt un slēgt jūsu kontu.

Coinbase ir savietojams ar KYC / AML visos līmeņos. Darījumu veikšana ar apmaiņu ir veids, kā nodot savu finansiālo privātumu. Daži var teikt, ka tas ir kompromiss starp ērtību un privātumu. Viņi pat apgalvos, ka tas ir tāds pats kā bankas kontos. 

Bet jūsu banka neiztērē tik daudz laika un naudas, lai uzzinātu, kā jūs iztērējat savus līdzekļus. Bankas pat ļauj jums izņemt skaidru naudu, kas ir vistiešākais un privātais veids, kā veikt darījumus. Lielākoties bankām būs vienalga, no kurienes jūsu nauda. Diemžēl Coinbase rūpējas un veic uzskaiti.

Coinbase neļaus jums tikt galā ar fiat, neizietot KYC / AML. Pat visvienkāršākajai nepārbaudītajai reģistrācijai nepieciešams pilns vārds, e-pasta adrese un tālruņa numurs. Ja vēlaties iegādāties monētas ar savu karti vai pārdot par fiat, jums būs jāiesniedz personas apliecība, attēli un citi dokumenti. 

Ja pārbaudīsit Coinbase’s Privātuma politika, jūs ievērosiet, ka tiek apkopots daudz datu. Labā ziņa ir tā, ka bez jūsu piekrišanas netiek pārdota informācija trešajām personām. 

Turklāt kopš 2020. gada janvāra Coinbase ir privātuma informācijas panelis. Tas ļauj visiem lietotājiem pārbaudīt datus, kas tiek apkopoti par viņiem. Klienti var arī pieprasīt datu modificēšanu vai dzēšanu. Eiropā Coinbase lietotāji var minēt GDPR. ASV Coinbase atbilst CCPA (California Consumer Privacy Act).

Coinbase ir diezgan stingra un drakoniska attiecībā uz privātu datu vākšanu.

Un 2020. gada jūnijā nāca gaismā, ka Coinbase mēģināja pārdodiet bloku ķēdes analīzes datus (ko tā izmanto arī savu lietotāju uzraudzībai) IRS un DEA. Tas notika vienlaikus ar to, ka Coinbase publiski paziņoja, ka viņi stāvēja kopā ar #BlackLivesMatter protestētājiem. Atklāti sakot, mums ir grūti iedomāties institūciju, kas melnajai sabiedrībai nodarījusi lielāku ļaunumu nekā DEA.

Biežas Coinbase veida izkrāpšanas, no kurām jāizvairās

Ir divas svarīgas detaļas, kas jāatceras par Coinbase. Pirmkārt, viņi smieklīgās akcijās neatdod bezmaksas kriptovalūtas. Visas Twitter, Facebook, Instagram un YouTube ziņas par dāvanām, visticamāk, ir krāpšanās. It īpaši, ja jums tiek lūgts vispirms nosūtīt dažas savas monētas, lai saņemtu lielāku summu. Esiet piesardzīgs pret tiem, buļļu tirgos viņi kļūst diezgan visuresoši.

Tad ir pikšķerēšanas veida izkrāpšana. Tie ir izplatīti gandrīz visās darbībās, kas saistītas ar naudu un datiem. Nekad neklikšķiniet uz apšaubāmām saitēm, vēlreiz pārbaudiet vietrāžus URL un nemeklējiet šifrēšanas bloķēšanas ikonu. Kļūdas parasti ir labs rādītājs, lai noskaidrotu, vai piekļūstat viltus vietnei. Tāpēc pirms pieteikšanās informācijas ievadīšanas veiciet papildu piesardzības pasākumus. Izmantojiet pārlūkprogrammu, kas autentificē reālas vietnes, piemēram, Firefox.

Visbeidzot, uzmanieties no viltus e-pastiem un tālruņa zvaniem. Coinbase nekad ar jums sazināsies, lai lūgtu jūsu konta datus. Viņi nepārbaudīs jūsu pieteikuminformāciju pa e-pastu vai tālruni. Un, ja neesat pārliecināts par izmeklēšanas būtību, izmantojiet oficiālo Coinbase kontaktu lapu. Viņi sazināsies ar jums un paskaidros.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD

Drošība

Monētu bāze un Krakena ir vienīgās divas lielās biržas, kas nekad nav zaudējušas klientu līdzekļus. Turpretī, Binance un Coinmama ir sliktāki sasniegumi. Divi pēdējie kļūdainas drošības dēļ ir zaudējuši gan lietotāju datus, gan monētas. 

Aizbildnībai un intensīvai tirdzniecībai Kraken un Coinbase ir vislabākās izvēles iespējas. Bet lētiem pirkumiem un naudas izņemšanai Binance un Coinmama var būt labāki.

Draudzīgums ar Bitcoin

Atkal un atkal Coinbase ir rīkojies ļaunprātīgi attiecībā pret Bitcoin. Izpilddirektors Braiens Ārmstrongs ir atbalstījis katru strīdīgo cieto dakšu. Un, kad bija jāatbalsta Bitcoin mērogošana, Coinbase ir aizkavējusi tā mērogošanu.

Vienīgais cits sliktais aktieris šeit ir Binance. Pēc tam, kad tas tika uzlauzts 2018. gada maijā, izpilddirektors “CZ” Changpeng Zhao teica, ka viņš uzskatīja ritinot atpakaļ Bitcoin ķēdi. Viņam bija gan dumjš, gan savtīgi domāt, ka ogļrači vēlētos bloku pārveidošanu. Un tas vēlreiz parādīja, ka Binance neatbalsta Bitcoin. Vispirms viņiem nepieciešami gadi, lai pievienotu SegWit atbalstu, pēc tam viņi vēlas pārkārtot blokķēdi. Viņiem tas ir vēl viens simbolu simbols.

Vēsturiski Kraken ir bijis ļoti draudzīgs ar Bitcoin. Mēnesi pirms tam SegWit2X cieto dakšu, viņi neplānoja to atbalstīt. Līdz 2017. gada 31. oktobrim viņiem ir jau pievienots SegWit atbalsts reālajam Bitcoin. Atrodoties tirgū kopš 2011. gada jūlija, Krakens ir Bitcoin draugs.

Coinmama neiesaistījās Bitcoin politikā un joprojām nav ierakstu šajā ziņā. Tomēr Izraēlā izvietotā apmaiņa atbalsta SegWit (P2SH, kas sākas ar 3) adreses. Viņu neitralitāte darbojas viņu labā, jo viņiem ir mazāka iespēja uzbrukt Bitcoin.

Tātad, ja jūs ienīstat Coinbase politisku iemeslu dēļ, Kraken ir labākā alternatīva. 

FDIC apdrošināšana

Monētu bāze un Binance ASV ir tikai divas apmaiņas šajā pārskatā, kas piedāvā FDIC apdrošināšanu. Abās platformās līdz 250 0000 USD kriptovalūtās sedz apdrošināšanas polise. Tomēr tas attiecas tikai uz gadījumiem, kad līdzekļi tiek zaudēti tādu apstākļu dēļ, kas nav jūsu vaina. FDIC apdrošināšana nesegs jūsu sliktos darījumus vai zaudējumus, ko izraisījusi slikta konta drošība.

Krakena un Coinmama nav apdrošinātas FDIC un, šķiet, necenšas iegūt šo statusu.

Pieejamība visā pasaulē

Kā paskaidrots šī raksta 9. sadaļā, Coinbase darbojas tikai 43 valstīs. Citos reģionos kriptogrāfiju var veikt tikai, lai veiktu kriptogrāfijas darījumus. Bet, ja vēlaties baudīt visus pakalpojumus, jums jāatrodas Ziemeļamerikā, Eiropā vai Singapūrā.

Turpretī Krakens darbojas globāli un tikai ir 8 izņēmumi uzskaitīti. Tātad, ja jūs nedzīvojat Afganistānā, Kubā, Gvinejā-Bisavā, Irānā, Irākā, Japānā, Ziemeļkorejā vai Tadžikistānā, varat doties. Tomēr šī brīvā politika nozīmē, ka Krakena nevar apkalpot Ņujorkas un Vašingtonas štata iedzīvotājus. BitLicense tiek piešķirts tikai stingrajiem KYCers.

Binance nav tik draudzīga, un tai ir vairāk ierobežojumu. Kopš 2020. gada aprīļa debetkartes un kredītkaršu maksājumi vairs nedarbojas vēl 21 valstī. Tomēr lietotāji joprojām var tirgoties līdz 2 BTC dienā bez KYC, ja viņi neizmanto nevienu fiat valūtu. Tas nozīmē, ka ikviens visā pasaulē var izmantot a VPN un tirdzniecības bitkoīnus.

Coinmama pieejamība ir ļoti līdzīga Kraken. Apmaiņa ir pieejama simtiem valstu, un tai ir verifikācijas līmeņi. Atkarībā no tā, cik daudz jūs tirgojat, jums ir jāsniedz vairāk datu. Tas ir vairāk privāts nekā Coinbase un piedāvā lielāku pārklājumu.

Kriptovalūtu saraksti

Sākot ar 2020. gada jūniju, Coinbase atbalsta 28 kriptovalūtas. Turpretī Coinmama uzskaita tikai 10. Kraken, no otras puses, uzskaita 34 monētas un vairāk nekā 51 kriptogrāfijas pāri kriptogrāfijas pāriem. Binance gadījumā mēs runājam par simtiem monētu un pāru.

Lai iegādātos BTC un pārsūtītu uz HODL maku, vislabāk varētu būt Coinmama. Tas ir vienkārši, tajā ir vismazāk altokīnu un tas ļauj pakāpeniski KYC līmeņus. 

Bet, ja vēlaties tirgoties, visticamāk, Kraken ir labākā vieta. Tas pastāv jau ilgu laiku, tam ir laba reputācija un liela drošība. Protams, Binance ir apdrošināta FDIC ASV. Bet godīguma nodaļā viņiem vēl ir jāpierāda daudz vairāk.

Plānotā Coinbase paplašināšana

Coinbase turpina paplašināties visā pasaulē, lai apkalpotu arvien vairāk klientu. Tāpēc nākotnē mums vajadzētu dzirdēt vairāk par jaunu biroju atvēršanu dažādās pasaules daļās. Lai apkalpotu vairāk cilvēku, arī jaunajiem maksājuma veidiem vajadzētu saņemt atbalstu.

Kopš kļūšanas par “blokķēdes nozares” biznesu, Coinbase ir iekļāvis jaunas monētas. Pēdējo pāris gadu laikā tika pievienoti vairāki desmiti kriptovalūtu, un mums nevajadzētu gaidīt, ka tās pārtrauks. Jauniem tirdzniecības pāriem vajadzētu parādīties arī makā.

Coinbase, šķiet, arī labprāt pērk uzņēmumus un tos iekļauj. Uzņēmuma paplašināšanās ietvaros tiks pievienoti vairāk pakalpojumu. Tāpat apmaiņa, iespējams, iesniegs vairāk patentu. 

Tomēr Coinbase vērienīgākais plāns ir izveidot kriptogrāfijas starpniecību. Vērtspapīru emitēšana grāmatās ir kopš 2018. gada, bet tā vēl nav īstenojusies. Nākotnē Coinbase var kļūt par kriptonauda NYSE vai NASDAQ.

Visstrīdīgākā plānotā paplašināšanās ir Coinase iepriekš minētais mēģinājums piedāvāt savus ķēdes analīzes pakalpojumus DEA un IRS.

Kāpēc tomēr izvēlēties Coinbase

Salīdzinot ar visiem pārējiem, Coinbase ir draudzīgākā lietotāja pieredze. Ikviens, kurš kādreiz ir izmantojis tiešsaistes finanšu pakalpojumu, zinās, kā izmantot Coinbase. Tāpēc, ja runa ir par iesācēju uzņemšanu, tas ir nepārspējami.

Turklāt Coinbase ir izturīgs, intuitīvs un populārs maks. Tas ir apmaiņas maks ar labāko drošības rekordu. Tātad, ja vēlaties, lai jūsu personīgajiem līdzekļiem vai tirgotāju pakalpojumiem būtu glabātājs, Coinbase ir drošākais.

Runājot par tirgotāju pakalpojumiem, Coinbase Commerce ir otrajā vietā pēc BTCPayServer. Tas nodrošina vienu no vienkāršākajiem veidiem, kā pieņemt BTC, ETH, LTC, BCH un stablecoins. Ja jūs vadāt uzņēmumu un jums ir nepieciešama kriptogrāfija, lai pārveidotu, jums nav lielas izvēles iespējas.

Lai gan Binance ir apdrošināta arī FDIC ASV, tā nav bijusi pietiekami ilga, lai nopelnītu labu reputāciju. Turpretī Coinbase pastāv kopš 2012. gada un strādāja kā pirmā ASV birža. Tādējādi tas ir labāk nekā Binance uzņēmumiem un fondu pārvaldniekiem. 

Secinājums

Coinbase nav pārspējīgs, ja runa ir par tā lietotājdraudzīguma un drošības kombināciju. Birža piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu, kas pārsniedz aizbildnību. Un tā ir daļa no problēmas: pieaugot Coinbase, tā kļūst mazāk ētiska. Arī attiecības ar Bitcoin un tā vērtībām laika gaitā nepalielinās.

Coinbase ir naidīgs pret Bitcoin decentralizāciju un privātumu vismaz kopš 2015. gada. Tāpēc šis ideoloģiskais iemesls varētu būt pietiekams iemesls, lai liktu daudziem lietotājiem to izvairīties. Nelīdz arī ēnainā uzņēmējdarbības prakse, negaidītie sludinājumi un ātrie cenu sūkņi.

Tomēr, lai savienotu tradicionālās finanses un kriptogrāfiju, Coinbase ir lielisks. Viņi izdeva debetkarti un piedāvā lieliskus tirgotāju pakalpojumus. Viņi izveidoja ārpusbiržas tirdzniecības biroju un piedāvā papildu stimulus institucionālajiem investoriem. Viņi arī finansē dažus savus projektus un iegādājas veselus uzņēmumus.

Kopš 2020. gada jūnija Coinbase ir iespaidīgs behemots. Bet visas tās funkcijas rada lielas izmaksas. Pirmkārt, Coinbase ar uzraudzību iznīcina Bitcoin privātumu un aizstājamību. Otrkārt, maksa ir viena no visaugstākajām telpā. Treškārt, jūs nevarat izvairīties no KYC / AML ietvara.

Iesācējiem, fondu pārvaldniekiem un tirgotājiem Coinbase ir lieliska. Bet bitcoineriem un tirgotājiem ir labākas apmaiņas. Un vienmēr paturiet prātā, ka mūsdienu nevainojamais drošības ieraksts pēc liela pārkāpuma tiks uz visiem laikiem aizmirsts. Ne jūsu atslēgas, ne monētas.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD

Vērtējums: 6.5

Galīgais spriedums

Mūsu vērtējums

6.5

Apmeklējiet vietni

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me