BlockFi apskats

Par BlockFi

BlockFi ir finanšu vadības platforma, kas koncentrējas uz kriptovalūtas aktīviem. Tas piedāvā jūsu bankai līdzīgu pakalpojumu klāstu jūsu kriptovalūtai, ieskaitot procentu kontus un ar kriptogrāfiju balstītus aizdevumus, kā arī bitcoin aizdevumu pakalpojumus lielām iestādēm.

Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

BlockFi mājas lapa

Pēdējos gados uzņēmums ir ieguvis lielu saķeri, un šis pārskats palīdzēs jums precīzi saprast, kā darbojas BlockFi un kā tas var būt jums izdevīgs..

Pērciet monētas vietnē BlockFi

BlockFi plusi un mīnusi

Plusi

 • Īpaši konkurētspējīgas procentu likmes
 • Saņemiet aizdevumu bez kredīta pārbaudes
 • Kredīti tiek dzēsti 24 stundu laikā
 • Crypto to crypto ir viegli izpildāms darījums
 • Labi finansēta un regulēta platforma, visticamāk, neaizbēgs ar jūsu naudu

Cons

 • 2020. gadā noticis viens datu pārkāpums – nav nozagtu monētu
 • Nepilnību risks procentu kontos
 • Brīvības atņemšanas

Plusi

Cons

 • Īpaši konkurētspējīgas procentu likmes
 • 2020. gadā noticis viens datu pārkāpums – nav nozagtu monētu
 • Saņemiet aizdevumu bez kredīta pārbaudes
 • Nepilnību risks procentu kontos
 • Kredīti tiek dzēsti 24 stundu laikā
 • Brīvības atņemšanas
 • Crypto to crypto ir viegli izpildāms darījums
 • Labi finansēta un regulēta platforma, visticamāk, neaizbēgs ar jūsu naudu

Kas ir BlockFi?

BlockFi ir privāta kreditēšanas platforma, kuras galvenā uzmanība tiek pievērsta kriptovalūtai un kas tika dibināta 2017. gadā. Tās dibinātājam un izpilddirektoram Zakam Prinsam ir ilggadēja vadības pieredze vairākos tehnoloģiju uzņēmumos, tostarp vadot biznesa attīstības komandas Orchard Platform un Zibby.

zac princis intervija

Zaks Prinss ieslēgts Squawk uz ielas

Flori Markesam, Operations līdzdibinātājam un viceprezidentam, ir arī ilggadēja pieredze alternatīvo kreditēšanas produktu pārvaldībā. Cita starpā viņa palīdzēja palielināt USD 125 miljonu portfeli Bond Street.

zac princis intervija

Flori Markess pie Dienvidamerikas Bitcoin konference

Uzņēmums tika izveidots, lai atdarinātu bankas kriptovalūtas apgabalā, vienlaikus skatoties arī uz krājkontiem un kriptogrāfiskām kredītkartēm. Šodien BlockFi piedāvā procentu kontus, kas ļauj klientiem nopelnīt procentus par viņu kriptogrāfiju un aizdevumiem, kurus nodrošina klienta kriptonauda..

BlockFi darbojas ar vairākām kriptovalūtām, bet galvenokārt koncentrējas uz Bitcoin, Litecoin un Ethereum. Citi aktīvi ietver USD balstītas stabilas monētas, piemēram, GUSD vai USDC.

Kas ir BlockFi galvenie pakalpojumi?

Procentu konti un kriptogrāfijas aizdevumi ir divi galvenie pašlaik pieejamie pakalpojumi. Procentu konti ļauj lietotājiem nopelnīt procentus par kriptovalūtu.

Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

Tajā pašā laikā aizdevumi ir piemēroti tiem, kuri vēlas USD aizdevumu, kas nodrošināts ar viņu valūtu, tāpēc viņiem nav jāpārdod sava valūta, lai varētu saņemt tradicionālo aizdevumu.

KRIPTO AIZDEVUMI & PROCENTU KONTI

BlockFi logotips

BlockFi

 • Kripto procentu konti nopelna līdz 8.6%
 • Ir piesaistījis vairāk nekā 108 miljonus ASV dolāru VC finansējumam
 • Atbalsta Bitcoin, Litecoin un Ethereum, kā arī GUSD un Tether

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Ledn logotips

Ledn

 • Lieliski piemērots Kanādas Bitcoin hodlers, kas meklē CAD aizdevumus
 • Kripto procentu konti nopelna līdz 7,5%
 • Apdrošināto Bitgo kontu glabāšanā esošās monētas

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Neķēdēta kapitāla logotips

Nesaistīts kapitāls

 • Saņemiet piekļuvi aizdevuma fondiem mazāk nekā 48 stundu laikā
 • Viegli lietojama, intuitīva platforma
 • Bitcoin glabājas Multi-sig maciņos

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Bez šiem diviem galvenajiem produktiem, BlockFi piedāvā arī tirdzniecības iespējas, lai lietotāji varētu pārvaldīt savus kriptogrāfijas aktīvus un optimizēt savu portfeli. Atšķirībā no daudziem uzņēmumiem kriptonauda nozarē, BlockFi tiek regulēts un uz to attiecas Bankas slepenības likums.

Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

Apskatīsim tuvāk BlockFi piedāvājumus.

BlockFi Bitcoin procentu konti

Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

BlockFi procentu konts darbojas tāpat kā parasts krājkonts, kas jums var būt jūsu bankā. Konts ļauj lietotājiem nopelnīt procentus vairākās atbalstītajās valūtās. Tas ir sen nokavēts produkts kriptovalūtu tirgū, jo tas ļauj jums nopelnīt līdz 8% APY procentus, nevis ļaut kriptonauda dīkstāvē.

Blockfi APY

BlockFi gada procentu likmes labajā slejā

Procenti tiek izmaksāti mēneša beigās, un jūs varat izvēlēties no vairākiem līmeņiem, ja izvēlaties turēt savu Bitcoin kontā. Jūs saņemat 6% par pirmajiem 5 BTC un 3,2% APY par bilanci virs 5. Visas šajā pārskatā minētās likmes var mainīties.

BlockFi interešu konti ir salīdzināmi ar citiem telpā esošajiem

Labās ziņas par BlockFi procentu kontu ir tādas, ka jūs varat nopelnīt vairāk procentu nekā bankas kontā. Daudzās valstīs procenti, ko jūs varētu nopelnīt no krājkonta, nepārsniedz 1,5%, un bieži vien tas ir mazāks.

Tādējādi jūs varat iegādāties stabilu monētu biržā un iemaksāt to BlockFi procentu kontā, lai nopelnītu vairāk procentu nekā jūsu banka jums piedāvātu.

Neskatoties uz to, jums vienmēr jāpatur prātā, ka BlockFi tīmekļa vietnē ir skaidri norādīts šāds paziņojums:

Kriptovalūtas noguldīšana šāda veida kontā tiek veikta uz jūsu pašu risku.

Izņemšanas ierobežojumi

Izņemšanas ierobežojumi ir vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, jo, tāpat kā daudzu citu brīvības atņemšanas iestāžu gadījumā, ir noteikti ierobežojumi, runājot par to, cik daudz jūs varat vienlaikus izņemt..

Sākot ar 2020. gadu, jūs katru nedēļu varat izņemt 100 BTC, kas parasti būtu vairāk nekā pietiekami lielākajai daļai lietotāju. Tomēr enerģijas lietotāji var vēlēties apskatīt katras valūtas izņemšanas ierobežojumus un maksas.

Blockfi APY

BlockFi procentu konti ir pieejami klientiem visā pasaulē ar pāris izņēmumiem, kas uzskaitīti viņu vietnē. Procentu konts ir pieejams klientiem lielākajā daļā ASV štatu, izņemot Ņujorku.

BlockFi kredītiem nodrošināti aizdevumi

Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

Kā jūs varētu uzzināt no nosaukuma, BlockFi kriptogrāfijas nodrošinātie aizdevumi ļauj ņemt aizdevumu USD, GUSD vai USDC, izmantojot nodrošinājumu ar savu kriptovalūtu. Tā kā aizdevuma vērtība ir 50%, varat ņemt aizdevumu līdz 50% no jūsu iemaksāto kriptogrāfisko aktīvu vērtības.

Pieteikšanās šādam aizdevumam aizņem pāris minūtes, un, ja jūsu pieteikums būs veiksmīgs, jūs varat sagaidīt, ka nauda jūsu bankas kontā būs mazāka par 90 minūtēm..

Ir vairāki iemesli, kuru dēļ jūs varētu vēlēties ņemt aizdevumu ar kriptogrāfiju, ar piemēriem, piemēram, mājas iegādi, ieguldījumu dažādošanu, parādu dzēšanu vai biznesa finansēšanu..

Īpašuma pirkšana ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki nolemj ņemt kredītu ar kriptogrāfiju, jo tradicionālie aizdevēji nepieņem maksājumus par mājām kriptogrāfijā.

Turklāt aizdevumu likmes ir daudz labākas nekā tradicionālajiem aizdevējiem, jo ​​BlockFi risks ir daudz zemāks

blockfi aizdevuma salīdzinājums

BlockFi aizdevumu likmes ir daudz labākas nekā tradicionālajiem aizdevējiem

Visbeidzot, pēdējais šīs metodes izmantošanas iemesls ir nepieciešamība aizņemties līdzekļus, nelikvidējot aktīvus. Turklāt jūs varat saņemt arī dažus nodokļu atvieglojumus, jo IRS kriptovalūtu uzskata par īpašumu un aizdevuma ņemšana pret jūsu kriptogrāfijas aktīviem nav ar nodokli apliekams notikums.

Kripto tirdzniecība ar kriptogrāfiju

BlockFi ļauj lietotājiem apmainīt jebkuru noguldījumā esošo apgrozāmo līdzekli pret citiem platformas atbalstītajiem aktīviem. Tirgojoties starp aktīviem, tiek iekasēta neliela maksa. Jūs varat veikt kriptogrāfijas tirdzniecību starp jebkuru no šiem aktīviem:

 • Bitcoin (BTC)
 • Litecoin (LTC)
 • Monētu bāzes dolāri (USDC)
 • Ethereum (ETH)
 • Paxos (PAX)
 • Dvīņu dolāri (GUSD)

blockfi crypto to crypto darījumiem

Blockfi šifrēšanas tirdzniecības ekrāns

Skaidras naudas nosūtīšana pa vadu

Spēja nosūtīt skaidru naudu pa vadu ir pievienota 2020. gada martā, un tas ir pirmais pakalpojums, ko platforma piedāvā tiem, kuri nekad iepriekš nav iegādājušies kriptogrāfijas valūtu. Lietotāji var nosūtīt USD vadus uz BlockFi platformu, lai iegādātos stabilas monētas un nopelnītu procentus līdz 8,6%.

Visi vadi tiek nekavējoties nomainīti pret GUSD, un šī funkcija pašlaik ir pieejama atsevišķos ASV štatos un starptautiskā mērogā, lai tuvākajā nākotnē tā būtu pieejama visā pasaulē. Jums ir nepieciešams BlockFi procentu konts, lai visus jūsu pirkumus par stablecoin varētu tur noguldīt, un jūs varat sākt pelnīt procentus uzreiz.

blockfi crypto to crypto darījumiem

Blockfi nesen pievienotā pārskaitījuma kā konta finansēšanas metode

Lai gan var tikt iekasēta maksa no bankas iestādes, kuru izmantojat, lai nosūtītu pārskaitījumu, BlockFi neiekasē no lietotājiem summu, ko viņi saņem, un tas viss tiks atspoguļots jūsu kontā. Ir minimālā summa, ko varat pārskaitīt 10 ASV dolāru apmērā, un līdzekļu pievienošana kontam ilgst vienu līdz trīs darba dienas.

Vai BlockFi ir droša platforma?

BlockFi deponē klientu aktīvus pie galvenā turētāja, Dvīņi, trasta uzņēmums, kuru licencējusi Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments. Dvīņiem ir digitālo aktīvu apdrošināšanas segums, un tiek ievēroti banku atbilstības standarti un īpašas kapitāla rezerves prasības.

zac princis intervija

BlockFi glabā visus klientu līdzekļus Gemini Custody

Kā tāds BlockFi ir tikpat drošs kā Dvīņi. Protams, pastāv riski, kas saistīti ar šāda veida platformām, un, iespējams, lielākais no tiem ir darījumu partnera risks (pazīstams arī kā saistību neizpildes risks).

Tas attiecas uz risku, ar kuru saskaras ikviens, kurš kādam aizdod naudu. Tā kā tas pamatā darbojas kā banka, BlockFi neatšķiras, tāpēc jūs pakļaujat sevi noklusējuma riskam, kad izmantojat tās pakalpojumus.

Platforma ir ļoti pārredzama par to, kas notiktu pasaules dienas scenārija gadījumā. Komanda minēja, ka gadījumā, ja platforma tiek uzlauzta, aktīvus glabā saldētavā Gemini, BlockFi galvenais glabātājs, kuru apdrošina Aon.

Twitter ekrānuzņēmums

Gadījumā, ja tiek apdraudēts lietotāja konts, protokolā norādīts, ka konts tiek iesaldēts uz vienu nedēļu, līdz komanda varēs veikt videokonferenci ar konta īpašnieku, lai varētu apstiprināt viņu identitāti.

Ja identitāte tiks apstiprināta, lietotājs iegūs piekļuvi savam kontam, un tiks mainīta e-pasta adrese un parole.

Ikviens, kurš nepilda savus aizdevumus, ir ļoti maz ticams scenārijs ar jebkuru finanšu iestādi, un BlockFi ir pārliecināts, ka tas nevar notikt tikai tāpēc, ka viņiem ir izveidots rūpīgs riska pārvaldības un kredītu analīzes process.

blockfi aizdevuma maksājuma atgādinājums

Paziņojums par BlockFi lietotnes aizdevuma maksājuma termiņu

Tā kā platforma aizdod tikai institucionālus aizņēmējus vai privātpersonas, kas vēlas izvietot nodrošinājumu, visi, kas nepilda savus aizdevumus, joprojām ir ļoti maz ticams.

Lai pārvaldītu risku, BlockFi ir jādara tikai tad, ja tirgus vēršas pret viņiem, zvanot saviem aizņēmējiem. Tāpēc BlockFi neveic kredītņēmēju kredīta pārbaudi – viņi jau ir nodrošinājuši vismaz divkāršu aizdevuma vērtību.

KRIPTO AIZDEVUMI & PROCENTU KONTI

BlockFi logotips

BlockFi

 • Kripto procentu konti nopelna līdz 8.6%
 • Ir piesaistījis vairāk nekā 108 miljonus ASV dolāru VC finansējumam
 • Atbalsta Bitcoin, Litecoin un Ethereum, kā arī GUSD un Tether

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Ledn logotips

Ledn

 • Lieliski piemērots Kanādas Bitcoin hodlers, kas meklē CAD aizdevumus
 • Kripto procentu konti nopelna līdz 7,5%
 • Apdrošināto Bitgo kontu glabāšanā esošās monētas

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Neķēdēta kapitāla logotips

Nesaistīts kapitāls

 • Saņemiet piekļuvi aizdevuma fondiem mazāk nekā 48 stundu laikā
 • Viegli lietojama, intuitīva platforma
 • Bitcoin glabājas Multi-sig maciņos

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Vai BlockFi piedāvā divfaktoru autentifikāciju?

Platforma piedāvā divu faktoru autentifikāciju visiem tiešsaistes kontiem, ievērojot nozares drošības standartu. Iespējojot divfaktoru autentifikāciju, kontam varat pievienot otru aizsardzības slāni, un katru reizi, kad piesakāties savā kontā, jums tiks lūgts ievadīt lietotnes ģenerēto verifikācijas kodu..

Diemžēl jūsu pārlūkprogramma neatbalsta iegultos videoklipus.

The LastPass autentifikators ir mūsu iecienītākā uz lietotnēm balstītā U2F iespēja

BlockFi iesaka visiem lietotājiem iespējot divfaktoru autentifikāciju savos kontos un neuzņemties atbildību par nesankcionētiem lietotājiem, kuri varētu piekļūt kontam, ja jums nav iespējota divu faktoru autentifikācija..

Mēs atsaucāmies BlockFi un jautājām par aparatūras autentifikāciju, izmantojot tādu ierīci kā Yubikey. Viņi mums teica, ka strādā pie tā, tāpēc cerams, ka mēs to drīz redzēsim.

Kā pelna naudu bloķēšanas tīkls?

blockfi aizdevuma maksājuma atgādinājums

Platforma pelna naudu, aizdodot kriptogrāfijas aktīvus tirgotājiem un ieguldījumu fondiem vai ārpusbiržas tirgus veidotājiem. Viņi var arī aizdot aktīvus uzņēmumiem, kuriem nepieciešama kriptogrāfijas uzskaite, lai varētu nodrošināt likviditāti saviem klientiem.

BlockFi savā emuāra ziņā piemin, ka tas strādā ar iestādēm, kurām nepieciešama likviditāte, un aizdod tām kriptogrāfijas aktīvus ar lielāku likmi. Galvenie aizņēmēju veidi ir šādi:

Tirgotāji un ieguldījumu fondi

Šiem kredītņēmējiem ir nepieciešama kriptonauda vai nu, lai veicinātu viņu tirdzniecības stratēģijas, vai arī novērš nepareizas cenu noteikšanas plaisas starp biržām.

Bezrecepšu tirgus veidotāji

Šie aizņēmēji savieno pircējus un pārdevējus, kuri nevēlas veikt darījumus publiskās biržās, apmaiņā pret bieži uzcenoto uzcenojumu. Šiem aizņēmējiem parasti bija nepieciešami kriptogrāfijas aktīvi, lai varētu apmierināt pieprasījumu, tāpēc viņi aizņemas no aizdevējiem, piemēram, BlockFi, lai apmierinātu viņu vajadzības.

blockfi aizdevuma maksājuma atgādinājums

tirgotāji un ārpusbiržas tirgus veidotāji aizņemas no BlockFi

Kriptovalūtas bankomāti un citi uzņēmumi, kuriem nepieciešama kriptovalūtas uzskaite

Šiem uzņēmumiem ikdienas darbībai ir nepieciešama šķidra kriptonauda, ​​taču viņi lielāko daļu aktīvu izvēlas turēt saldētavā.

bitcoin atm

BlockFi izcilie riska finansēšanas mēģinājumi

Platforma sāka kļūt plaši pazīstama kriptovalūtu pasaulē, kad sāka saņemt izcilu riska finansējumu. 2019. gada augustā uzņēmums saņēma 18,3 miljonu ASV dolāru A sērijas fondu, kam pēc tam sekoja a B sērijas fonds 30 miljonu ASV dolāru vērtībā.

zac princis intervija

Val Ventures bija otrais riska fonds, un tajā bija iesaistīti vairāki ievērojami investori, tostarp CMT Digital, Purple Arch Ventures, Arrington XRP Capital, Winklevoss Capital, Morgan Creek Digital, Avon Ventures, Akuna Capital, PJC, Castle Island Ventures, Kenetic Capital, un HashKey Capital.

HashKey Capital bija viens no populārākajiem investoriem Block-Fi, un tie bija iemesls, kāpēc uzņēmums spēja paplašināt Singapūras tirgu mazāk nekā gada laikā.

Līdz šim BlockFi ir piesaistījis vairāk nekā 108 miljonus dolāru.

Mobilā lietotne BlockFi

zac princis intervija

2020. gada maijā BlockFi uzsāka mobilo lietotni, kas pieejama iOS un Android lietotājiem, ar mērķi piedāvāt ērtu piekļuvi platformai, atrodoties ceļā. Dažas no lietotnes funkcijām ietver:

Pierakstīties

Viegla un droša reģistrēšanās

Lai sāktu darbu un piekļūtu visam portfelim, izmantojot tālruni, nepieciešamas tikai dažas minūtes.

Pierakstīties

Procentu pelnīšanas kontu atvēršana

Jūs varat atvērt BlockFi procentu kontu no sava tālruņa un sākt pelnīt procentus par visām populārākajām kriptovalūtām, ieskaitot Bitcoin, Litecoin un Ether.

Pierakstīties

Aizņemieties naudu, izmantojot lietotni

Kriptogrāfijas nodrošinātie aizdevumi tajā pašā dienā ir pieejami tikai ar dažiem pieskārieniem tālrunī, ļaujot piekļūt skaidrai naudai, lai jums nebūtu jāpārdod kriptogrāfijas aktīvi un jāizraisa ar nodokli saistīti notikumi.

Pierakstīties

Viegli mobilie pārskaitījumi

Jūs varat pārskaitīt līdzekļus tieši no kāda no jūsu kriptogrāfijas maki savā BlockFi kontā. Lietotne ļauj arī dažādot savu portfeli, neveicot jaunus ieguldījumus.

Pierakstīties

Papildu drošības slānis

Visi darījumi, kas veikti, izmantojot mobilo lietotni, ir droši, izmantojot BlockFi galveno glabātāju Dvīņus.

Sākot ar 2020. gada jūniju, mobilajai lietotnei nav tirdzniecības funkciju un sejas atpazīšanas mežizstrādei, taču šīs ir funkcijas, kuras BlockFi solīja, ka tās darīs pieejamas nākotnē.

Vai BlockFi ir novirzīšanas programma?

BLockFi ir izveidota novirzīšanas programma klientiem, kuri vēlas piesaistīt savus draugus platformai. Sākot ar 2020. gada maiju, visi BlockFi klienti var nopelnīt līdz USD 20 BTC par katru draugu, uz kuru viņi atsaucas, kurš atver BlockFi procentu kontu. Klienti var nopelnīt 10 USD BTC par pirmajiem pieciem draugiem, kurus viņi atsaucas, un 20 USD BTC par nākamajiem.

zac princis intervija

Vai kādreiz ir uzlauzts BlockFi?

2020. gada maijā hakeriem izdevās apdraudēt platformas drošības sistēmas un viņiem izdevās iegūt nesankcionētu piekļuvi sensitīvai informācijai, kas ietvēra lietotāju vārdus, dzimšanas datumus, e-pasta adreses, mājas adreses un darbību vēsturi..

BlockFi savā tīmekļa vietnē publicēja ziņojumu par incidentu, uzsverot, ka hakera darbība ir bloķēta un kā rezultātā “nav līdzekļu, paroļu, sociālās apdrošināšanas numuru, nodokļu identifikācijas numuru, pasu, licenču, bankas konta informācijas vai līdzīgas publiskas darbības. identifikācijas informācija ”.

nosūtīt monētas uz blockfi

Saskaņā ar incidenta ziņojumu hakeru mēģinājums tika veikts, izmantojot a SIM maiņas uzbrukums vienam no uzņēmuma darbiniekiem. Nolaupītāji varēja kontrolēt darbinieka tālruņa numuru un varēja atiestatīt darbinieka e-pasta paroli un iekļūt BlockFi sistēmās..

Viņi neveiksmīgi mēģināja veikt neatļautu izņemšanu. Datu pārkāpums ilga apmēram 90 minūtes, jo BlockFi ātri reaģēja un apturēja darbinieka piekļuvi, lai novērstu turpmāku ļaunprātīgu izmantošanu.

BlockFi izlaida paziņojumu minot, ka uzņēmums spēja novērst otro uzbrukuma mēģinājumu. Viņi arī tuvākajā nākotnē ievieš papildu identitātes kontroli visiem darbiniekiem un aptur jebkuru SMS otro faktoru.

Vai BlockFi ir Legit platforma?

Neskatoties uz 2020. gada maija uzlaušanu, viss norāda, ka BlockFi ir likumīga platforma, kas ļauj lietotājiem gūt labumu no procentu saņemšanas par saviem kriptovalūtas aktīviem un piekļuves kriptovalūtas nodrošinātajiem aizdevumiem..

Tāpat kā ar visu, kas ir saistīts ar kriptonauda, ​​kas atstāj jūsu seifu, jums ir jāsaprot, ka ar to ir saistīts zināms risks, kas nozīmē, ka jūsu aktīvi būtu pakļauti riskam, ja platforma piedzīvotu katastrofālu uzlaušanu..

Kā izveidot kontu BlockFi

 1. Iet uz BlockFi.com. Atlasiet “Sāc”

  Blockfi mājas

 2. Aizpildiet veidlapu, izmantojot savu īsto e-pasta adresi (BlockFi uz to nosūtīs verifikācijas e-pastu.)

  Blockfi forma

 3. E-pastā noklikšķiniet uz verifikācijas saites. Tas novirzīs atpakaļ uz BlockFi.

  verificēt e-pastu

Šeit jums būs jāizvēlas, kur izvēlaties Bitcoin procentu kontu vai Bitcoin nodrošinātu USD aizdevumu.

Tālāk ir norādītas darbības, lai iegūtu katru no šiem kontiem.

Bitcoin procentu konta iegūšana no BlockFi

 1. Tagad, kad esat atgriezies blockfi vietnē, atlasiet Procentu konts.

  izvēlieties procentu kontu

 2. Pārejiet uz Pabeidziet KYC verifikāciju.

 1. Dodieties atpakaļ uz BlockFi vietni un Pieslēgties. Pēc tam noklikšķiniet Depozīts.

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

 2. Tagad jums jāizvēlas, kuru kriptogrāfijas aktīvu jūs noguldīsit un par ko nopelnīsit procentus. Noklikšķiniet uz kāda no zemāk esošajiem Crypto aktīviem.

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

 3. Izmantojiet savu maku, lai nosūtiet monētas uz kriptogrāfijas adresi, kuru jums parāda BlockFi nākamajā lappusē.

  Varat kopēt adresi vai skenēt QR kodu.

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

Tagad parunāsim par Bitcoin nodrošinātajiem aizdevumiem. Izmantojot soli pa solim, uzziniet, kā sākt savu kontu, izmantojot tālāk sniegto ceļvedi.

Ar Bitcoin nodrošināta USD aizdevuma iegūšana no BlockFi

 1. Šajā brīdī jūs esat pārbaudījis savu e-pastu un esat atgriezies Blockfi vietnē. Atlasiet Kripto aizdevumi no ēdienkartes.

  izvēlieties procentu kontu

 2. Pārejiet uz Pabeidziet KYC verifikāciju.

 1. Dodieties atpakaļ uz BlockFi vietni un Pieslēgties. Pēc tam noklikšķiniet Depozīts.

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

 2. Noklikšķiniet uz Jauns aizdevums pogu

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

 3. Tagad jums jāizvēlas, kuru kriptogrāfijas aktīvu jūs noguldīsit un par ko nopelnīsit procentus. Noklikšķiniet uz kāda no zemāk esošajiem Crypto aktīviem.

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

 4. Ievadiet USD summu, kuru vēlaties saņemt, un noklikšķiniet uz Aprēķiniet savu piedāvājumu

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

 5. Pēc tam izvēlieties savu Kredīts pret vērtību (LTV).

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

 6. Atlasiet Turpināt.

  Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums

 7. Ievadiet bankas informāciju un nepieciešamo naudu un noklikšķiniet uz Turpināt.

  Blockfi turpināt

 8. 24 stundu laikā jums vajadzētu saņemt e-pastu no BlockFi. Tas izskatīsies kaut kas līdzīgs zemāk redzamajam. Blockfi Bitcoin nodrošināts aizdevums
 9. Aizdevuma līgums tiks iekļauts e-pastā. Parakstiet to un atdodiet to BlockFi.

 10. Izmantojiet savu maku, lai nosūtiet monētas uz kriptogrāfijas adresi, kuru jums dod BlockFi pēc parakstītā līguma atdošanas.

nosūtīt monētas uz blockfi

Dienas laikā pēc nodrošinājuma saņemšanas BlockFi uz jūsu izvēlēto seifa adresi pārsūtīs USD uz bankas kontu, izmantojot pārskaitījumu vai stablecoin..

Un viss! Tagad jums ir skaidrā nauda rokā, un jums nebija jāpārdod Bitcoin!

KRIPTO AIZDEVUMI & PROCENTU KONTI

BlockFi logotips

BlockFi

 • Kripto procentu konti nopelna līdz 8.6%
 • Ir piesaistījis vairāk nekā 108 miljonus ASV dolāru VC finansējumam
 • Atbalsta Bitcoin, Litecoin un Ethereum, kā arī GUSD un Tether

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Ledn logotips

Ledn

 • Lieliski piemērots Kanādas Bitcoin hodlers, kas meklē CAD aizdevumus
 • Kripto procentu konti nopelna līdz 7,5%
 • Apdrošināto Bitgo kontu glabāšanā esošās monētas

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Neķēdēta kapitāla logotips

Nesaistīts kapitāls

 • Saņemiet piekļuvi aizdevuma fondiem mazāk nekā 48 stundu laikā
 • Viegli lietojama, intuitīva platforma
 • Bitcoin glabājas Multi-sig maciņos

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Vērtējums: 9.4 / 10

BlockFi ir mūsu labākais Bitcoin un kriptogrāfijas izvēle hodlers vēlas nopelnīt nedaudz pasīvus ienākumus savās saimniecībās. Protams, pastāv riski. Lielas tirgus kustības potenciāli varētu liegt BlockFi veikt savus riska mazināšanas pasākumus, taču tāpēc viņiem ir tik lielas nodrošinājuma prasības. Šis ir galvenais risks, kas jāpieņem BlockFi lietotājiem. Otrs risks ir hacks, un, lai arī BlockFi ir bijis viens pārkāpums, neviens neizcīnījās ar monētām. Tomēr visās pārējās frontēs BlockFi ir ļoti zems risks, un atlīdzība ir plaša. Viņu ērti lietojamā saskarne atvieglo kontu atvēršanu un finansēšanu, un paši produkti ir lieliski atkarībā no jūsu vajadzībām.

Mēs piešķiram BlockFi rezultātu 9,4 no 10!

Plusi

 • Īpaši konkurētspējīgas procentu likmes
 • Saņemiet aizdevumu bez kredīta pārbaudes
 • Kredīti tiek dzēsti 24 stundu laikā
 • Crypto to crypto ir viegli izpildāms darījums
 • Labi finansēta un regulēta platforma, visticamāk, neaizbēgs ar jūsu naudu

Cons

 • 2020. gadā noticis viens datu pārkāpums – nav nozagtu monētu
 • Nepilnību risks procentu kontos
 • Brīvības atņemšanas

Plusi

Cons

 • Īpaši konkurētspējīgas procentu likmes
 • 2020. gadā noticis viens datu pārkāpums – nav nozagtu monētu
 • Saņemiet aizdevumu bez kredīta pārbaudes
 • Nepilnību risks procentu kontos
 • Kredīti tiek dzēsti 24 stundu laikā
 • Brīvības atņemšanas
 • Crypto to crypto ir viegli izpildāms darījums
 • Labi finansēta un regulēta platforma, visticamāk, neaizbēgs ar jūsu naudu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me